פינת הספוילרים!

pennylane11

New member
פינת הספוילרים!

אני בטוחה שכולכם מחכים לעונה החדשה כמו שאני מחכה לה, בכסיסת ציפורניים מתמדת ומכאיבה! ולכן אספתי בשבילכם את הספוילרים המצויים באינטרנט בשביל להקל על השבועיים הקרובים של כולנו

הדבר הראשון שאי אפשר להתעלם ממנו הוא תמונת הטיזר ששוחררה השבוע

ככל הנראה זו אלכסיס שתופסת אותם, אבל אין אישור מההפקה שזה אכן מה שיקרה.
ורק חייבת להגיד... באסטדדדדדד
מלבדה שוחררה עוד תמונה משמעותית- היא אמורה להיות הגיונית מאוד אחרי שנראה את הפרק...
תמונות רשמיות של הקאסט: http://castlespoilers.blogspot.co.il/2012/08/season-5-cast-photos.html

פרוזן היט יצא לפני כמה ימים, וההקדשה שלו אדירה כמו כל ההקדשות של הספרים של קאסל: To all the remarkable, challenging, madning, frustrating people who inspire us to do great things

פרומואים!
יש את הפרומו של ABC שמדבר גם על רוקדים עם כוכבים של אותו ערב, ואת הפרומו המדובר של הסדרה, היחיד שיצא עד היום.

מידע!
הפרק הראשון יעסוק בשאלה שנגררת מעליהם באופן ברור אחרי מאורעות הפינאלה- מה הם עושים עכשיו? אז כן, בפרק הראשון עוד תהיה התלבטות, הם שניהם לא ידעו בדיוק מה לעשות- אבל הנה פיסת מידע מבטיחה, הם יהיו ביחד. כבר הרבה מאוד אנשי צוות (כולל את ניית'ן עצמו) אמרו שהם נכנסים לזה, עמוק וביחד. (תסלחו לי רגע בזמן שאני הולכת לצרוח מאושר? סבבה)
הפרק הראשון יתחיל, באופן מתאים, בבוקר שאחרי.
יהיה העונה פרק שיתמקד באפסוזיטו, ונלמד איך הוא מרגיש כשהוא במרכז העניינים.
בפרק השישי של העונה תהיה חקירת רצח בה כל הרמזים מובילים ל... ריק. כן, קאסל יהיה החשוד המרכזי שלנו.
לא בטוח שבעונה יהיו פרקים 16-17 או 17-18 כפול כמו בקודמות, וגם אם כן זה לא יהיה פרק מפציץ כמו בעונות הקודמות. אנדרו מארלו אמר שהוא פונה לכיוון יותר אינטימי עם העונה הזאת.
יהיו עוד פרקים מיוחדים העונה- פרק קומיקון צפוי ברקע (מעין מאושרת מאוד!!!) ופרק דוקומנטרי, ועוד הרבה דברים טובים שההפקה לא מגלה לנו.
יש שמועה שבפרק הראשון של העונה יהיה רפרנס לפרק הראשון של הסדרה! (ניחוש שלי- I'd be happy to let you spank me, אבל זה ניחוש פרוע)
ציטוט מהפרק הראשון- קייט אומרת למישהו בדרמטיות "Dont... even... breath" הולי שיט, אנשים, אני מפחדת.
זוכרים את הפיצוץ מהפרומו? מישהו ימות בעקבותיו.
למרות שבקט וקאסל יהיו במערכת יחסים- הם לא ימהרו להפיץ אותה לעולם. הם ינסו לברר ביניהם קודם מה זה היה, ואז ימשיכו משם.
בקט וקאסל יסעו יחד להאמפטונס לחופשה קצרה ורומנטית. אוווווווו

שחקני אורח!
ג'ק קולמן ("גיבורים") ישחק את סנטור בארקן בפרק הראשון של העונה והוא ובקט לא יהיו ידידותיים מדי...
טמוה פניקט ("דולהאוס", "באטלסטאר גלקטיקה") ישחק את קול מאדוקס בפרק הראשון של העונה- אתם בטח זוכרים אותו בתור הרשע ש"יכניס את קייט בקט לאדמה אחת ולתמיד" מהפינאלה האחרון.
מוריס ווארפילד ישחק את ראסל, ונראה שוב גם את מר סמית', האיש שמעביר מידע לקאסל...

שמות של פרקים!
05X01 - After the Storm
05X02 - Cloudy With a Chance of Murder
05X03 - Secret's Safe With Me

אני מקווה שהמידע עזר לכם! אשתדל לאסוף עוד לקראת שבוע הבא, ושיהיו לנו שבועיים מוצלחים!

עדושית

New member

יואו! איזו התרגשות!!!

האמת שזה נראה ממש טוב! (כן לא התאפקתי וקראתי הכל)

אני ממש מחכה לפרקים המיוחדים - קומיקון - יש לזה פוט' להיות כ-זה מעולה!

ושמחה שמשקעים מחשבה בפרקים ועושים לנו הפתעות
(פרק על אספו נשמע לי משעשע)

מישהו ימות?! גאד אני מקווה שזה לא מישהו סופר חשוב

והקטע שהם שומרים את מערכת היחסים ביניהם לעצמם - זה מעולה! אני מקווה שזה יספק הרבה קטעים משעשעים

מעינוש, המון תודה על הפינה~

ellendili

New member
תודה!!

לא קראתי פרטי עלילה (מעניין כמה זמן אני אחזיק מעמד...). אבל נראה לי שיהיה כיף!!
יאללה שיבוא כבר!

pennylane11

New member
איך את שורדת?!

אני מתתי לספוילרים כשעוד לא היו, לא שרדתי שנייה ברגע שראיתי שיוצאים...

ellendili

New member
בקושי רב

טוב האמת שזה לא נורא... אני יודעת שהם יהיו יחד. זה כל מה שחשוב לי. כל השאר שישאר בגדר הפתעה, זה יותר כיף

pennylane11

New member
זה באמת נראה טוב!

זה נראה כל כך טוב שאני מעזה לבוא לפרמיירה עם ציפיות...

בשמחה רבה, נהניתי ממנה מאוד!

shirabira3

New member
לפי מה שקראתי - לא ספויילר

כל כותבי הטורים למיניהם, הבלוגרים הרציניים וכדומה שראו כבר את הפרק הראשון משבחים אותו מאוד. הציפיות בשמיים.

עדושית

New member
נקווה

אני בעד שיחתימו אותם כבר לעוד 2 עונות! (או 10
)

והתמונה הזאת כ"כ אדירה! (מהמרת שזאת אלקסיס/מרתה שתופסת אותם)

shirush3

New member

הגיוני שזה או אלקסיס או מרתה
בכל זאת זה בבית של קאסל

ERonny

New member
תמונות מפרק מתקדם כלשהו

עוד תמונות כאן.
אולי זה הפרק בהאמפטונס..בכל מקרה, החולצה שלה נראית רע, לא?

עדושית

New member

בדיוק שחשבתי שאני רוצה את הסטייליסט שלה לעצמי..

מקווה שהיא לא חוזרת לזוועות של העונה הראשונה..

ותודה על הפרסום

למעלה