goth damnit

SaikoStar

New member
goth damnit

אוקי אז ככה... אין לי אינטרנט אז לא ממש יוצא לי להתחבר... בכל מקרה, ב4 ו-5 למרץ תהיה הפקה של Goth damnit לכבוד פורים, בסטודיו 49 (המוסד) ברח' קיבוץ גלויות (מול הבארבי). ב-4 תהיה רחבת ג'יירוק, בניגוד למה שאמרתי לפני יש כמה שינויים- זה לא יהיה רק 4 שעות אלא רחבה שתפעל בבסיס מלא כל הלילה החל מ-20:00. יהיה גם דוכן סושי^_^. ברחבות אחרות יהיו גם הופעות של להקות גותיק מטאל ישראליות ורחבת אינדסטריאל. ביום השני תהיה הופעה של להקת אינדסטריאל הנורבגית combichrist... למי שמתחבר. כרטיסים במכירה מוקדמת ליומיים עולים 120 ש"ח ורק ליום הראשון 50 ש"ח. כרטיסים ליום הראשון אפשר לקנות דרכי. לפרטים נוספים אפשר להתקשר אלי: 052-8890836

sonaku

New member
להלהלה

ביום הראשון יש ת'רחבת ג'יירוק? כי אני לא מוכנה לבזבז כ''כ הרבה כסף שאין לי. סו~ דניאל,ד''ש ללינצ'יה D;

oracle

New member
את באמת חסרה לנו.. =[

מקווה שהאינטרנט יחזור מהר ואיתו, גם את... P= בקשר למסיבת Jrock, אני ממש מקווה שאצליח להגיע, אבל זה לא בטוח כי אני לא נוסעת לבד באוטו לאנימה קון באותו יום, ויש מצב שזה לא יסתדר.. TT^TT

sonaku

New member
מהמהמהמה?!?!?!

אין מצב שאת לא באה! אני..אני..אבוא אלייך הביתה ואצעק עלייך כמו איזה פולנייה או משו!! O:

MiirenaMizer

New member
תקשיבו אנשים!!! זה חושב

אני מגיבה בשם SaikoStar קודם כל: עושים את זה בשבילכם וחבל באמת שאין תגובות כי ככה לא יעשו יותר הפקות כאלה בארץ ופותחים רחבה מיוחדת רק בשביל זה וחבל שאנשים לא יגיעו, תתעוררו! נבדקת אופציה להסעות מהאנימה קון.

sonaku

New member
תכלס..המ..

וואי,הסעה מהקון זה יהיה שלמות!!!!1 שלמות!11111 וחסר לכם שאתם לא מגיעים! >< כי תכלס,מסיבה שרק אני,קשת,דניאל ושירי נהיה, אנחנו יכולות לעשות כל הזמן..! >< אוקיי אז מי כמעט בטוח יודע שהוא מגיע? לשרשר בבקשה
או
סאנקיו~

Nurmidor

New member
תודה רבה

אבל אתן חייבות להבין שאין היענות גדולה כי הקהל שאליו אירועים כאלה פונים לא ממש נמצא כאן. אתן צריכות לזכור שהקהילה כאן מורכבת ברובה, ואני לא אומרת את זה במטרה להעליב, מילדים "קטנים" יחסית, וחובבי ג'ייפופ בעיקר, שכנראה רעיון של רחבות שהמוזיקה בהן תהיה ממוקדת רוק (ואני מניחה שגם מוזיקה כבדה יותר) לא קורץ להם. נראה לי שכדאי לפרסם את זה בעוד קהילות (אם אתן כבר עושות את זה, אז אני מקווה ששם הולך יותר טוב P:) בכל אופן נשמע כיף. הרחבה ביום הראשון, כן? יש מצב שאני באה :) רק צריך למצוא כסף ואיך להגיע לת"א

Nurmidor

New member
במחשבה שנייה אני מתנצלת

המונח "ילדים קטנים" הוא די מעליב ולא היה במקום. עדיין, אלה אנשים שכנראה פחות מתעניינים במה שיש למסיבת ג'יירוק להציע \:

MiirenaMizer

New member
אולי

אבל גם אם הייתי חובבת ג'ייפופ קליל ורך הייתי רוצה ללכת, כי אין באמת אירועים רשמיים נורמליים למוזיקה יפנית בארץ...

sonaku

New member
נכון

כי תכלס,זה לא מסיבות שיש פעם בחודש או משו זה מסיבה של פעם בשנה... אני במקומכם הייתי מנצלת את זה...חוץ מזה שאין הגבלת גיל. נצלו את זה!!!1 O:

innocence

New member
~מסכימה~

גם צריך לקחת בחשבון שלא כל קהילת הג'יירוק יכולים להרשות לעצמם לשלם כל כך הרבה כסף גם על הקון וגם על מסיבה אח"כ, כמו גם שלא כולם גרים באזור במרכז וצריכים לחזור בשלב מסויים לאיפה שהם גרים (לא, לא כולנו בחופש בפורים...) וזה לפעמים נסיעות מאוד ארוכות וגם לא ממש זולות (להגיע מהצפון ומהדרום למרכז זה כבר סיפור ולא כולנו חיילים...) אלו פשוט דברים שצריך לקחת בחשבון...

