שרשור בוקר היום ה-51 בעיר 2025

Goneril

New member
בוקר טוב Happy April Fools' day

היום את הארוחה הלילית יגיש יוסי חביתה

מתיחה של גולדי

רינה 157

Active member
איזה יבשה הגולדי הזו.... לא יכלה להמציא משהו יותר עסיסי? כמו

שהעונה התקצרה בשבוע? או שהשבוע שלושה מודחים?

Goneril

New member
דוקא חכמה מאוד הרי זה ג'ו.. נתנה משימה בהתאם לשליח

רינה 157

Active member
חחחחח יש בזה משהו.... איך חזר על השם יוסי חביתה שוב ושוב

כדי לא לשכוח.... עשה חזרות .....באמת הגיע זמנו ללכת הבייתה ... הוא ממש לא משמעותי...

Goneril

New member
אולי.. הם האחים והאחיות הקטנים כמו שהיה באח

לדעתי.. האח הבכור ויתר האחים המגבים..
מי החביב עלייך?
אני מאוד אוהבת את גולדי.. ואת הבנקאית סילבר

queenjane

New member
אני חושת שזה אותם אחים כי בטח היה להם צוות של שנים באח הגדול

שכבר יודע את העבודה ואיך לדבר עם דיירים

בוקר טוב מרי וכולם
אני מעבירה לכאן את התגובה שלי

ל-אני2018
בנוגע לזוויות ראיה שלנו את המתמודדים. ברור שיש לנו זוויות ראיה שונות.

"ומה אני אגיד לך?
זהו כל סיפור חיינו.
זוויות ראיה שונות. כל אחד מאיתנו שופט את האדם שהוא רואה על המסך בהתאם למה שהוא למד וחווה במשך שנות חייו. במיוחד כשמדובר בתוכנית ריאליטי. אתה
יודע למי להאמין ולמי לא.
אני לא כועסת על מי שלא סובל את דומיניק או לא סובל כל אחד אחר שדווקא אני מוצאת אותו אמין. ככה זה בכל עונות הריאליטי שחוויתי הן באח הגדול והן בהישרדות. אני גם לא שואלת שאלות, למה אתה אוהב את X ולא את Y, או איך אפשר לאהוב את Z ולשנוא את T. ככה זה בחיים. אני מאוד אוהבת את אחותי, אבל מבחינות מסויימות אני לא מסכימה איתה בשום פנים ואופן. לא פוליטית, לא כלכלית ולא חברתית. היא תוצר של הזמן שלה ושל החברה שלה ואני תוצר של התקופה שלי והחברה שלי למרות שאנחנו אחיות ולא נפרדנו מעולם לדקה.
כך שתמיד כשצפיתי בריאליטי, לפעמים הייתי עם כולם, לפעמים הייתי בודדה במערכה בהגנה על מי שכולם תקפו. הכל תלוי בהשקפת עולמי ובחוויות שעברתי בחיי. תלוי הכל במה אני אוהבת ומה אני סולדת, ממה אני נהנית וממה אני סובלת. אז כשאני רואה מתמודד כמו דודו, שמזכיר לי את האנשים הכי מגעילים שפגשתי בחיי, זה ברור שזה משפיע על הבחירה שלי למרות שאני יכולה להעריך את יכולת המשחק שלו ויכולת האסטרטגיה שלו ויכולת המניפולציות שלו ומעריכה את זה שהוא שחקן ריאליטי בדם. אם לא היה, היה צריך להמציא אותו. אבל זה לא נותן לי להרגיש כלפיו יותר טוב.
אני לא אבוא בטענות אלייך או לכל אחד אחר שמאוד אוהב אותו. סבבה. כל אחד עם האהבות שלו.
הרי זה לא משחק שאני אזכה בו במשהו ועליי לעשות בחירות מושכלות. אני בוחרת לפי הרגש כי ממילא לא ייצא לי מזה כלום. אז כן, במשחק הזה אני בוחרת על פי רגש ותחושות לפי מה שאני אוהבת."

אז שיהיה לכולנו כאן יום נפלא ובחירות טובות
כל אחד לפי מה שמתאים לו. מושכלות או רגשיות,
הכל טוב.

