שרשור ערב היום ה-49 בעיר 2025

סטילהוק

New member
דודו ונונו צפה סוף סוף בכתבה המדוברת ובא לספר לנטע מה נאמר

אך שכח להגיד לה על המשפט עם המ"כית שהתעללה בחיילות שלה.

כאילו, ההפקה מכינה את עצמה לתביעה שהיא תקבל?

זה הרי ברור כשמש שנעשתה היום מניפולציה שלא נראה לי שהיתה כדוגמתה בכדי להטות את המצב במשחק - גם בצהריים רומי הנחתה את דודו ו' לפתוח תיבה מסוימת בכדי לקבל את חדר התקשורת, וגם לפני כמה רגעים כאשר ניתן לו אישור מיוחד (?) לצפות בקטע הוידאו, אפילו ללא תשלום!

אני2018

New member
כן. לגמרי.

כבר מזמן עשו סוג של פרומו "דודו נגד דודו".
זק חייב לספק את הסחורה באמצעות מניפולציות.
דודו ו' אידיוט, גם כשמאכילים אותו בכפית.
אז זק החליט להאביס אותו בכוח.

סטילהוק

New member
שום תביעה. להזכירך הוא זכה בצפייה בקטע, למרות שויתר על זה

זה עדיין מגיע לו. וזאת גם הסיבה שרק הוא יכל לצפות בקטע, ולא למשל נטע, שלא זכתה בצפייה בו.

אני2018

New member
ממש לא.

הוא זכה לצפות בקטע אחד.
הוא צפה בקטע אחד (שיחת דודו ק. עם האיש שבקיר).
לא היתה לו שום זכות לצפות בקטע נוסף.
המשחק נגמר.
וכל הצפיה הנוספת לא היתה קשורה למשחק ולא לשום דבר.
רק לגחמה של זק.

queenjane

New member
נכון הקטעי צפייה היו זכיות שהן בגדר המשחק מונופול ולא פרסים

שהם יכולים לשמור למתי שהם רוצים
רומי כיוונה דודו ו יצפה בקטע שבו דניאל ולימור מדברים דודו אמר שהוא לא רוהצ לצפות בזה זה לא מעניין ועוד אחרי המשימת מונפול אמר שהם בכוח ניסו לכוון אותו לראות את הקטע כולל זה שרומי בעזרת ההפקה גילתה לו במכונות איך לזכות בקטע צפייה
הוא לא צםה ומאז נטע פיתחה ויכוח הזויי על איך הוא לא צפה והיא ביקשה שייצפה לא ברורו לי אם היא היתה כזאת לוצה למה לא שילמה על קטע פשוט אבל כן ההפקה התערבה ונתנה לדודו קטע חינםםם את הקטע הזה הרבה אחרי המשחק מנוופוללל בגלל זה למשל שאלתי בזמן המשיהמ האם דודו וענונו הוא שתול של ההפקה כי ההפקה אמרה לו איזה צירוף יתן לו קטע לצפייה במכונות

סטילהוק

New member
כל מטר המשימה הזאת מכתחילה היתה שנטע תצפה בקטע הזה

הכל במטרה הזאת כוון למטרה הזאת. הבעיה שלנטע לא יצאו הקוביות המתאימות ולדודו כן יצאו, אז עד שהוא היה בתוך חדר התקשורת וההפקה באמצעות רומי יותר מרמזה לו לצפות בקטע המדובר, הוא חשב שרומי רוצה לסכסך בינו לבין נטע ומדובר בקטע שהם מדברים על משהו שנטע אמרה להם עליו ולכן סירב בתוקף, כי חשב שרומי מנסה לסכסך ביניהם ולא הבין שזו כל מטרת המשימה, להוציא סכומי הכספים שהתושבים וביניהם גם דודו וגם לימור זכו בהם. ולכן נתנו לו הזדמנות נוספת לצפות בקטע המדובר שמכתחילה הוא היה אמור לצפות בו וזכה במתנה לצפות בו. כך שלא מדובר פה במשהו אסור. שהרי באותה מידה זק אם היה רוצה היה משדר לנטע על המסך בבית את הקטע או עושה שידור לכל התושבים, שזה מה שאני הייתי עושה דרך אגב, כדי לוודא שכולם יצפו בזה ולא רק נטע, או דודו או אליסה. כדי שכולם יידעו מי זאת לימור ויתרחקו ממנה כמו מאש.

סטילהוק

New member
בוקר טוב נטע, הגיע הזמן באמת שתתעוררי

הגיע הזמן באמת שתתעוררי ותקלטי איפה ועם מי את חיה.

לרונטל

New member
המשפט החדש של נטע - טלוויזיונית איך אפשר להגיד משפט כזה

עזוב אסטרטגיה, טלווזיונית איך אפשר

לרונטל

New member
אודטה בכלל חיה בלה-לה לנד שלה, חמושה במשקפיים ורודים, ציפרים

ופרפרים צבעוניים כל היום חגים לה מעל לראש והחיים סבבה וכיף לה, כולם טובים ומפיצי אור וכל הדברים הרעים שנאמרו, הוצאו מהקשרם. היא צריכה לחזור הביתה ולטיפים שלה

אודטה מעצבנת אותי :)

שתלך כבר הבייתה. נמאס לי לשמוע את השטויות שלה . היא חושבת שהיא סימון דה בובואר...

סטילהוק

New member
דודו ללימור: אם נעיף את דודו ונונו מפה, נטע תחזור לתמוך בך

כספית, עד שנדאג להדיח גם אותה.

שששש אל תגיד בקול רם

יש כאלה שחושבים שהוא בן אדם מדהים. אני רואה בן אדם רשע שמדביק כינויים כמו שודדי גוויות לאנשים אחרים, קורא להם נשרים אוכלי פגרים כשהוא זה שמתכנן על הירושות של החיילים שלו אותם הוא מבטיח לקחת לגמר ובינתיים מתכוון להוריד את התושבים אחד אחד כמו בשח מט. ממש איש נפלא מלא חן. הלכתי להקיא. לילה טוב.

אני2018

New member
סטיל,

יש אנשים שמתעדכנים מהפורום הזה על המתרחש.
אז למה לשקר?
דודו אכן דיבר על להעיף את וענונו, ועל כך שנטע תחזור לתמוך בלימור,
אבל את סוף המשפט שלך (שלא אחזור עליו) - הוא לא אמר!!!

למעלה