שרשור תכנית +שרשור ערב היום ה4 בעיר 2025

tg151

Well-known member
כשאני נכנס לאתר מאקו הרגיל כשאני גולל למטה

לחלק של 2025 האתר נתקע לי.. וזה מעצבן

Psy Bear

Well-known member
תראה במה אנחנו מתעסקים במקום לדסקס את האירועים בבית

חייב להודות שיש תחושת פספוס קצת.
&nbsp
גם כשהלייב עובד, קצת קשה לעקוב אחרי כל מה שקורה בבית. הדיירים מפוזרים, הרבה דברים קורים בו זמנית, לא ברור מי קונה מה בכמה כסף וכמה נשאר לו.
יש ניתוק קצת מהאירועים בבית.
&nbsp
למרות שלטעמי הפרק היה פיצוץ. טלויזיה טובה. אבל קשה להתחבר ככה.

רינתי77

Active member
גם באח הגדול אתה רואה רק חלק ממה שהולך בבית בכל רגע

נתון. כמו באח הגדול, את האימפקט הכי גדול יהיה לתכניות הערוכות בערוץ 12. הדברים יתחילו לצבור תאוצה. לא להתיאש.

Psy Bear

Well-known member
זה נכון

אבל המרחב פיזית קטן יותר באח הגדול. הדיירים הרבה בקבוצות יחסית גדולות, ולא הולכים לאיבוד או מתבודדים כל כך בדרך כלל.
&nbsp
וגם במשחק הזה כל הזמן קורים אירועים שאשכרה משפיעים על מהלך המשחק. אנשים קונים דברים, אולי מתייעצים על אסטרטגיות וכו'. כל דבר כזה מעניין לראות וזה תמיד מרגיש לי כאילו אני קצת מפספס.
&nbsp
הקונספט סופר מעניין אותי אבל אולי צריך ליטוש. כמובן שאני לא מתייאש אני אראה לפחות את העונה הזו עד הסוף.

tg151

Well-known member
זה פשוט להשקיע זמן בצפייה

גם באח יש כאלה שיושבים בחדר שינה וכאלה בפינת עישון. אני מבין מה אתה אומר, זה מקשה לעקוב. אתה צודק. נראה לי שכרגע זה לא משנה מי קונה בכמה כסף. נגיד אם מיכאל קנה אוכל ב-50 ש"ח זה לא כזה משנה. הם עוד לא נתקלו בהחלטות של להוציא הרבה כסף. זה יותר מעניין.
&nbsp
מה שכן צריך לעשות. זה לשים את טבלת הכסף מדי פעם בלייב.

Psy Bear

Well-known member
אני משתגע, הלייב של ערוץ 12 עובד מושלם ב-HD

הלייב של 2025 דפוק.
&nbsp
לא מצליח למצוא את הפתרון

MagnumTA007

Well-known member
אתה לא היחיד סיי. הלייב של מאקו דפק לי את הרשת

אפילו בכרום עם ה-אדבלוק הוא מקרטע

Psy Bear

Well-known member
מבאס תחת. אני לא מבין למה לא יכולים לעשות ממשק פשוט

אנחנו עוד מעט באמת ב-2025, שירותי סטרימינג קיימים כבר 20 שנה וקלים ליישום. איך עדיין מצליחים ליצור פלטפורמה מחורבנת כזו?
&nbsp
בוז גדול להפקה על זה.

tg151

Well-known member
לגמרי. הם חייבים לסדר את זה מהר

אני משתמש בכרום עם אדבלוק וכשאני נכנס לדף הראשי במאקו הוא נתקע לי כשאני גולל למטה והלייב של ה-2025 מתחיל לפעול. אני מאמין שהם יתקנו את זה בקרוב.

Glossy2

New member
נטע ןהברמן

נטע דלוקה על הרובוט ודומיניק דלוק עליה

MagnumTA007

Well-known member
מצטער אני לא יכול להתעלם מזה...

נטע והודיה אשכרה עשו סיקסטי ניין על הספסל
והחליפו איי לאב יו בקטע חברי עם אופציה ליותר. ברור לכם שבעוד שבועיים הן ירצו לרצוח אחת את השניה, כן?

ואז נטע הלכה לדבר עם רד ולהתלונן שלא הביאו לה גברים...

MagnumTA007

Well-known member
לפני שעתיים בערך סטיל

שווה לחפש, זה היה מעניין מאוד
if you know what I mean

סטילהוק

New member
ראיתי סוף סוף, חבל ששני התרחים הזקנים הפריעו להן.

קשה מאוד לכוון את הלייב לשעה ספציפית, ובעיקר אם מדובר בטווח של שעות אחורה, זה לא מחוון זמן יציב כמו שהיה במאקו לאח הגדול, זה כל הזמן קופץ לשעה אחרת. כך שבשבל לראות קטע שהיה לפני שעתיים צריך לצפות בכל השעתיים.

tg151

Well-known member
אני יודע שאתם לא אוהבים אותו אבל

אני ממש מחבב את מיכאל. הוא בן אדם טוב. וזה משחק למצלמות כדי לצאת טוב בפני הצופים. היום הוא שילם עבור הבגדים של מנואל ושרי. רק עכשיו הוא התעקש לשלם על פיג'מה לנואל (כי אין לה הרבה כסף. היא מקום 10) ואני מרגיש שהוא עושה את זה מטוב לב. הוא אומר שלא אכפת לו מהכסף יותר מדי.

למעלה