מעבירה משרשור קודם

דודו היחיד שמדברר את המחשבות שלו, ולכן קל לשפוט אותו.
מקווה שלא יזכה יפה נפש, או כל מתמודד שלא הוסיף למישחק.
כי זה מה שנקבל בעונות הבאות.
המחשבות לא מצטלמות.
ואם אסטרטג מתחבא מתחת למסיכה של יפה נפש, אז רואים יפה נפש חייכן מקסים וחברותי. אבל לא רואים מי הוא והוא לא תורם כלום למישחק.
תכלס כולם שם מוארים במישחק בזכות דודו.
כולם אכזריים שם, הצעירים אכזריים במיוחד, ומיסתתרים מתחת לדמות אידאלית שמצויירת להם בראש.
ואיך אמר דומיניק : כל בוקר אני לובש את המסיכה של הילד הטוב, כי הילד הרע הוא מאוד רע"
מסכות לא עושות תוכניות ריאליטי.
הבעייה
אם תדמית הילד הטוב מנצחת בריאליטי הראשון בסידרה
זה מה שיקרה בהמשך
כולם ילבשו בתוכניות הבאות מסכות של יפי נפש.
ולא חשוב איזה דמויות מעניינות זק ימצא ויכניס, בסוף בזמן האמת הם יקומ בבוקר עם מסיכת המנצח של זה שניצח בעונה הראשונה
אי אפשר להתעלם מזה
שדודו ק עשה את העונה, הלוואי שינצח, אבל אני בספק
24/7
כולם עסוקים בו
24/7 הוא מרתק
היתה עונה מצויינת
קצת חוסר מזל עם הטיימינג של ההתחלה
העונה התחילה במקביל לאח הגדול, ובשעות של הפרק היומי החדש הכלה מאיסטנבול
אבל האמת:
הריאליטי הכי טוב בטלוויזיה
מקליטה את הלייב
וצופה בו בקצב מהיר בלילה
מעולה

תמרה 1752

New member
הנשרים פשטו עם ליל.דודו קובי ולימור עטו אמש על

דניאל במטרה לזכות בירושה, בדרך שלא היתה מביישת סצינות מסרט אימה. בהתחלה הלבינו את פניו של דניאל ברבים,אחר כך התרפסו בפניו באופן דוחה ולא נרגעו עד שהשיגו את המטרה. דניאל יוריש לקובי ... .קרב ירושה הוא תמיד מכוער,ראיתי כמה וכמה קרבות ירושה בחיי, אבל כזה קרב מלוכלך לא ראיתי..

אמש ראינו את אחת הסצינות המבחילות בתולדות הריאליטי

שני אנשים מבוגרים ובוגרים פושטים על בחור צעיר, אינטליגנטי, שחושק נואשות
בגבר תחמן, מניפולטיבי ושקרן, והם עושים עליו "עבודה" בלשון העם, שלא הייתה מביישת שום סינדיקט, ולאט לאט הופכים אותו לסמרטוט אדם שנמרח על הריצפה
ומאבד את שאריות הכבוד העצמי שלו וכל עמוד השדרה שלו הופך לעיסה נוזלית
והוא מצטנף בזרועותיו המסוקסות של הבוס ורק מחכה ומייחל לליטוף ולנשיקה וכאשר זאת הגיעה הוא היה מאושר.
בתור מי שמכירה ה1מIסק0ואלים מזן אחר, אמיץ וחזק עם עמוד שדרה מפלדה, לא יכולתי שלא לקבל בחילה מהניצול הציני של החזק את החלש.

נטה אונה

Well-known member
זה היה איחס

לא הצלחתי אתמול למצוא מילים יותר חדות שלא יגרמו לי לעבור על חוקי הפורום/תפוז
זה לא העובדה שזה היה בין שני גברים
זה המניפולציה הנמוכה שהיתה שם

oliverin

New member
כשנטע עטה על דניאל ולא בחלה בשו

בכל אמצעי,זה היה בסדר? כשדומיניק כתש את רומי זה היה בסדר? כשהוא עשה אותו דבר למנואל,זה היה סבבה?? תרשמו שכואב לכם "דודו קובי" ומיציתם.למה סתם לגבב מילים?

berens

New member
האמת שאני חושב שדווקא דודו ולימור אוהבים את דניאל

דניאל פחות אוהב אותם, דניאל אוהב את נטע רק שהוא מפחד לבחור צד.

לגבי דודו ק כשהוא נפגע, אין לו אלוהים הפה שלו יורה צרורות
גם שמבפנים ליבו נחמץ, הוא ממשיך לירות עד שנרגע.
אתמול זאת לא היתה התרפסות, באמת כאב לו על דניאל.

berens

New member
על פניו זה לא נראה טוב , לצלוף בדניאל ולאחר מכן לחבק אותו

אסטרטג לא היה עושה זאת אלא אם הוא שכח מקיומם של הצופים

למעלה