שרשור ערב+תכנית היום ה- 40 בעיר 2025

אני2018

New member
מתפלאת בעיקר

מהיכולת להתעלם מהפרט 'השולי' -
שהאדם הזה היה הומלס בגיל 14
ונוצל מינית תמורת פרוטות.
מתפלאת ונדהמת לגמרי. מההתעלמות.

סטילהוק

New member
הרבה יותר מפליא אותי הרוע שלו ששום תירוץ לא מצדיק אותו

גם אם זה נכון מה שהוא סיפר למצלמות וגם אם לא.

סטילהוק

New member
שיחה לילית מאוד מעניינת בין רומי לדודו במרפסת הבית הפרטי

דודו אמר לרומי שאם היא מודחת היא אמורה להעביר לו את כספה, כי היא עלתה לו הכי הרבה כסף וזה הכי צודק שהיא תעביר, והיא צחקה ואמרה לו בדיחה טובה שאני יעביר לך מכולם את הכסף שלי. אך גם אמרה לו שהיא ממש לו חושבת על הגמר ולא איכפת לה להיות מודחת אחרי חודש חודש וחצצי מקסימום, ונכנסה בשביל הכיף והחוויה, לא בשביל הניצחון. ודודו ניסה להסית אותה נגד דומיניק בטענה שהוא העביר לה רק סכום סמלי שלא יכול לעזור לה או להצילה, בשביל שאם היא תודח היא תשאיר לו את כספה, ורומי סינגרה על דומיניק, ואמרה לו שהיא ממש לו חושבת ככה והיא מאמינה שהוא באמת נתן לה מכל הלב, ושעובדה שהוא ירד למקום ה 11 בתחתית הטבלה מעליה בגלל ההעברה של 1000 ש"ח לחשבונה ושכירת הסוויטה לו ולג'ו. אך דודו המשיך לנסות לשטוף את מוחה שהוא עשה את זה בשביל שהיא תחשוב ככה ותעביר לו את כספה אם ודח, ושב ואמר לה שהכי צודק שתשאיר לו לדודו את כספה. והיא צחקה ואמרה ממש מצחיק שאני ישאר לך את הכסף שלי. בקיצור לא הלך לו עם הילדה, והוא לא מבין שזה שבניגוד אליו שגירש אותה וצעק עליה כשהגיע למרפסת הבית הפרטי כשהוא היה בו, היא מקבלת אותו ומשוחחת איתו, ממש לא אומר שהיא מטומטמת ועיוורת שתיפול כפרי בשל ברשתו, רק בשל גילה הצעיר. ושוב הילדה עשתה לו בית ספר הלילה. למרות שהם המשיכו לשוחח גם אחרי זה על דה ועל הא ועל התוכניות של שניהם אחרי התוכנית, עד שרומי נכנסה חזרה הביתה ודודו קם והלך משם בחזרה לספסל שלו בהומלסייה מבלי להשיג את מטרתו שלשמה הוא הגיע לשם לדבר איתה.

אני2018

New member
יש לי כנראה הפרעת שמיעה רצינית, כי אני שמעתי

שרומי הזמינה את דודו למרפסת, כי היא לא מצליחה להירדם.
כך שלדודו לא יכולה היתה להיות מראש כוונת זדון במפגש הזה.
ואני גם שמעתי שרומי דווקא הסכימה עם דודו, שההעברה של דומיניק היתה למען "יראו ויראו". ודודו תיקן אותה, שהדבר לא נעשה על מנת שהאחרים יפחדו, אלא רק למען "יראו", ורומי אמרה שגם היא חשבה כך.
ורומי אכן צחקה כשדודו אמר לה, שמן הראוי שתעביר לו את כספה ברגע שתודח, אבל לכל אורך השיחה ניכר שרומי ביקשה טיפים מדודו על המשחק. היא הובילה את השיחה בשאלותיה, היא האריכה בשיחה,
ודודו שיתף איתה פעולה בשיחה, כיוון (שמי שצפה בשיחה שהיתה לו קודם לכן עם לימור, יכול היה לדעת) שהוא ממש מתקשה לישון בהומלסיה, כיוון שנזכר בימים בהם היה הומלס אמיתי בן 14.
&nbsp
את כל זה אני שמעתי.
ולאור הדברים שכתבת, אין ספק שאני צריכה ללכת לבדיקת שמיעה בדחיפות.

