HELP

noy13pour

New member
איך אפשר לא לסבול אותו../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo113.gif

הוא כזה מלך!!!!!! יש לו קול מהמםםםםםםם הוא חמוד...

1dana1

New member
../images/Emo26.gif תקשיבו לה../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo36.gif

keton13

New member
קפצה לי מתנה נפלאה

חבילת מסטיק בזוקה מהשממה של מוחמד !

catslover

New member
מה את מדברת?! יש אולר ב900 אבל

יש גם ב200 ואפילו בפחות... את לא חייבת לקנות לו את הכי משוכלל.... אפילו אולר ב170 הוא מצוין! ויש כאלה בכל חנות טבע כזו למטילים או בריקושט...

dies

New member
כן...נכון..אבל...

הוא רוצה של חברה מסויימת שהכי פחות משוכלל והכי קטן עולה 850...והוא רוצה ממש משוכלל...

shaisagi

New member
חחחח כנסי שניה...

טולר ב900 שקללל???????? עכשיו שאני חושב על זה כבר עדיף שתקני לו חרב!!! יש ב400 שקל חרב בת זונה 60 ס"מ!! חחחח יש לך אח משוגעעעע

dies

New member
חח..אני יודעת שאחי משוגע..אבל..

הוא צריך את זה לצבא בעיקרון..חח...זה אולר עם אחריות לכל החיים...

catslover

New member
אין אולר ב900... יש לדרמן.. זה שונה

יותר יקר... ויותר טוב... אני קניתי לאחי כזה ליום הולדת 19 או 20... וזה עלה לי משו כמו 700.... אין ב900 את מגזימה... ובאסה שירצה הכי משוכלל הוא לא מצפה ממך לקנות לו ב900 לא?! אם את בכל זאת מתעקשת שרק זה שעולה 900 הוא טוב (למרות שזו טעות!!! ואני יודעת שהכי חדש שיצא לפני חודש או חודשיים עולה 700-800 הכי הרבה) אז תקני יחד עם אח אחר שלך אם יש לך או עם ההורים שלך...

פשששששש איזה יצירתיים..

חח פוסטר של סקעט,חבילתץ מסטיק מהשממה של מוחמד ולא סתם מסטיק!מסטיק בזוקה... חחחחח....תיקני עם איזה אח שלך תתחלקו בכסף אז יצא שגם הוא ישמח וגם יהיה לך יותר זול...חוצמזה מתנה לא מבקשים וואי.....אם לא יוצא...תקני לו משהו סתם משהו לוו דווקא אולר!!חח....

איזה מיושנים בחיי ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

תשמעי, פשוט תני לו 600-700 ₪ וזהו למה מתנה כל כך יקרה
הוא בן 19
הוא לא תינוק... הוא יידע איך להשתמש בכסף... הוא ייקנה לעצמו משהו... או מקסימום עוד קרוב משפחה יביא לו כסף והוא ייקנה לעצמו אולר ב-900 ₪ חחחחח פראייר...

dies

New member
לא...זה יותר מידי בשבילי...אבל..

מצאתי מתנה..חח..כשהייתי בת 10 בערך אז הכנתי לו נר ליומולדת והוא מזה התלהב...אז אני יעשה לו את אותו נר..חח...נוסטלגיה..

למעלה