IMesh

MegA~MooN

New member
IMesh

הממ.. בעיה: אני פותחת את IMesh, מחפשת קבצים, מוסיפה לרשימת הורדות.. השירים יורדים אבל ברגע ששיר מגיע ל-100% התוכנה נסגרת ולא תמיד השיר נשמר בתיקייה שבחרתי, או בכלל.. בכלל, היא נסגרת 5 דקות אחרי שפותחים אותה... וגם- כמעט כל רשימת ההורדות נמצאת כמעט באופן קבוע על מצב QUEUED או Pending... למה??? תודה מראש על העזרה, הילה :cool:

צוחה

New member
אני יודע למה

כי זאת תוכנה מפגרת ! לכי לאתר המצורף ותורידי את התוכנה (כמגה וחצי אם אינני טועה) קוראים לה kazaa ואפשר גם איתה להוריד שירים וסרטים ותמונות והכל בדיוק כמו IMESH רק שהתוכנה הזאת עובדת !

MegA~MooN

New member
אני אקח אותה בחשבון.. :cool:

תודה בכל מקרה, אבל אני חייבת קודם לבדוק מה הבעיה עם IMesh.. :cool:

t.man

New member
דרך אגב צוחה

עם אתה מחפש תוכנה להורדת שירים טובה ומהירה אז תוריד bearshare מהאתר bearshare.com

MegA~MooN

New member
הורדתי את kazaa ואני חייבת להגיד

שזו ממש ממש תוכנה לא נוחה יחסית לאיימש.. וגם לא מצאתי שם מה שחיפשתי, ז``א יש שירים שמצאתי באיימש ולא פה. אני מנסה להוריד את bareshare ואם גם היא לא תהיה משהו אני אנסה להוריד מחדש את IMesh, למרות שגם באתר ההורדה זה עושה לי בעיות. תודבה בכל מקרה לכולם, :)

leeloo

New member
אתר ההורדות הכי טוב שיש

זה האתר של Cnet אתר פשוט מצוין, מוצא את כל התוכנות, ויש לו רשימת 10 ההורדות של השבוע, וכל מיני תוכנות מומלצות, ותוכנות לפי קטגוריות, וזה פשוט אתר קל מאוד לשימוש ונוח, יש בו את כל התוכנות שרוצים. בהצלחה, לילו

leeloo

New member
התוכנה שלך ושל צוחה לא טובה

אחרי שנפסטר נפל, עוד לא מאצתי תחליף שווה לו, אבל אין ברירה ונאלצתי להשתמש באיי מש, שהיא דווקא תוכנה לא ראה להורדת סרטים וקליפים, אבל כשמחפשים שירים חדשים אז התוכנה לא תמיד מוצאת, וגם דברים שנמצאים או-ליין, אז איי מש מראה כאילו המשתמש אינו מחובר... בקאזה יש מלא בעיות: -בוא נחיל מזה שהתוכנה לא תמיד מתחברת -אח``כ נגיד גם שפתאום זה עושה -more source needed -התוכנה אינה מוצאת בדיוק את מה שמחפשים, וגם אם כן אז היא מוצאת רק 3 או 4 קבצים תחת השם שמחפשים -בנוסף גיליתי דבר מאוד מוזר: קאזה ותוכנה נוספת בשם מוריפיוס הן בדיוק אותה תוכנה רק בצבעים ובשם שונה. אז חשבתי אחרי שהורדתי את מורפיוס אולי קאזה באמת תוכנה טובה כמו שאומרים, אבל הפלא ופלא זו בדיוק אותה תוכנה! -חוץ מזה, כשרוצים לראות את השם המלא של הקובץ צריך לגרור את הקו ולא ללחוץ עליו פעמיים ככה שיתאים את עצמו לגודל- דבר שממש מיגע, כי צריך לגרור ולגרור גם bearshare היא לא כזו תוכנה מובחרת, עוד יותר גרועה מקאזה! -כמפעילים search זה לא תמיד עובד -השרת כמעט ולא מתחבר -הקבצים שהתוכנה מוצאת כמעט ולא קשורים לנושא החיבור -ההורדה לוקחת שנים, אם לא יותר אני חושבת שבינתיים איי מש זו התוכנה הכי טובה, אבל כשאין ברירה אז עדיף להשתמש בקאזה ולא ב-bearshare! מקווה שעזרתי, לילו

shaybit

New member
היא לי את ...BEAR SHAR

אבל אני לא הצלחתי להתחבר משהו יודע איך מתחברים

MegA~MooN

New member
אמממ... Windows 98?

אם זה מה שהתכוונת.. **מצטערת, אני לא טובה במונחי מחשב עד כדי כך**

Go_next

New member
חמודה לא תמיד צריך תוכנה...

אם נמאס לך כבר מכל התוכנות של הmp3 שעושות לך צרות צרורות את יכולה גם לנסות להוריד באופן רגיל מהאינטרנט: יש את www.mp3-2000.com שם השירים מובאים על מגש של כסף, או תנסי את: www.mp3center.org. באתרים הללו קל יהיה להתמצא וכמעט בחיים אין שגיאות כמו שהאיימש או שאר התוכנות עושות... שווה לנסות:)

MegA~MooN

New member
ניסיתי... :cool:

האתר השני לא עובד, ובאתר הראשון יש רק שירי פופ ו-MTV וזה מ-מש לא מה שאני מחפשת...

Go_next

New member
תמיד טוב לנסות אבל הרעיון הוא ש...

אפשר להוריד ישירות מהאניטרנט וללא תוכנה...

צוחה

New member
קאזה זו תוכנה מעולה

אבל ממה שהבנתי... MOON משהו לא ממש מבינה עדיין במחשבים ובגלל זה היא כנראה לא מסתדרת עם התוכנה נ.ב bearshare זו חרא! חרא! חרא! תוכנה

shaybit

New member
אבל באתרים אי אפשר למצוא

מוזיקה מישראל וזה דבר חשוב נורא!!!!

למעלה