MiirenaMizer

New member
אז כנראה שטעיתי

באמת שחשבתי שסופסוף אירוע כמו שצריך ירגש פה מישהו, בגלל שזה באמת דבר של פעם ב---. כנראה שטעיתי. טוב ים נראה לי זה רק אני, את, דניאל ושירי (ועוד איזו נקבה שדיברתי איתה במסנ) נהיה ברחבה... נקווה רק שלא יסגרו אותה בגלל זה.

innocence

New member
למה הציניות?

את יוצאת מנקודת הנחה שכולם יכולים להרשות לעצמם לשלם 60 שקל על מסיבה! זה לא נכו. אז נכון, יוצא שזה לא עולה הרבה ויתר ממסיבה רגילה, אבל זה לא אותו דבר אם לוקחים בחשבון את העובדה שיש נסיעות (נסיעה מערד לתל אביב היא בסביבות ה60 ש"ח הלוך חזור - עזבי את זה שאני חיילת, לא כולם חיילים), שכבר יש אירוע שגם אליו צריך לשלם (45 שח לא כולל אוכל ושאר מרצ'נדייס) וגם שלא כולם יכולים להישאר עד כל כך מאוחר אחרי הקון (כן, אנשים שגרים רחוק צריכים להגיע בשלב מסויים הביתה ולרוע מזלנו תחבורה ציבורים לא עובדת 24 שעות ביממה - נסיעה לערד היא בסביבות השעתיים בלי אוטובוסים פנימיים בתל אביב) אז נכון שאני לא בהכרח דוגמא מייצגת, אבל לא חסרים אנשים שגרים בצפון או בדרום (אפילו הלא כל כך רחוק..) ואין להם אוטו או תחבורה זמינה כדי לחזור הביתה, או אפילו הכסף. לא משנה כמה אתה מתלהב ממשנו - צריך להיות מציאותיים.

MiirenaMizer

New member
ברור ברור

אבל בשביל משהו שפשוט לא יקרה יותר צריכים טיפה להשקיע לא? זה לא משהו שיהיה כל שבוע או כל חודש או אפילו כל שנה... משהו עם מקצועיות כזאת. אפילו יש דיג'יי מלונדון שיתקלט ברחבה!!! כנראה שאתם פשוט לא מעריצים כמו שחשבתי... חבל, זה מה שחשבתי שבאמת טוב במוזיקה יפנית. זה יום אחד זה לא כאילו אתם מבזבזים את כל הכסף של החיים שלכם על היום הזה. 50 שקל זה לא כסף, אפשר לאסוף 50 שקל במגביות ברחוב. דיי ליילל כבר. אם היה רצון אז היה יכולת. פשוט חבל לי שיסגרו לי את הרחבה רק בגלל שאין את הקהל המינימלי שחשבתי שיהיה. ואח"כ סתם מתבכיינים שהאירועים הלא מקצועיים שמאורגנים ע"י הקון וכל מה שמסביב לא היה משהו. עד שיש משהו מקצועי ונורמלי אף אחד לא מתאמץ לבוא. You all suck אני עפתי מחור האידיוטים הזה... (ומצידי תמחקו את ההודעה, I don't give a damn) (ולא אכפת לי שתחשבו שאני ילדותית)

innocence

New member
זה כבר סתם מטופש.

את מגיבה עכשיו עם הרגש ולא מכניסה קצת הגיון. יודעת מה - סבבה הכסף, מה עם תחבורה? מה עם אנשים שגרים רחוק? אני יכולה לחתום לך שחצי מהפורום פה לא גר במרכז ואין לו איפה להישאר. אז את יכולה להגיד - תישארי אצל מישהו מהפורום, אצל חברים במרכז - ומה אם אין לי כאלו? ומה אם אני צריכה לחזור למחרת לעבודה/בסיס/משהו אחר? אל תשכחי שזה לא אירוע של אמצע היום, זה אירוע שהולך להימשך עד מאוחר - אני בטוחה שלפני 11 לא מתכוונים אפילו לחשוב על לסגור את הרחבה, אני צודת? רוב האוטובוסים האחרונים יוצאים מהתחנה המרכזית בשעה 23:00, וזה אם אתה לא צריך להחליף עוד אוטובוס כדי להגיע הביתה. חבל שאת לוקחת את זה בצורה כל כך אישית - מה לעשות... זו בעיה, ופשוט חשבתי שמן הראוי שתדעי מזה.

למעלה