סטילהוק

New member
אולי לא היתה לא כוונת זדון מראש, אך כל השיחה הוא ניסה

לגרום לה להעביר לו את כספה במידה ותודח ולהסית אותה נגד דומיניק שעליו רומי סינגרה. נכון שהיא אמרה יראו וייראו, על מה שדודו אמר, אך זה היה הפירוש שלה למה שדודו הציג. וזה שהיא אמרה לו בציניות וואו ממש לא חשבתי על זה ככה כמו שאתה מציג את זה עכשיו, ממש לא אומר שהיא הסכימה איתו. כי הוסיפה ואמרה לו מיד אחר כך שעובדה שדומיניק צנח לתחתית הטבלה מקום אחד מעלי בגלל ההעברה שלו אלי ושכירת הסוויטה לו ולג'ו. היא אף נורא היתה מבואסת עבורו שהוא נפל ברשתה של אליסה שבכלל רצתה את ודו בהתחלה, ורק בגלל ששם לה ברקס בטענה שהיא ילדה בעיניו, היא עברה לדומיניק. ועכשיו הוא מתכוון לשכור גם בשבוע הבא את הסוויטה עבור שניהם על חשבונו כמתנה ליום הולדתה.

וחוץ מזה, אם יש לך שמיעה טובה כפי שאתה מעיד על עצמך, אני בטוח ששמעת היטב שרומי אמרה לדודו שהיא לו חושבת בכלל על הגמר ושהוא לא מעניין אותה ושגם אם היא תודח בשבוע הבא, היא את החווייה שרצתה לחוות כבר חוותהולא איכפת לה לצאת ולחזור לחיים האמיתיים שבחוץ.

queenjane

New member
מה זה להסית הוא אמר את האמת זה שדומיניק העביר ככה שהיה ברור

שלאי יציל וזה היה ברור
רומי אמרה שהיא באה לתוכנית כי יהא ידעה שזה יעשה לה את הקריירה ושכרה יצ"ן אז היא באה מראש כדי להפיק כמה שיותר מיץ מהלימון וממש לא נכנסה בקלילות שהיא הציגה בשיחה
רומי מניפולטורית רצינית ודוד יודע שהרי ברור שלא תעביר לו אגורה אז מה אם הוא אמר לה שתעביר על המיסויים? כאילו שזה יקרה
ואליסיה לא התאהבה בדודו ראיתי מההתחלה שהיא נמשכת לדומיניק
יש לה דדיז אישיוז רציניים כי אבא שלה האמיתי סוג של עזב אותם האבא שגידל אותה התגרש מאמא שלה ויש שם התרחקות ועכשיו לאמא שלה יש בן זוג חדש
לא היה לה אבא אמיתי רואים שעם דודו כול מילה שלו יכולה לגרום לה לבכות כי היא גם מעריכה אותו וגם יש לה יראת כבוד מסויימת אליו

Goneril

New member
ואמא שלה הדבר הראשון שאמרה ללימור במפגש היה שאליסיה

תחשוף את הסיפור ותספר את מה שציינת
דיברה על האבא שגידל וזה שנטש והאחים
ברור לה מה יחבר אותה לצופים

אני2018

New member
לא הרגעת אותי...

אני עדיין חוששת שיש לי הפרעת שמיעה חמורה.
כי ממש לא שמעתי שכל השיחה (!) הוא ניסה לגרום לה להעביר לו את כספה לאחר ההדחה, או שהוא ניסה להסית אותה נגד דומיניק.
&nbsp
לי היה נדמה שכל השיחה (שרומי עצמה יזמה) - היא ניסתה להוציא ממנו טיפים להתקדמות במשחק. ומה שאותי הדהים זה עד כמה דודו שיתף אותה לגבי המהלכים שלו (שמן הסתם, היא תפעיל נגדו ונגד לימור בהמשך).
בקיצור, לא הרגעת אותי. שמענו דברים שונים לחלוטין.

סטילהוק

New member
כששומעים רק מה שרוצים לשמוע קוראים לזה שמיעה סלקטיבית

אז נכון שהיו ביניהם גם דיבורים אחרים, אך רוב השיחה נסובה בעיקר מסביב לזה שדודו ניסה להשפיע עליה ועל מצפונה להעביר לו את כספה אם תודח ולהראות לה שדומיניק רק מהתל בה כדי שתשאיר לו את כספה.

וגבי הטיפים של דודו, הילדה ממש לא טפשה, והיא ידעה שדודו דרכה לצופים בלייב, ולכן היא ביקשה ממנו טיפים כביכול, כדי שהצויםישמעו בעצמם כמה מלוכך הוא פועל. מה שנקרא הילדה נתנה לנבל המרושע לחפור לעצמו את קברו בשידור חי. הרי גם ככה היא חזרה ואמרה לו שהגמר לא מעניין אותה ולא איכפת לה להיות מודחת בשבוע הבא, כי היא את החווייה שלה מיצתה. אז באמת נראה לך שאיכפת לה מהטיפים שלו?

