Haven‎ - מפלט

aerynsun

New member
Haven‎ - מפלט

אנשים, תנו צ'אנס ותראו את הסדרה. היא מאוד דומה לתיקים ,פחות בסגנון חייזרים ויותר באז'אנר של סטיבן קינג. סגנון הפרנורמל נשאר וחזק. סידרה פחות מתוחכמת מתיקים אבל עדיין ממש שווה צפיה. אני ודרור רואות וממש נהנות.

Gilliana

New member
ממש לא דומה לתיקים

סדרת פנטזיה לחלוטין. ראיתי את הפרקים הראשונים לפני יותר משנה וממש לא אהבתי. לא עשויה טוב, מאולצת ובעיקר מנסה לחקות ללא הצלחה מיליון קונספטים אחרים.

זה הולך ומשתפר

אני מסכימה שבפרקים הראשונים יש איטיות מסויימת וגם הישענות על קונספטים אחרים, אבל זה לאט לאט מגבש את עצמו. אני חושבת שאפשר לתת לזה עוד הזדמנות, תמי אמרה שהעונה השנייה הרבה יותר טובה. בכלל, קשה מאוד לעשות סדרה חדשה ומקורית של פנטזיה המשולבת במציאות שכבר כמעט עשו הכול. אני חושבת שהם היו בצומת דרכים בהתחלה.

aerynsun

New member
אויש. הפוסט שלך הרבה יותר נחמד

משלי. תודה שכתבת את שעל ליבי לתגובה של גילי. פשוט כנראה הייתי עייפה ויצא לי משפט סגור ללא תוכן. מסכימה עם כל מילה.

orityemini

New member
העונה השנייה יותר טובה מהראשונה

היא באמת התחילה די צולעת, אבל עכשיו יש לה כיוון יחסית די ברור. דווקא סידרה מהנה, למרות שהיא עדיין לא מבריקה במיוחד ועדיין איטית יחסית. היא לא כמו תיקים, ודי ממחזרת הרבה מהז'אנר, אבל שווה צפייה. מה שמעניין בסדרה הזאת לדעתי, זאת הדמות של הבלשית שלא ברור מי היא ומאיפה היא הגיעה בדיוק. מישהו צופה בקאסל? מיכל הדביקה אותי לסידרה...כיפית כיפית כיפית

aerynsun

New member
מסכימה איתך עם כל מילה לגבי HEAVEN

לגבי קסטל בטח שאני רואה. סידרה מתוקה אבל אחרי שהתחלתי לראות צ'אק... קסטל פתאום נראית פחות מעניינת. לא יודעת למה. בכל אופן שתי הסדרות נהדרות אבל צ'אק! תענוג!!

מאוד נהנית!../images/Emo3.gif

אני מקוה למצוא את הספר המקורי של סטיבן קינג, מעניין איך זה. בכל אופן, אני מכורה לשיר פתיח
האוירה מסתורית, אנחנו מגיעים יחד עם אודרי (הדמות הראשית והשנונה) לעיירה חדשה ולא מוכרת. יחד איתה אנחנו נתקלים בתופעות משונות (ועוד כמה דברים, ספוילרים
). ברור שהיא לא מתקרבת לתיקים, אבל זה נורא נחמד להסתכל על משהו חדש לחלוטין ולהיזכר ברגעים מתיקים.

היא משודרת כרגע בטלוויזיה?

אם כן איפה?? וכמה עונות יש לה? כי מתחיל להמאס לי להקשר לסדרות שנעלמות אחרי עונה אחת..

aerynsun

New member
לא. רק אצל דודה שלי הגלובלית השמנה בשם תבלה

עונה 1 - 13 פרקים עונה 2 - 13 פרקים. יוום שישי שודר הפרק השביעי. חסר להם שיורידו אותה אחרי 2 עונות כי היא רק הולכת ומשתבחת.

חחח עינת

אני התחלתי סדרה, ביודעין שהיא רק שתי עונות (למרות שאין לי מושג למה, אני מאוד אוהבת ויש סדרות הרבה יותר גרועות ממנה שמשודרות עדין). קוראים לה LIFE, זה על שוטר, חף מפשע, שהוכנס לכלא הרבה שנים. הדמות הראשית מעלפת
ג'ינג'י חתיך כזה עוד לא היה. אם היתי מפסיקה רק בגלל שהיא 2 עונות, היתי מפסידה המון קטעים מצחיקים

Y. Welis

New member
אם כבר, 'פרינג'' בעונתה השניה, נראית יותר

כולל פרק אחד (20 או 19 בעונה הזו) שכלל מחוות ישירות ל'תיקים' כולל המשפט הידוע 'i want to believe' וכן לוקיישנים סביב VC שבה גם צולמו עונות 1-6 של 'תיקים'. גם היחסים בין הגיבורה שם לבחור (יש שני בחורים - הבן) מתחילים להזכיר משהו. אמנם היא FBI והוא לא, אבל קרוב. חבל שקאסט מהסידרה לא מופיע בתפקידי אורח. אגב קאסט, קרייצ'ק (ניקולאס לי) חילטר בשני פרקים של V החדשה, כאביו של הבן של הגיבורה. באחרון הוא מוצא מהתמונה וחבל.

למעלה