שרשור בוקר היום ה-56 בתכנית 2025

סטילהוק

New member
נראה לי שגמר העונה הראשונה של הפח הגדול עומד לחזור על עצמו

שימו לב שמצד אחד יש את דודו הנבל המרושע והאכזר, הבובליל של העונה, ומצד שני יש את נטע, הרוסיה הפה והרגישה אך החזקה, שדודו מכנה אותה בשם 'מלכת הקרח'. זוכרים איך בובליל קרא לשפרה? אז תרשו לי להזכירכם: 'אשכנזיה קרה'. וגם מעריציו האשימו את שפרה בגזענות, בעוד שדווקא הם היו הגזענים שהפכו את העונה ההיא לעונת הבובלילים נגד הפרידמנים, והוציאו מרבצו את השד העדתי. אך בדיוק כמו שזה לא עזר לבובליל ומעריציו זה גם לא יעזור לדודו ומעריציו, בגלל שהשנאה העזה לדודו קובי על רשעותו ואכזריותו הרבה יותר גדולה מכל 'האהבה' ו'ההערצה' אליו. ובדיוק כמו שלבובליל היה בסוף העונה סיפור שקבר אותו ואת סיכוייו לזכות בגמר, מסתבר שגם לדודו יש סיפור כזה ואפילו הרבה יותר גרוע ומחריד מסיפורו הנוראי של בובליל, שלהזכירכם שבעקבות פרסומו הלמונד הצרפתי פרסם כתבה שאם אדם כזה יזכה בעונה הראשונה של האח הגדול בישראל זה יהיה אות קלון למדינת ישראל ולאזרחיה. ואת שאגות השמחה כשבובליל הפסיד בגמר לשפרה 'האשכנזיה הקרה' כלשונו ולשון בתו עינב, כל המדינה זוכרת ולא תשכח לעולם.

Goneril

New member
או תסריט מרענן יותר.. שניים רבים השלישית לוקחת

הודיה או סיגל הלוואי

masino

New member
לשתיהן לא מגיע. לא עשו את העונה אלא השקיעו אחת בשניה ולא

היו מעורבות יותר מדי באירועים.

queenjane

New member
מסכימה אם הודייה זוכה אני כניראה לא צופה בעוד עונות אם יהיו

כי זה שיעמום אמרתי שהיא זוכה מתחילת העונה כי היא לא עושה כלום ישנה עונה שלמה מקבלת מהקהל לא מקבלת מיסויים ולא עושה כלום כניראה שאין אם זה מה שצריך שביל לנצח רק לישון

אני2018

New member
כמי שתומכת בדודו -

(ואני לא מעריצה דמויות מריאליטי; אני מקסימום תומכת),
אני אהיה מאוד מופתעת (ושמחה) אם דודו ינצח.
אני (כמוהו) מודעת לכך שהוא דמות שנוי במחלוקת.
כי הוא משמיע את דעתו, גם כשהוא לא נדרש להשמיעה;
וכי היא ישירה וכנה מדי.
הוא אמר מספר פעמים,
שאנשים אוהבים אותו מאוד או שהם מאוד לא.
&nbsp
אני לא אהבתי את בובליל. הוא טיפש מדי, לטעמי.
אבל אני בהחלט מאמינה שאנחנו חיים במדינה גזענית.
ואחת הסיבות העיקריות שבגללן לא אוהבים את דודו -
קשורה לחזותו המזרחית.
כך אני מאמינה.
&nbsp

masino

New member
לא קשור לזה שמביע דעתו כי זה לגיטימי. כי טבועה בו רישעות קשה

משהו שלא רואים הרבה בריאליטי.
הוא ממורמר, לא ישר ובעיקר מרושע ומדבר על אחרים בצורה מכוערת.
אפשר לקרוא לו בשמות גרועים ממש, אבל יש לו ילדים ולכן צריך לברור מילים.

אני2018

New member
ותראי מה זה נקודות מבט

מנקודת מבטי -
הוא האחרון שניתן לומר עליו "ממורמר".
הוא הכי ישר בעיר. כאן בפירוש אפשר לומר "הכי!"
&nbsp
ומרושע?
בואי. אולי נגזים קצת?

