שרשור בוקר ליום 6 בעיר 2025

שרשור בוקר ליום 6 בעיר 2025

לאחר לילה סוער תרתי משמע,
האם נקום לבוקר נפלא?
איך ייראה הסופשבוע בעיר 2025?

בוקר נהדר לכולם!

אני שוקוו

Well-known member
בוקר טובבב יחפונת וכולם

מעניין מה יוליד יום....
את יודעת את סדר מקומות המגורים של כולם?

עדיין לא, אני רק התעוררתי וניזונה ממה שאתם כותבים

הבנתי שלאחר ריב גדול וקולני וגם המון דמעות, הבנות לקחו את המלון.
כעת באבסניה ישנים דומיניק,סמי, דודו מיכאל, ג'ו וג'קי ואת הוילה שכרו לימור, שרי ומנואל.
ולטובת מי שישן הלילה יש כאן תקציר של מה שקרה אמש
https://www.mako.co.il/tv-2025/seas...61006.htm?sCh=b06a50adbee78610&pId=1170131449

פוצי77

New member
רייטינג של אתמול

לפי הטוויטר של ערן סוויסה
https://twitter.com/EranSwissa/status/1096304811144814592
רייטינג: ״2025״ בקשת עם 14.4%
ו״האח הגדול״ בתוכנית הצלה עם 11.6%
&nbsp
יעני האח היה בתוכנית קצרה ועדיין הפסיד ברייטינג בפער משמעותי. הפוסטר שהם הכינו אתמול (טורקי חזק) נראה די מביך עכשיו (גם מקודם הוא היה מביך אל עכשיו יותר)
&nbsp
מעניין לאן נעלמו שאר הצופים

sigalit1000

New member
הרייטינג של 2025 הוא נמוך ובינתיים רק יורד מפרק לפרק

2025 השקיעו המון, הרייטינג שלהם נמוך מרוב התוכניות האחרות בקשת, בקרוב חוזרות הישרדות VIP ואבודים והם ישודרו מול 2025 ראש בראש.....

mox10

New member
זה רייטינג נמוך לעומת ההשקעה האדירה

מה לעשות ,הפורמט לא תופס ,אנשים לא רוצים לצאת מהמוכר ולהפתח ללא מוכר ולמה שהתרגלו,למרות שהתוכנית הזו הרבה יותר טובה מהאח הגדול של רשת ,זאק יצתרך לעשות משהו קיצוני עכשיו כדי להציל את הפורמט,כמו שקורין אמרה.תוכנית בית או גימל
אני הייתי מציע למשל שיעשו משימה כמו להכנס למבוך ולהגיע למרכזו בזמן הקצר ביותר, המתמודד שיגיע בזמן הקצר ביותר ליעד ,יזכה בסכום כסף הכי גדול ,וזה שהגיע בזמן השני בטיבו הקצר,יזכה לקצת פחות ,וכן הלאה ,מי שלא יכנס בכלל למבוך או שלא יגיע ליעדו נניך תוך שעה ,ירדו ממנו סכום לא מבוטל,
סתם לקחתי דוגמא איך אפשר יהיה לעלות את הרייטינג,ואני סומך על הדמיון של זאק שיננה משהו בתוכנית ואז הרייטינג יתחיל לעלות

אני לא מסכימה

הפורמט לא תלוי במשימה כזאת או אחרת, אלא בכמות הצופים שמצטרפים לאט מתוך סקרנות כדי לראות על מה מדובר וככל שיותר צופים יישארו כי התוכנית מרתקת ומעניינת, כך הרייטינג יעלה. גם השיח הציבורי מאוד חשוב, ככל שיכתבו יותר על התוכנית בפייסבוק, בטוויטר ובפורומים, כך יותר אנשים יצטרפו לצפייה. הכי פשוט.

