goth damnit

limmay

New member
אני לא מבינה למה השפה הזו, נהנודה

למה לנבל? ואני רצינית. אפשר לדבר בצורה יותר נחמדה וחברית. תנסי להתחשב באחרים גם. אני כמו למשל.. ..אין לי בעיות כספיות. תודה לאל יש לי הכל ויותר מידי, אבל אני לא יכולה להרשות לעצמי גם את זה וגם את זה. זה מאוד מאוד יקר. TT___TT וחבל שאת מכלילה כל כך מהר. למה נראה לך שכולם פה "פה אחד" לא רוצים\יכולים לבוא?.. אולי הם כמוני, ממש ממש (ממש!!!) רוצים לבוא אבל לא מסוגלים להרשות לעצמם?... ובנוסף,לא כולם בגיל המתאים לחפש עבודה בשביל זה. ותחשבי שגם לא כולם יוכלו לצאת..כי יש גם את בעיית הסכמת ההורים. (( ההורים שלי גם דיי היסטרים לגבי הדברים האלה...)) תנסי לחשוב גם דרך ראש אחר, דרך בעיות של אחרים ולא לחשוב באנוכיות ( בלי כוונה לפגוע) ולכעוס . :)

Nurmidor

New member
ואם תגרמו לנו תחושות אשם

נבוא? אני מצטערת, אבל אתן גורמות לזה להיראות כאילו כולנו כפויי טובה שלא שמים עליכן זין. זה לא עניין של "לעשות מאמץ פעם בשנה", זה עניין של "להיות מסוגלים לעשות את המאמץ הזה אפילו פעם בשנה", ולא כולם מסוגלים. תפסיקו להתנהג כמו ילדות קטנות.

oracle

New member
בואו נצא מהמוד הכועס...

ונחזור לאווירה הנעימה שאנחנו רגילים לה בפורום
אני מבינה את התסכול מזה שאין היענות גדולה למסיבה, אבל כולנו עדיין אוהבים מוזיקה יפנית, וחבל שנריב~ עלו כאן טיעונים מאד נכונים של כסף, נסיעות, הסכמת הורים וכו', ושווה להתייחס אליהם בסלחנות ולקבל את זה שדברים לא תמיד הולכים כמו שאנחנו רוצים. זה עדיין לא הופך אותנו ל"חור האידיוטים הזה"...

sonaku

New member
קצת קשה לי עם כל זה

יש פה כמה אנשים שלפעמים נדמה לי שפשוט יעשו הכל בשביל מריבה. והם כבר רבו עם חצי העולם פה... אני ממש לא רוצה ללכת,אני ממש אוהבת את הפורום הזה,אני ממש אוהבת מוזיקה יפנית. יש לי התלבטות גדולה עכשו עם עצמי,לשים זין על חלק מהפורום או להתחיל לריב איתם וויכוחים מטופשים שלא יגמרו בשנה הקרובה. הרבה אנשים עזבו פורומים בגלל ריבים כאלה,אחרכך זה יוצר מן סטיגמה לכל הפורום בכל תפוז. עד שאתה לא נכנס אתה לא יודע שזה לא נכון,אבל תמיד יש את אלה שיוכיחו שגם סטיגמות יכולות להיות נכונות. אני מנסה להוכיח לאנשים שזה לא נכון,וכל בנאדם שמכיר מוזיקה יפנית אני אומרת לו שהוא לא היחידי ויש עוד הרבה כמוהו. זה מה שדוחף אותם לפורומים אני מניחה,לנסות לברר שהם לא היחידים בארץ. (באתי להגיד בעולם XP) אני לא מנסה לעשות שום רגשות אשם פה,אני מנסה להגיד לכם שיש אנשים שיעשו הכל כדי שיהיה לכם כיף. ואני לא אומרת עכשו 'אתם חייבים למצוא 50 ש''ח מצידי תשדדו בנק!'' אני רק אומרת שמי שיכול לבוא שלפחות יודיע. בסוף המסיבה הזאת תיכשל ויבואו רק איזה 6 אנשים וכל הרעיון של מסיבות ג'יירוק יראו לכולם מגוחכות. ואז תרצו לעשות מסיבה,רק אחרי שכל זה קרה. ~סוף המגילה~ אני נוסעת היום לקשת כנראה,אני בטח אגיב גם בשמה~

innocence

New member
וזה חבל..