סטילהוק

New member
לחזותו או לעדתו אין שום קשר, נבלים רשעים יש מכל העדות

לחזותו המזרחית או לעדה אין שום קשר, נבלים רשעים יש מכל העדות, הצבעים והמינים. עובדה שאחד ממתמודדי הריאליטי הכי שנוא עלי בכל הזמנים זה שי חי, וממש אי אפשר לאמר עליו שהוא בעל חזות מזרחית. גם סער שיינפיין שלא סבלתי אותו לא בעל חזות מזרחית ובכלל לא מהעדה, שלא לדבר בכלל על טל גלבוע שאיחלה לכל אוכלי הבשר להיחנק, שלא לדבר על הסצנה הנבזית והמרושעת הדוחה והמגעילה שלה על הרצפה באמבטיה שלא שידרו באף פרק והסתירו את זה ואת כל שבוע הגמר והרשעות והאכזריות שהיא הפגינה במהלכו.

וממש אין לי בעיה שאדם משמיע את דעתו, גם כשהוא לא נדרש להשמיעה. הבעיה שלי היא עם רשעות ואכזריותו, התנפלותו האלימה והאגרסיבית כמו שצעק ואיים על רומי כשהגיעה לשוחח עם מנואל שישבה יתו על המרפסת בבית הפרטי, או הלכוכים שלו מאחורי הגב על נטע, שאותה הוא ניצל באמצעות סגניתו המכשפה הרעה והמניפוליטיבית שהוא זה שדחף אותה להתקרב אליה כדי שתשמש ככספומט שלה, בעוד ששניהם מכלכלים ומשחירים אותה מאחורי גבה בכל הזדמנות שהיא לא לידם. או הלגלוג הנבזי שלו על דומיניק, או על סיגל שהיא הולכת כמו גבר ואין בה שום דבר נשי, אחת מהקהילה שלו עצמו, או על ונונו שלא הסכים להיות חייל שפוט שלו, או ההתנפלות המכוערת שלו על אודטה והמילים הקשות והפוגעות שאמר לה, או האיומים המפיזיים שלט על הודיה, סיגל ונטע שרצו לגור באכסניה שהוא ירים להן את הבידינג עד שלא יישאר להן כסף, או הלכלוכים שלו מאחורי גבה של לימור על כ שהיא זיקית שמשנה את עורה וישמח להיפטר מהנטל שלה, בזמן ששיחק שאוהב אותה בפניה, או הניסיון שלו לסכסך ולהפריד בין הודיה לסיגל, כדי שסיגל תישאר החיילת השפוטה והכספומט רק שלו, או השיחה הנוראית שלו ושל לימור סגניתו המכשפה הרעה באותו לילה בבניין העירייה איך לשחוט ולדקור בזה אחר זה את כל תושבי העיר לפי סדר כך שהוא והיא יישארו אחרונים בעיר בגמר. שלא לדבר בכלל על סיפורו המחריד והנורא לגבי הבחורה שהפשיט וזרק ערומה לרחוב שאותו סיפר בהנאה מרובה.

ויש עוד הרבה דוגמאות, אך אני חושב שנסתפק בזה לעת עתה. כי זה די והותר מבחינתי ללמה אני שונא ומתעב את דודו קובי ולמה לא מגיע לו לזכות או אפילו להגיע בכלל לגמר.

אני2018

New member
סטיל,

1. אתה השווית את דודו לבובליל ובאותה נשימה - דיברת על אשכנזים ומזרחים.
עניתי לך ישירות לכך.
&nbsp
2. ההבדל המכריע בין דודו לכל שאר התושבים הוא - שבשבוע השני כבר מיסו אותו שמונה אנשים. כך שברור שמערכת היחסים שלו עם כל אחד מהתושבים - ממש מההתחלה - יהיה עכור ובהכרח שונה ממערכות יחסים אחרות שם.
&nbsp
3. התיאור שלך את התנהגותו של דודו משקפת דבר אחד: אתה שופט אותה דרך משקפי סלידה ושנאה. זו הסיבה שבגללה אתה משתמש בפעלים כמו: רשעות, אכזריות, התנפלות, אלימות, אגרסיביות וכו'.
יש לי הסבר לכל אחת מהסיטואציות שתיארת, אבל מיותר בעיני לתת לך אותו.
אני לא אנסה לשכנע אותך. אתה כבר משוכנע לחלוטין. אז עזוב.
&nbsp
ואגב, תרצה או לא תרצה - הוא יגיע לגמר.
אין בכלל אופציה אחרת. הוא היה גיבור העונה, ואין אופציה שגיבור העונה לא יהיה בגמר.