פוצי77

New member
ביחס להשקעה - אולי כן, הרייטינג נמוך. אבל

לפי מיטב הבנתי - ביחס לזה שיש האח במקביל בתוכנית קצרה, והתחרות אפילו לא צמודה - אז הרייטינג טוב.
לשם ההשוואה ביום רביעי 2025 "ניצח" את האח ברייטינג אבל יש האומרים שהניצחון לא ממש אמיתי כי התוכנית של האח היתה ארוכה יותר ועל כן הפסידה.
אז קל וחומר במקרה של היום, קשת נצחה עם התוכנית הארוכה בעוד רשת הפסידו עם התכנית הקצרה.
&nbsp
מה שלא ברור לי איך זה ששתי התוכניות עשו רייטינג כל כך נמוך.
&nbsp

sigalit1000

New member
בינתיים 2025 יורדת מפרק לפרק התחילה ב21.1 וכבר התדרדרה ל14.4

זה מראה מגמה של 3 פרקים שרק יורדים.... ביום רביעי 2025 ניצחו ברייטינג קיבלו או 17.5 או 16.3 תלוי אם המפרסמים ששילמו על מקבץ הפרסומות שילמו על מקבץ כחלק מ2025 או אחרי ולפי זה יקבעו ביום ראשון את הרייטינג, 2025 הפסידו במספר הצופים ולכן כל אחת בחרה את החלק שבו ניצחה.... הניצחון של 2025 ברייטינג הוא אמיתי לכל דבר בדיוק כמו שהניצחון של האח הגדול VIP במספר הצופים הוא ניצחון לכל דבר.....

אתמול 2025 ניצחה גם ברייטינג וגם במספר הצופים, העלות של פרק של האח הגדול תכנית הצלה נמוך משמעותית מעלות פרק רגיל של האח הגדול שמשודר ברביעי ושבת שעולה סביב מיליון ולמרות ההפסד ברייטינג ובצופים סביר להניח שהם סיימו אתמול עם רווח....

Glossy2

New member
התוכנית הזאת גאונית

אני מאמינה שאנשים ייתפסו לזה אם ייתנו סיכוי

אני שוקוו

Well-known member
וואוווו איזו סערה עשו להם

הפכו את כל החצר, יעני העולם התהפך בלילה

הלואי ויצטרכו לסדר הכל למקום....

fox2025

New member
בוקר טוב למנהלות ולחבריי הפורום

איך ההדחה תתבצע יכולה להיות הכי מעניינת
אני מאוד נהנה מהרעיון של התוכנית ומהצד האסרטגי שלה ומקווה שלתושבים
יש כח במשחק בהיתנהלות נכונה חברתית ואסרטגית ולא רק מי הקהל אוהב
יותר. בגלל זה ההדחה ואיך היא תתבצע חשובה
לדוגמה אם ברשימה על השלט מי שבאזור האדום מסמן שהוא בסכנה
והם המועמדים להדחה אז נגיד יש 5 תושבים שעולים להצבעת מועצת העיר
והתושבים צריכים לקבל החלטה כי הם העשירים
למי וכמה אתה מוכן להעניק כסף שהוא ישאר בשכונה ומי שבסוף ההצבעה אחרון מודח ואז זה משחק שונה בתכלית מהאח הגדול זה אומר שלכל החלטה של השחקן חייב להיות שיקול אסרטגי וחברתי בשכונה
ולקהל יש כח מאוד גדול את מי להציל אבל לא לחרוץ גורלות וככה התושבים
העשירים לא יצברו הון גדול כי הם מחליטים כמה כסף לתת למי שבאזור האדום
שבגלל שהוא באזור האדום יש לו קצת כסף ואם הוא נשאר הוא פחות עשיר
אבל גם לא הוציא כסף ולא יהיה מצב של העשירים יותר עשירים והעניים יותר עניים .זה גם מאוד יתחבר אם הדילמה בכניסה בתחילת התוכנית
יהיה מצב של אנחנו הצופים אם השפעה גדולה לקבוע מי ברשימת הדחה
וכל מי שיהיה באזור האדום פחות פופולרי אז מי שיודח זה בסדר כי הוא הכי פחות
מעניין אבל התושבים במועצת העיר מחליטים למי הם תורמים ונותנים לו סיכוי להישאר ואז הצד האסרטגי מקבל משקל לא פחות מהקהל אם איזון
של הכל חשוב ההיתנהלות שלך חברתית וכספית וגם איך הקהל תופס אותך
כל שקל כל היתנהלות חברתית ואיך הקהל תופס אותך נחשב

