HELP

dies

New member
HELP

מה אפשר לקנות לילד בן 19? אני יודעת מה הוא רוצה אבל הוא לא הולך לקבל את זה ממני...(אולר שעולה 900 שקל) למרות שהוא אחי אני לא מוכנה לבזבז כל כך הרבה...

keton13

New member
זה לא הפורום המתאים

יש פורום שכחתי את שמו משהו עם מתנות וX

dies

New member
חח..טוב..אבל..

שאלתי אם יש לכם רעיונות אולי?...אני לא מכירה כל כך את תפוז...הגעתי לכאן במקרה(וטוב שכך) אני יותר מתמצאת בMSN...

keton13

New member
על מה?חחחח

לא צריך תודה לא עזרתי בגרוש לכי לפורום מתנות או משהו כזה שם תשאלי

dies

New member
על...

כלום..חח...סתם...על זה שהגבת...(איזה מנומסת אני...NOT) ו...יש לך אולי קישור לפורום הזה?

shaisagi

New member
קני לו:

מותק אכן 900 שקל לאולר זה יקר... אז קני לו בגדים...של פירמה שהוא אוהב...המלצה שלי:בתור אחד בן 18 המתנה האידיאלית זה גינס של דיזל!!!

dies

New member
אז ככה...

הוא בן 19 אין לו ממש פירמות שהוא אוהב ו...אין לו מתי ללבוש את זה.הוא לרוב במדים כי הוא בצבא...

shaisagi

New member
חחחח כנסי כנסי!!

נשמה שלי זה שמישהו בצבא לא אומר שהוא לא צריך בגדים כי הוא במדים!! בטוח יהיו ימים שהוא לא יהיה בצבא והוא ירצה לצאת עם חברים וכו' ואז אם תקני לו גינס אני בטוח שהוא לא יתנגד ללבוש אותו!

dies

New member
חח..כנס בחזרה אליך..חח

אין קשר לזה שהוא ירצה לצאת עם חברים שללו..יש לו מספיק בגדים...יותר מלי ואני יוצאת יותר...ו..זה אחי..לא מתאים לי לקנות לו בגדים...שילך עם אמא שלי לקנות בגדים...

shaisagi

New member
וואללה לא יודע אבל כנסי שניה

אוקיי צודקת!!!! אז את יכולה לקנות לו דברי נוי לחדר...וואללה אני לא יודע...ניסיתי לעזור...ביי ממי ומאחל לך שתמצאי משו יפה!

dies

New member
תודה...

ו...מה שרציתי לקנות לו כבר יש לו..חחח...זה הדבר הכי מגניב שיש...אבל הוא קיבל את זה מדוד שלי כבר...

1dana1

New member
תקנה לו פוסטר של סקעת... אחלה מתנה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

dies

New member
חחח...ממש

רק לאחי אני אקנה אתה זה..(ואני בת...אל תתני לניק לתעתע אותך...) אחי לא סובל אותו...וחוצמזה...גם אני לא...

1dana1

New member
סתם צחוקים מה לקחת רציני את הפוסטר?

חחחחחחחחחחחחחחחחחייייייייחחחחחיי

dies

New member
תכירי אותי..

אצלי הכל ברציני..חח...סתם לא...אני פשוט בדיכאון..

למעלה