How Deep Is Your Love

How Deep Is Your Love../images/Emo35.gif

אז ישבתי לי בבית ושמעתי את השיר המקסים הזה בביצוע אקוסטי של טייק דאת (סתם רציתי לספר שהוא מקסים בביצוע הזה אחרת אני לא אוהבת אותו) ועלה לי רעיון לשרשור מגניב How Deep Is Your Love
מסע בנבכי ההיסטוריה או ההיסטריה תחליטו כבר לבד. אז שבו בנחת ותחזרו בבקשה לגיל 12-17 או יותר נכון לתקופה בה טייק דאת היו אלילי העולם ואנחנו היינו פקצות מצווחות שקונות אפילו מגזינים בגרמנית רק כי יש שם תמונה שלהם!! אז, מה הדבר הכי הכי מטורף שקשור אליהם עשיתם אז
כמה עמוקה אהבתכם

רעיון אדיר לשרשור!

עשיתי את זה פעם בפורום "חברים", אבל לצערי אני לא הייתי מטורפת בכלל בקשר לטייק ד'את והדבר הכי מטורף שעשיתי, וול, לקנות כרטיסים להופעת איחוד... תשאלי עוד כמה חודשים ואני אגיד לך אם הלכתי או לא - אם כן - אז זה יהיה הכי מטורף. אבל אנקדוטה משעשעת - פעם כל אחד היה צריך לעשות בכיתה הרצאה על משהו שהוא אוהב (בכיתה ו') ולעשות גם פלקט שיתלו בכיתה. אנשים עשו על נושאים ממש רציניים ואני עשיתי על... טייק ד'את. בקיצור, אחרי שהייתי צריכה להסביר איך בדיוק הם להקה (המורה: "אז רגע, על מה בעצם הם מנגנים?"), התפניתי לתלות את הפלקט המקסים שהכנתי. צירפתי אליו גם ספרונים קטנים על כל אחד מחברי הלהקה שהיו של חברה שלי שקנתה אותם בלונדון. מיותר לציין שלא עבר זמן רב והספרונים נגנבו!!! למרות שאף אחד מהשכבה לא אהב את טייק ד'את. החברה שלי זוכרת לי את זה עד היום (10 שנים אחרי) ומזכירה את זה בכל הזדמנות כדי שאני אדע שאני עדיין "חייבת לה".

איזו טלפתיה גם אני חשבתי על הרעיון

הזה חשבתי שעדיף לחכות עם זה עד יום חמישי LOL
וול, הדבר הכי מטורף שעשיתי זה לטוס עד ללונדון להופעה של מארק... חשבנו לעצמנו, טוב... איחוד לא יהיה, והשירים בדיסק החדש שלו ממש מגניבים שלא נדבר על זה שהכרטיסים להופעה היו זולים רצח אז קפצנו על המציאה..

אוקי הנה כמה שטויות שעשיתי

זה היה שעוד הייתי בחטיבה (כתה ח' נראה לי ..) בת 14, השגתי דרך מישהי את המספר של מארק ,ואזרתי אוץ והתקשרתי אליו
והוא אשכרה ענה לי , הוא היה ממש מקסים הוא שאל אותי מאיפה אני ובת כמה אני ודיברתי איתו קצת ואמרתי לו שאני מישראל ואני זוכרת שבשיחה ממש הסמקתי ואחר כך הייתי בהלם מזה שאשכרה דיברתי איתו
שלחתי לג'ייסון דובי הבייתה (אין לי מושג אם זה הגיע אליו או לא וזה גם לא ממש משנה אה ..)

ונזכרתי בעוד משו משעשע

שלא ממש קשור אליהם ,זה יותר בעקיפין
בכתה ט' היה לנו פרוייקט באנגלית על איזה ספר (לא זוכרת כבר איזה..) ואחת המשימות הייתה לכתוב מכתב אהבה מהבחור לבחורה. כולם ישבו חשבו והמציאו מלא דברים יפים וחכמים. אני פשוט לקחתי דף יפה וכתבתי עליו את 1000000love songs כמובן שקיבלתי 100
והכי מצחיק היה שהייתי צריכה להקריא את זה לפני כל הכיתה , וחצי מהכתה שלי היו מעריצות של טייק דאת. אז אני מקיראה את "המכתב" וכל הכתה שרה
והמורה בכלל לא קלטה ..

אני זוכרת שהיה איזשהו מספר

שהועבר בין המעריצות שאמרו שהוא של מארק, אם אני לא טועה היו בו את השילובים 161633 או משהו כזה לא?

בטח היית בהלם מכך שהוא לא ניתק לך

או משהו כזה, וגם מזה שהוא היה כ"כ נחמד ובכלל לא הראה סימנים שזה מטריד אותו שמעריצה מתקשרת אליו- דיבר אלייך בגובה העיניים... אני צודקת? אם אני הייתי מדברת איתו בתקופה שעוד הייתי פקאצה צווחנית בטח רק הייתי אומרת לו עד כמה שאני מעריצה אותו ושהוא חתיך ועד כמה הוא מדהים, ונו אתן בטח מזדהות....

הכי משוגע

הדבר הכי הכי משוגע היה כשהם התפרקו - עליתי לפילו (מגדל תחמיץ של פרות - קיצ מגדל מאוד גבוה) יחד עם חברה שגם אהבה אותם - לקחנו את הטייפ של הכיתה ותמונות ובכינו כמו לא יודעת מה - כל בית ספר החליט שאנחנו מנסות להתאבד (באמת שלא חשבנו על זה אפילו!!!!!) הזמינו משפטרה, יועצים, את ההורים שלנו כמובן ומאז כל פעם שרוצים לצחוק עליי במשפחה מזכירים את זה....זהו...

למעלה