Bad life1

New member

אני יודעת אלוהים,
אתה גדול מהחיים,
אחת השאלות שלי,
למה זה מגיע לי.
תראה אותי אדון עולם,
איך התרחקתי מכולם,
אחת השאלות שלי,
אוי למה זה מגיע לי.

היכן הצדק בעולם,
מה שהיה לי נעלם,
ישבתי לי בביתי
והכאב סגור איתי.

באד לייף יקרה,
אם אלוהים היה עונה לך עכשיו, אין לי ספק שהיה כותב שמגיע לך שיהיה לך טוב. שהצדק יהיה בכך שהשקט והשלווה ישכון בליבך. ושתמשיכי להילחם למען השקט הפנימי הזה, למענך, שיהיה לך טוב.
האם השיר נכתב בעקבות משהו שקרה?
מזמינה אותך לשתף בתחושות שהביאו לכתיבת השיר.
&nbsp
שלך

נויה Yelem
&nbsp

Bad life1

New member
חיים שחורים

אחרי תקופה קשה תקופה של שלושה חודשיים שלא יצאתי מהבית לא קמתי מהמיטה והדבר היחיד שהקים אותי זה הסמים כל מי שהיה לי קשר איתו נעלם ונשארתי לבד כל היום בוכה במקום לעשות מה שנערים בגילי עושים אני יושבת בבית ולא עושה כלום... אני הבן אדם שמשתדל לעשות הכל בשביל שלכולם יהיה טוב לא עושה כלום כדי שלי יהיה טוב... אני מנסה להיות הבן אדם הכי טוב שקיים לעזור לכולם להקשיב לכולם אבל לי אף אחד לא מקשיב לי אף אחד לא עוזר... אני לבד אני חיה ולא חיה מנסה לשרוד מדמיינת שאני פוגשת אנשים שהופכים להיות חברים שלי וכיך לי וטוב לי אבל תכלס כלום לא קורה אני חוזרת למציאות לחיים הבודדים שלי החיים השחורים שלי...

זו תחושה נוראית לחיות איתה

באד לייף יקרה,
התחושה שאת נותנת את כל כולם בשביל לעזור לאחרים אך אף אחד לא עוזר לך כשקשה היא נוראית. אני שומעת שקשה לך ושאת מרגישה בודדה. איך ההורים והמשפחה שלך הגיבו כשלא יצאת מהחדר?
אני רוצה להציע לך להגיע למרכז "הפוך על הפוך" של על"ם. תפגשי שם מתנדבים של על"ם שתוכלי ליצור איתם קשרים, לשתף ולדבר על מה שכואב ולהפיג מעט את הבדידות. מה דעתך?

Bad life1

New member
היי נויה

לא ישנתי בבית באותה תקופה... גרתי אצל סבתא שלי והיא לא כלכך שמה לב... אני מכירה את הפוך על הפוך וגם את הניידות אני נמצאת שם כבר למעלה משנתיים אבל המתנדב שהייתי מדברת איתה עזבה לפני חודש בערך ואני לא מחוברת לאף אחד אחר... אם זה לא מספיק לי אז אתמול הייתי בתחנה מרכזית אחרי ששתיתי והייתי בראש טוב בא אליי בן אדם שלא כלכך הבנתי מה הוא רוצה אבל נתתי לו את המספר שלי מאז הוא לא עוזב אותי הוא מטריד אותי הוא שולח לי סרטוני סקס ואומר לי אני יעשה לך ככה ויהיה לך כיף וכל מיני דברים כאלה ושבקשתי ממנו לנפסיק להתקשר אליי ולשלוח לי הודעות הוא פשוט שפך מידע שיש לו עליי מידע שאני לא אמרתי לו בחיים... אני בלחץ אני לא יודעת מה לעשות

מטרידן

הי יקירה,
אם הוא ממשיך להטריד אותך תפני למשטרה. הם יאתרו אותו וימנעו ממנו להמשיך לעשות את זה. להבא שימרי על עצמך טוב יותר ואל תתני את המספרים שלך לאנשים זרים. אבל כרגע, צריך לדאוג שזה יפסק.
רותם

למעלה