סטילהוק

New member
מיסו אותו 8 בגלל שהתנהג מגעיל ודוחה לכולם, ובעיקר לבנות בבית

בקיצור דודו אלילך הנבל המרושע לחלוטין הרוויח ביושר את המיסוי המתומן.

בוףףברכה

Well-known member
לא ראיתי.... הן רבו?...התווכחו?...או שנטע החליטה לומר

ללימור שהיא מתנתקת ממנה....ללא הקדמה?

moiya1

New member
היתה הקדמה. היה ביניהן ויכוח נטע טענה כלפיה על ההתנהלות של

קובי מול אודטה ובאה בטענות כלפי לימור שלא התערבה וסתמה לו את הפה, אלא ישבה ושתקה. בקיצור היתה שיחה קצרה וטעונה, ממש לא נעימה ואז נטע ביקשה מלימור לא להעביר את השיחה הזו לדודו, כמובן שלימור אמרה שכן תעביר כי הוא הבסטי שלה.
בשלב הזה נטע ירתה לה לפרצוף ואמרה אז איתי לא לדבר יותר!!!
לימור יצאה משם כשסיננה לשמע האמירה של נטע "אה וואלה"? ויצאה.

בוףףברכה

Well-known member
אה זה היה בנוגע לאודטה....

טוב אודטה הותירה לה את הירושה....
בגלל שתפסה אותה מדברת עליה עם לימור....

נטע גם ביקשה מאודטה לא לספר ללימור..
שהיא לא מתכוונת לשמור עליה...
אודטה שאלה את נטע..."אם לימור מעבירה לך ת'כסף שלה...
תתמכי בה"...נטע ענתה שלא....ושלא תספר זאת ללימור...

moiya1

New member
אודטה היתה שטינקרית לא קטנה. הויכוח היה בעיקר על הטינופת

שקובי שפך על אודטה לפני כולם, צעק עליה ועוד. כולנו ראינו נו..
הרי זה היה ממשיך לולא נטע שהגיעה ומשכה והרחיקה את אודטה משם.
"החברה האוהבת" של אודטה הגברת לימור ישבה שם ולא הוציאה מילה.
בעצם גם הודיה וסיגל ישבו שם ושתקו. אבל לימור הציגה את אודטה כאישה אהובה ששיתפה אותה בלבטיה שברור היה שרצתה חלק בירושתה ותו לא.
אז כן, אודטה מכרה את נטע, דילגה וסיפרה לכל צד את מה שאותו צד רצה לשמוע, (סוג של רוקדת על שתי חתונות) שבתכלס הרגישה רע כשהתגלתה במערומיה ונטע הבינה שהיא הלכה לספר את תוכן שיחתן.
כן, אני גם חושבת שאודטה הורישה לנטע כדי לכפר על שנחשפה ושנתפסה על חם.

moiya1

New member
עשתה זאת, חבל שבשלב מאוחר כזה. אבל סופסוף ירד האסימון.

בוףףברכה

Well-known member
דניאל ונטע זה חלק מה-5%....שלא מדברים על דודו...

דניאל כבר עושה עבודת הכנה...
קולות שהולך למסות את דודו ולימור....

הגיע למעמד גבוה.....כבר לא צריך את דודו...
ועכשיו..גם מודה שרק..היה.."מאוהב" בו
בשבוע הראשון..
אז מה כל המשחק הזה שהיה כלפי דודו...
עד עכשיו....?

Vertigo555

New member
את זה דווקא אני יכול להבין,

אם כל הזיגזוגים וההתפכויות של דניאל היו מונעות מזה שהוא מאוהב קשות בדודו ופועל באופן לא רציונלי - זה יכול להסביר הרבה.

למעלה