help

תרפא

New member
help ../images/Emo4.gif

רציתי לצ´טצ´ט ונכנסתי לצ´ט ואז ראיתי שיש חרדי עם זיין ענק שמחפש בתולה גבוהה עם חזה ענק," מה, זה מתבטא בכתב?" חשבתי לתומי, אז לחצתי עליו ופתאום "יצאת מחדר גרפולוגיה לחדר ´חרדי עם....´ איך חוזרים לחדר גרפולוגיה? לא מצאתי אותו בשאר החדרים!! מה עושים?

nave_ber

New member
עזרה -על חרדים בתולות וגרפולוגיה

קודם כל בדקתי בעזרה שיש בצ´ט ובאמת ראיתי שלא מצאו שם לנכון לתת שום הסבר או עזרה בנושא כל כך שכיח כמו חרדים בעלי זין ענק שמחפשים בתולות גבוהות עם חזה ענק. אז הינה קצת עזרה בנושא. א. יש לבדוק לאיזה זרם משתייך אותו חרדי, כי ידוע שהם מחולקים לזרמים שונים ומגוונים. לזרם הליטאי באמת יש זין ענק (אם כי הם מחפשים בד"כ נשים שחומות עם מיבטא זר וישבן גדול). לזרם המזוהה עם חב"ד יש זין קטן (אבל מלא שמחת חיים) והם מחפשים בד"כ מישהי שמזכירה את הרב שך (רק עם חזה יותר קטן). בקיצור רק חרדי מפובניז´ עונה על התיאור (אבל הם נוהגים לגרוב את הגרבים מעל המיכנס ככה שלא בטוח שתאהבי את זה). ב. יש לבדוק אם את בתולה גבוהה עם חזה ענק - אם את לא ממש בטוחה בקשר לחזה את יכולה לשלוח תמונה לאחד מהאתרים האיכותים שעוזרים לנשים לבדוק את גודל החזה שלהם. (אם לא תצליחי למצוא אחד כזה את מוזמנת לשלוח למייל שלי ואני מתוך רצון טוב ומחוייבות לפורום אולי אעריך אותו בשבילך). בשאלת הבתולות אני מעדיף לא להתעסק (יש גבול גם למחויבות שלי לפורום
) ג. אחרי שבדקת שכל הפרטים אכן מתאימים, יש לשלוח הודאה לחרד ובה לומר כי אכן הוא מצא את מבוקשו, אבל את לא מסוגלת לצ´טט עם מישהו שגורב את גרביו על המיכנס. איך זה מתבטא בכתב? - זה לא. זאת תורה שבע"פ שמועברת מחרדי עם זין ענק לבנו. איך חוזרים לחדר גרפולוגיה? -ובכן, עוזבים את החרדי עם... פונים ימינה לחדר בשם "מחפש עוזרת בית סקסית למטרות נקיות" משם ממשיכים ישר עד שמגיעים לחדר בשם "תימני קטן מחפש תורקי גדול ושעיר", שם שואלים איפה מיכל, התימני הקטן כבר יסביר לך. בהצלחה.

למעלה