אני2018

New member
אז ככה -

לי אין כדור בדולח,
ולכן אני לא מסוגלת לקרוא מחשבות.
אז תודה שסיפרת לי על מה רומי חושבת.
&nbsp
ולגבי השמיעה הסלקטיבית -
דווקא עמדתי לייחס את זה למרבית המשתתפים בפורום, כאן.
קטע, לא?

דודו הוא ממש צפיחית בדבש :)

כמו שצפיתי מראש, אנחנו רואים כעת חישוב מסלול מחדש מצדו של דודו. ואין יותר טוב מלהיות הומלס לשם כך, האיש שבקיר בשילוב סיפורי ילדות קורעי לב, יעשו את העבודה לצופים שרואים רק פרקים ערוכים. כמובן שדמעות זולגות על הלחיים, שכיבה על הספסל בקור, מוזיקה מתאימה, אל תדאגי, זק כבר יהפוך אותו לגיבור על. הוא חייב לשמור על השחקן שלו. דודו יודע איך זק עובד, יודע איך ריאליטי עובד, יודע מה הצופים אוהבים והוא רוצה כמובן את כספם. הוא מאמין גם שבתור הומלס לא ימסו אותו בכלל... בקיצור, נופת צופים.

queenjane

New member
כן זה מצטייר יפה מישהו היה חייב להיות הומלס למזלם לא היו ריב

ריבים הפעם בבידינג
לא בטוחה שזק יערוך לטובת דודו כי יש יותר מידי עלילות יש דומיניק ואליסיה וסיגל והודייה אם תהיה משימה נפיצה אז אולי דודו יחזור לככב

Goneril

New member
לגבי המגורים.. למה אודטה לא לקחה את החדר?

הרי הוא פרטי..
ג'ו ואודטה מאוד לא מחבבים אחד את השנייה תוהה אם בגלל זה..

queenjane

New member
השבוע אין חדר פרטי הוא "בריסוס" אודטה באכסנייה וג'ו עם דומינ

דומיניק בזוגי על חשבון דומיניק כמובן

Goneril

New member
נו מה אחרי שהעביר 555 קשה להוציא עוד

איזה איש ג'ו לא מבינה למה זוכה לאהדה
קמצן ולא מעניין במשחק..
הייתי בטוחה שיתן לסיגל 180 ש"ח מקסימום הפתיע

שמת לב שאף אחד לא העביר כסף מלבד ג'ו ודומיניק?

הם שניהם כמו מנותקים מהמשחק ומהחישובים הכלליים והכלכליים.
בעוד כל השאר מחשבים מסלולים מחדש ומנסים להבין מה מצפים מהם,
הרי ג'ו נשאר נאמן לעקרונותיו שמוכרחים לתת "משהו" למישהו שחייבים לו או שמרגישים כלפיו משהו טוב ודומיניק הולך איתו בראש הזה ונותן תמיד סכום סמלי כדי להגיד 'הנה אני כאן בעדך' או 'לא רוצה שתלכי'.
אפילו הודיה הבינה שאין צורך להעניק כסף לסיגל ונטע הבינה שאין צורך להעניק מתנות חינם ועדיף לה להישאר בצמרת הכלכלית כי ממילא אף אחד לא ממסה אותה.
נכון לג'ו ולדומיניק יש כריזמה של קרטון, אבל אי אפשר לקחת מהם את הכנות שקיימת בהם. הם פועלים בדיוק לפי איך שהם מאמינים שדברים צריכים להיות ולהתקיים. אם הצופים אוהבים? אז טוב. אם לא? אז לא.

Goneril

New member
מסכימה לגבי דומיניק אבל ממש לא לגבי ג'ו

ג'ו כדבריו וכהבטחתו היה אמור לפצות את סיגל
קשה לי להאמין שיזמין אותה לארוחות כמו שמיכלוש כתבה
ולהעביר סכום של מאות בודדות (אז למנואל לא זוכרת במדוייק כמה) זה עולב

ברור שזה עולב בשבילנו הצופים

אבל ג'ו, כמו אדם מבוגר עם ראש של פעם, עם מנטליות של פעם כמו בימי הצנע של שנות החמישים, בשבילו לתת 555 ש"ח זה ממש המון וזאת הקרבה רצינית

אני כתבתי שכל קשר בינו לבין המשחק הוא מקרי בהחלט. בתור בן אדם מבוגר הוא הגיע למשחק בתור חוויה שלא תחזור. חוויה של פעם בחיים. בגיל כזה אתה נאחז
בכל חוויה שמזדמנת לך לפני שהכל ייעלם ויפוג כהרף עין.

למעלה