שרשור בוקר ליום ה-36 בעיר 2025

Goneril

New member
ממש לא מגיע לה.. אבל בהנחה שלולא הטילים היתה עוזבת

בחמישי האחרון.. אז ניחא עשתה את שלה
אני למדתי לחבב את הנוכחות שלה
אישה טובה וחכמה קצת חפרנית אבל לא נורא..

רינה 157

Active member
לימור1

דודו דניאל ג׳ו-3
מנואל-4
אודטה רומי-5
לא מוסו: סיגל דומיניק נטע הודייה אליסה

אני שוקוו

Well-known member
ממש חבל שרק 1 מיסה

את לימור !הרוע והצביעות נשפכים ממנה היא פשוט נוראית!!
אני לא מבינה את נטע איך היא לא רואה את זה...נטע חכמה ממנה פי מונים ועכשיו היא מאבדת את עצמה וחבל!
חבל שאין משימה של כל האמת בפרצוף...והיו מראים לכולםםם את לימור ודודו האמיתיים!
גו בהחלט מיצה , הוא משעמם...חוזר על עצמו ומקשקש בלי סוף ושטויות!!
והודיה...היא בהחלט צריכה את סיגל כעזר כנגדה כי בלעדייה הודיה פשוט לא תעורר עניין וישכחו מקיומה!!
אליסה ורומי ככ סתמיות...
לדעתי סיגל עם כל הגנסטריות שבה, עדיין אמיתית ולא שקרנית
נראה מה יילד ערב....

סטילהוק

New member
אח של נטע ירה לה בראש בביקור המשפחות וחיסל את סיכוייה לזכות.

עם אח כזה לא צריך אוייבים. לא סתם נאמר שמור אותי מאוהבי כי משונאיי אשמר בעצמי. רואים שלאח של נטע שעד כבר שבועות ללכלוכים שלימור ודודו מריצים עליה מאחורי גבה, לניצול הציני, לתככים ולשטיפת המוח ששניהם עושים לה באופן אינטנסיבי, כנראה שלא ממש איכפת מאחותו, ויותר חשוב היה לו שיראו אותו בטלויזיה מלעזור לאחותו ולשלוח לה מסר שיוכל להצילה ולשנות את כל המשחק לטובה.

ואולי אח שלה לא מבין את המשחק כמוך ולא רואה את מה שאתה רואה?

אולי הוא לא רואה את כל הליכלוכים של דודו ולימור? אולי הוא לא מבין את המהלכים של דודו? אולי הוא לא מבין את המשחק בכלל? הוא בסך הכל רואה שנטע מסתדרת
מצויין. רוב הזמן היא בראש הטבלה. מקבלת כל שבוע כסף מהצופים. מעולם לא הייתה בסכנת הדחה, אז מבחינתו אין שום בעיה לנטע והיא משחקת מצויין.

סטילהוק

New member
אין מצב, כי גם אם הוא לא צופה בלייב 24/7, מה שאגב גם אני לא

הרי הראו בפירוש בפרק איך לימור מלכלכת על אחותו מאחורי גבה וטוענת שנמאס לה ממנה, ודודו צועק עליה שתירגע כי היא צריכה אותה. קרי: לנצל אותה להמשך המשחק והישרדותם בו. ותסלחי לי מאוד, אבל אם זה לא הספיק לו בשביל להבין שמנצלים את אחותו ושוטפים לה את המוח לרעתה, אז הוא פשוט אידיוט. או שכמו שאמרתי פשוט לא איכפת לו מאחותו ומה שמעניין אותו זה שיראו אותו בטלויזיה בפריים טיים. שהרי הוא בא לשם בידיעה מראש שלא יפגוש את אחותו, אלא את מנואל המחופשת אליה. אז אם כבר באת תעביר לה מסר ואל תגיד לה שתמשיך כמו שהיא להיות פראיירית ומנוצלת ע"י צמד הנבלים המרושעים. אם לי היו עושים את זה תאמיני לי שזה לא היה עובר בשתיקה למשפחה שלי ובעיקר לאחי שלא העביר לי את המסר כשהיתה לו ההזדמנות היחידה לעשות זאת. וספק רב אם הייתי בכלל מדבר איתו אחרי זה. אבל אחי בניגוד לאח של נטע חכם ואיכפת לו ממני והוא היה מתנדב לבוא להעביר לי מסר. כמו שגם אני הייתי עושה אם היה מדובר באחי.

berens

New member
אולי היא יודעת וזאת האסטרטגיה שלה

מצד אחד שומרת על האוייב קרוב ומצד שני הקהל שמתעצבן מזרים לה כסף

סטילהוק

New member
אם היא היתה יודעת היא היתה מתרחקת מלימור ומקימה ברית בנות

וזה הפחד הכי גדול של זק וההפקה, כי הם יודעים שזה יקבור סופית את הפייבוריט שלו דודו הנבל המרושע שלהם ועוד לפניו את לימור החיילת המניפולטיבית השפוטה שלו. ולכן ברית בנות של נגיד נטע, הודיה, רומי, סיגל ואליסה זה הסיוט הכי גדול של זק וההפקה, בגלל זה הוא גם עושה הכל בשביל להפריד בין הבנות, לסכסך ביניהן ולהדיחן בזו אחר זו, כדי שלא יוכלו להתרכז בלהסיר את האיום הכי גדול במשחק בכוחות משותפים. מה שאם אני הייתי נכנס לשם הייתי לוקח את נטע לצד ומספר לה הכל ואז אומר לה חד וחלק שאם היא רוצה בכלל סיכוי לנצח שתקים ברית בנות נגד דודו ולימור המרושעים ותביא להדחתם מהמשחק. ותאמין לי אם אני אכנס לשם זה רק בשביל זה ואחר כך לא איכפת לי לצאת. העיקר שדודו הנבל המרושע ולימור החיילת השפוטה הרעה והמניפוליטיבית שלו לא ינצחו ומזימתם תיכשל.

למעלה