hot'n'fresh1

אני לא אמרתי את המילה האחרונה...

שמעתי שוב את ההפקות, ישמצב שזה לא יצא על אותו שם, אבל אני לא רואה בדמיון הזה מקריות. הבייס ליין כמעט אותו בייס ליין... ואת מה שאתה אומר על הרידימים של שנות השמונים אתה יכול להגיד גם היום. לפעמים מדובר באותם רידימים ולפעמים לא, אבל אם עניין התביעות הזה היה מתחיל קשה לדעת איפה היה מסתיים. אם היו פותחים את כל העניין מאז שנות ה60, די משעשעת אותי המחשבה על כמה מפיקים ואומנים ביארד היו חייבים אחד לשני ויותר משעשע, מה לעזאזל הם היו משלמים... ehhh רוצה דוגמא יותר מובהקת מהדרופ ליף? בבקשה - Real Rock. אתה רוצה להגיד לי שלכל עשרות אם לא מאות הגרסאות שנעשו לרידים הזה יש בייס ליין זהה? כי אני יכול לחשוב כרגע על כמה וכמה בייס ליינים שונים. עוד אחד? Satta Riddim, אותו דבר. אני אחזק את הדברים של אסף מתחתיי, רידים זה לא מדע מדוייק, אין דבר יותר נכון... הויכוח הזה לא מתאים לפה, נמשיך הלאה. בקשר לאלבום של ספייס, אני לא יודע אם Water Me Down יוצא על האלבום, אבל אם כן, נקווה לשירים חדשים קצת יותר מעניינים (לא אהבתי את הטיון בכלל...)... big up

DuBsYs

New member
אם כבר מדברים על זכויות יוצרים

את המשפט הכ"כ נכון "רידיים זה לא מדע מדוייק" שמעתי לראשונה מברק skunkride, ולו מגיעות הזכויות על המשפט.

xXx Shiraz xXx

New member
../images/Emo207.gif שיר של סדיקי על הטקסי רידים

http://www.sendspace.com/file/7jy7ll או שמא - צדיקי?
שיר חעמוד ביותר...חח יש לו מבטא כזה מושלם וקול עדין עדין נעים לי באוזן, ואף מרדים משהו חחח תהנו

למעלה