בוקר טוב
אני יכולה רק להעיד על עצמי שכמה שאני יודעת

אני עדיין לא יודעת כלום...
זק יכול להפתיע אותנו בכל רגע. אני לא מתיימרת להבין אפילו מה הוא מתכנן לנו
ואיך הכל יכול להתהפך עלינו בכל רגע...

fox2025

New member
זה נכון יחפה

זה רק ספקולציה אני רוצה אסרטגיה במשחק וגם את מי פופולרי אצל הקהל
זה יגרום לכל החלטה להיות חשובה מאוד
לא להיות סגור בבית ולהיות פחות חברתי כי אז זה יפגע בך
לא להיות שחקן למצלמה כי זה יפגע בך. לא להיות קמצן או בזבזן
זה יפגע בך כל החלטה שלך היא חשובה
אתה רוצה לנצח את המישחק אז הכל חשוב ההיתנהלות שלך מול הקהל והשחקנים במשחק . המנצח פשוט ינצח כי הוא באמת שיחק הכי טוב

Rodrik Harlaw

Active member
לא מאמין שזה יהיה קשור

לצבעים בטבלה. במקום 8 למשל יש גם כחול וגם קצת אדום, כלומר הצבעים הם לויזואליות (זה אשכרה אפקט של אקסל), אבל בעיקר כדי להשפיע על הדיירים פסיכולוגית (כמו שאי אפשר לעבור ברחוב בלי לראות את הטבלה) ולגרום למי שבאדום (או קרוב מדי לאדום, לטעמו) לפעול בצורה יותר נואשת.

לפני כמה ימים מישהי פרסמה פה לינק לראיון עם קורין גדעון בו היא אומרת שיהיה אפשר להעביר כסף לדייר אחר במהלך חלון זמן אחד כל שבוע. זה חתיכת כח גדול וקשה לי להאמין שהחלון זמן יהיה המגבלה היחידה. אם אני צריך לנחש, העירייה תיקח עמלה על כל העברה כספית כזו (בדומה לפייפאל), כשהעמלה תשתנה משבוע לשבוע בהתאם לרצון העורכים. אחרי ההעברה הזו תיפתח ההצבעה לצופים, ועוד ניחוש שלי הוא שבשבוע של הדחה (כלומר משבוע הבא), הצופים לא ייחלקו לנבחריהם את אותו הסכום כמו השבוע (12 אלף), אלא יהיו מדרגות סכום (מי שמקבל הכי הרבה הצבעות מקבל את המדרגת סכום העליונה וכו'), כדי למנוע מצב של שימור סטטוס-קוו של הטבלה, כך שלמהלכים של חסכון לקראת הדחה תהיה יותר משמעות. בניגוד לאח הגדול, בפורמט הזה לתושבים יש הרבה יותר כח בהדחות, כך שזה אפשרי לתת להם לדעת יותר על ההירכיה ביניהם בעיני הצופים, באמצעות מדרגות הסכום, כי זה עדיין לא מחייב שאין להם סיכוי לנצח את העונה. זה מכניס גם אלמנט אסטרטגי להצבעה של הצופים, אבל לדעתי זה לא ישפיע בארץ כי אנשים פשוט יצביעו תמיד לפייבוריטיים שלהם, גם אם הם בטוחים מהדחה.

למעלה