HELP

michaellia

New member
HELP

אני רב עם אישתי שאני נשוי לה כ - 7 חודשים. הרבים שלנו נעים מנושא הכסף ועד נושאים פשוטים וקלים. כיום אנחנו בקושי מדברים וכל מה שאנו אומרים פוגע חד בשני. אני והב אותה ורוצה להפסיק לריב האם תוכלו לעזור לי?

erez3

New member
חסרים פרטים....

זוגיות בונים לאט לאט כל זיוג חדש וטרי נתקל בקשיים ובפרט בשנה הראשונה לחי הנישואין אם תרצה אשמח לעזור עסקתי בעבר ביעוץ לזוגות אינני מבקש תשלום כספי ואין צורך שתחשןף פרטים אישיים צור עימי קשר במייל או דרך הפורום אם אתה רוצה בהצלחה

lmerav

New member
סתם רק שתשמע עוד דיעה

כאשר אני נישאתי הכל היה בסדר חוץ מהעוני שבו חיינו. אך כאשר הילד נולד המריבות שלנו גרמו לנו לקשיים. עד כדי כך שעזבתי אותו והלכתי עם הילד לאמא שלי. ואז נלחצנו. ישבנו לשוחח כי שנינו מאוד רצינו לשמר את הקשר הזה. שוחחנו המון. חיינו המון ימים על אי הסכמות. גם כיום יש עדיין אי הסכמות ביננו, אך למדנו לוותר, להבין אחד את השני, והכי חשוב להקשיב. שנינו מאוד עקשנים ולא מוכנים לוותר. אך הפחד מלהיפרד וכאשר היינו רחוקים אחד מהשני והלב נשבר מגעגועים - גרם לנו להבין שאנו רוצים לשמור על מע` היחסים הזו. ותאמין לי מאז אותו יום שחזרתי מאמא שלי אני פשוט מרגישה הכי ברת מזל בעולם , על שיש לי בבית 2 (לא אחד אלה שניים)נסיכים שממתינים לשובי. המון המון בהצלחה. אני יודעת שזה לא קל ופשוט אך שניכם צריכים לרצות להציל את הקשר שלכם. ולהתאזר בסבלנות , לוותר, להתפשר, להקשיב אחד לשני ובהצלחה. מירבי

noam011

New member
אני רוצה להוסיף על דבריה של מירב

זה נכון שבכל נישואים טריים יש ריבים על המון דברים. דברים שכעבור שנים יראו לך שטויות. בעוד 5 שנים לא תבין איך בכלל עלה בדעתך לריב עם אישתך עליהם. מה שאני חושב: בד``כ אנשים בוגרים יותר יאמרו לך, לוותר, לוותר, לוותר. וזה לא נאמר סתם כך. יש מאחורי זה הרבה ניסיון של אנשים. אני לא חושב שבכל דבר צריך לאפשר לבן/בת הזוג לעשות מה שהם רוצים. יש באמת דברים שהם גדולים ועקרוניים. אבל יש הרבה נושאים קטנים ופעוטי ערך שזוגות טריים מוציאים עליהם הרבה אנרגיה בריבים. וחבל ! ריבים קטנים כאלה וחסרי חשיבות, סתם מתישים ואין בהם שום תועלת. כמו למשל, למה לקנות במכולת מוצר כזה ולא מוצר אחר יותר זול. וכו` וכו`. תזכור תמיד את המשפט מתוך השיר של רמי קליינשטיין: כשהבית ריק- מה זה שווה אם אני צודק ? זהו. בפעם הבאה שאתה מרגיש שאתה הולך לריב עם אישתך, תעצור שניה ותחשוב. האם זה באמת שווה ריב ?

moshenagar

New member
לוותר כל הזמן ?

לפי מה שאתה אומר, צריך כל הזמן לוותר, וככה הפתרון תגיד תמיד את המילה האחרונה,: טוב, בסדר, .

י ו נ י ת

New member
המריבות שלי אוף

היו מהיום הראשון לנשואים, עד לנשואים היה אושר, הלכנו לייעוץ ולא עזר . לכו לייעוץ חובה לדעתי. אם לא תהייה לכם סבלנות האחד לשני מעכשיו, אם לא תקשיבו האחד לשני מעכשיו אז לדעתי זה לא סימן טוב. אני גרושה כיום. אני עם שני ילדי, כאילו שהילדים במשפחה חד הורית הופכים להיות הצד הגברי, אם נרצה או לא יש ויכוחים וחילוקי דיעות, ואז ראיתי כאילו את התמונה עם הבעל. פתאום אני רוצה שיקשיבו לי, וכתנאי אני צריכה להקשיב להם. בקיצור מה שכתבתי קודם זה חובה. תראה, אפילו בן ילדים. יונית

למעלה