למה לעזוב מקום שאת נהנית בו בגלל שיש כמה אנשים שאת לא מסתדרת איתם? מילא אם זה היה מקום שאי אפשר "להתעלם" מאנשים - אבל זה פורום! את לא רוצ הלהגיב, את לא מגיבה וכו.. אבל זה כבר פחות קשור. ולגבי המסיבה - זה לא שאף אחד לא מעריך. למעשה, אני בטוחה שרוב האנשים פה בפורום עושים את מירב המאמצים בשביל להגיע, אבל לפעמים דברים לא מסתדרים כמו שרוצים (או אפילו בד"כ...:\), ולבוא בטענות ולגרום להם להרגיש "כפויי טובה" זה לא בדיוק מה שיגרום להם לנסות יותר בפעם הבאה, או אפילו לנסות קצת... אבל מבינה למה אני מתכוונת?

sonaku

New member
מבינה,וזה לא שאני לא מעריכה את זה

אבל תנסי להבין שזו דיי הזדמנות חד פעמית להראות להם שזה לא רק 6 אנשים שבקטע,ושאפשר לעשות מסיבות כאלה פעם-פעמיים בשנה. והתייחסתם אלינו כ''כ מגעיל,ואיכשהו זה יצא כאילו אנחנו כלבות שלא מעריכות את המאמצים שלכם. אני יודעת פחות או יותר בוודאות שיש לנו 17 אנשים שיבואו בטוח. סבבה,נקווה שלא יסגרו לנו ת'רחבה... ובד''כ אני לא עוזבת כ''כ מהר מקומות שאני אוהבת,אבל יש גם מקרים חריגים.

innocence

New member
אני מקווה בשבילכן,

ובעקיפין גם בשביל כל שאר חובבי הג'יירוק בארץ:) בהצלחה עם זה!

Reikiri

New member
הא, כרגע קראתי שאין הגבלת גיל

אז אם יהיו הסעות מהאנימה קון אני נורא ארצה להגיע!! וביום הראשון יש את הרחבת ג'יי רוק, וזה 50 ש"ח. וואו, אם אני אצליח לגרד כסף אני אבוא~ עד מתי אפשר לקנות כרטיסים? כי אני לא יכולה להיות בטוחה בכלום עכשיו~

sonaku

New member
תתקשרי לדניאל ותשאלי אותה

המספר שלה בהודעה הראשית~ אני מניחה שעד מאוחר,עד ממש ליום של הקון. תמיד יש את אלה שקונים ברגע האחרון ם:

SaikoStar

New member
סופסוף הצלחתי להתחבר למחשב...

קיצור... אני ממש מצטערת... אין לי אינטרנט אז לא יכולתי להגיב לכולם. דבר ראשון אף אחד עוד לא התקשר אלי... המממ עוד 3 ימים המסיבה... אני יבוא למכור כרטיסים בקון... בגלל שאף אחד לא יצר איתי קשר ועוד לא קנו ממני כרטיס אחד אז לא יהיו הסעות מהקון... אנחנו עוד לא יודעים כמה אנשים מגיעים בטוח ולא שווה לנו העלויות... בכל מקרה זה אוטובוס אחד מהקון לתחנה המרכזית ומשם זה רבע שעה 20 דקות הליכה בקצב איטי אז מי שרוצה להגיע יוכל להסתדר... בכל מקרה אני זמינה בסלולרי 24 שעות ואתם מוזמנים להתקשר ולהציק... בקשר לכל מה שהלך פה בתגובות.. אני בטוחה שאף אחד לא ניסה לגרום לאף אחד להראות כפוי טובה, אני רק רוצה להעלות נקודה אחת. כמו שהרבה מכם מתאמצים להגיע לכנס כי הם רוצים, מי שרוצה להגיע למסיבה יתאמץ. אני לא מכריחה אף אחד אבל זה באמת לא משהו שקורה הרבה במיוחד לא ברמה כזו... בלי לפגוע במי שאירגן את המסיבות הקודמות אבל פה יהיו דיג'יים שמתקלטים לא פלייליסט במחשב, ואפילו אחד מחו"ל... אני רק מציעה לכם לחשוב קצת על מה אתם באמת מפסידים פה ולעשות את השיקולים שלכם. אני אישית נורא ישמח לראות שם אנשים מהפורום. ושוב אני חוזרת אתם מוזמנים להתקשר אלי... במיוחד בגלל שאין לי אינטרנט וסביר להניח שאני לא יראה את התגובות.... ואם זו באמת בעיה אני גרה די קרוב (בין התחנה המרכזית למועדון) אז מי שנתקע מוזמן. אז עוד פעם אני משאירה את הטלפון שלי ו... אם אפשר אולי להקפיץ את ההודעה.... תודה^_^ 052-8890836

oracle

New member
מקווה שבכל זאת תראי את התגובה ^^

אני בטוחה שיהיה לגמרי ברמה, והכי חבל לי שלא אוכל להגיע.. =/ זה נראה לי כזה צרוף מקרים של מזל נאחס שאנשים לא יכולים להגיע הפעם, וממש מקווה שלא יסגרו את הליין ושיהיו עוד מסיבות בעתיד.. אני זוכרת איזה כיף היה במסיבה שארגנו מאוניברסיטת ת"א, למרות כל הליקויים שהיו שם, ומאד הייתי רוצה שזה ימשיך~ בכל מקרה, תהנו!! ^_^

SaikoStar

New member
הודעה אחרונה לפני המסיבה

לקראת הלחץ האדיר שיחול היום בערב המופע, אפשר לרכוש היום כרטיסים בכנס אנימקון.אנא שריינו כרטיסים בהקדם.הערב, הרחבה הראשונה שתתן מענה אמיתי לסצינת ה J-ROCK וה J-POP העולה בארץ.

למעלה