בפעם האחרונה העונה - תחרות AAA שלב הסופרבול!

RZnum5

New member
בפעם האחרונה העונה - תחרות AAA שלב הסופרבול!

לצערנו הגענו לרגע הזה.. הרגע שחששנו ממנו מאז שספטמבר עזב אותנו בכזאת מהירות ולאט לאט התקדמנו במעלה השבועות.
הסופרבול כאן - סיבה לחגיגה (ואיחור/החמצת עבודה למחרת אם אתם יכולים)
אבל גם התחושה של הריק הגדול שלאחריו.
הקומביין יגיע ב-17 בפברואר ואז שיחות הדראפט יתחילו להתחמם, אבל זה לא כמו פוטבול..

אז לשבוע האחרון ..Lets make it a good one!
מיהם שלושת השחקנים שאתם חושבים שיתנו את התפוקה הגדולה ביותר במשחק הגמר?
נכון שבריידי, ווילסון, לינץ' וגרונק הם הבחירות הברורות, אבל כ"כ הרבה פעמים במשחקים האלה (ובטח שעם מוחות מבריקים כמו של קרול ובילצ'ק) מופיעים משום מקום שחקנים עם תצוגות ענק. אז מי זה יהיה? בלאנט? קרס? בולדווין? ווילסון הטייט? אולי הרסיברים של בריידי יפציצו - לאפל ואדלמן כבר נתנו משחקים גדולים העונה. וכמובן שלא הזכרתי עדיין את ההגנה הסיהוקית.

אז יאללה, תנו את השלשה שלכם!

Shachar Manor

New member
ניו אינגלנד

הולכים לנצח ולכן אני אבחר אותם.
טום בריידי - שלאחר הניצחון הולך להיזכר כק"ב הטוב בכל הזמנים (פייטון סתום, גם אתה ג'ו).
שיין ורין- לא משחק גדול שלו, אבל לא בא לי לבחור בבלאנט, אז שיין שהולך לFA יככב עם שני ט"ד ו70 יארד, הכל ממסירות.
ובשביל המקוריות, אני הולך על הגנה, של הפטריוטס!
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Yo-man

New member
הפתעות הפתעות!!!

סתם, שום הפתעות.
1. מרשון "סקיטלס" לינץ'
2. ראסל "פאמבל" ווילסון
3. רוברט "I'm open" גרונובסקי

RZnum5

New member
שלישייה אחרונה לעונה

1. ראסל ווילסון
2. ברנדון לאפל (סתם ירייה באפלה)
3. ביסט

RZnum5

New member
נראה לי שכולם כבר ראו
תוצאות AAA הסופרבול!

באיחור קל, הנה תוצאות תחרות AAA שלב הסופרבול!
לגראנד פינאלה היו לנו 6 משתתפים כאשר כולם פרט לאחד בחרו את מרשון לינץ' על הקרקע והיו יכולים לקבל ממנו עוד 6.1 נקודות אם לא ההחלטה ההיא של קרול.
בנוסף, כל אחד מהמתמודדים הלך על רסיבר שונה, לדעתי בפעם הראשונה.

ובכן..
למקום הראשון הגיע - המנצח בפעם הרביעית העונה...
LADodger

דוג' בחר בטום בריידי שלמרות משחק עם שתי חטיפות סיפק 24.8 נקודות והיה הק"ב שקיבל יותר נקודות בהתמודדות הזאת. בעמדת הרסיבר נבחר הקטר הקטן שיכל - ג'וליאן אדלמן שהשיג עוד 17.6 נקודות וכמות זהה של זעזועי מוח באותו משחק.
סוגר את הרשימה, מר סקיטלס בכבודו ובעצמו - עם 19.3 נקודות.

למקום השני הגיע יורם, עם 51.9 נקודות משלו.

יורם חשב שלראסל ווילסון יהיה משחק טוב יותר, וילסון הגיב עם 19.8 נקודות וחטיפה קריטית אחת שהשאירה אותו עם 19.8 נק' במקום 23.9 ועם טבעת אחת.
בעמדת הרץ, גם יורם הלך עם לינץ', אבל בעמדת התופס בחר מנהיגנו ללכת עם גרונקובסקי. הטייט העצום תפס הרבה, אבל רק ל-12.8 נקודות.

את השלישייה ראשונה סוגר אילןמ83 עם 49.9 נקודות.

גם אילן בחר בווילסון ובלינץ', אבל חשב שלאמנדולה יהיה יום מוצלח יותר מכל התופסים של הפטריוטס. אמנדולה סיפק רק 10.8 נקודות שהביאו את אילן למקום השלישי.

ברכות לזוכה הגדול, תודה למשתתפים!
מצ"ב הפרס הגדול וטבלת הסיכום השבועית. בקרוב תפורסם טבלת סיכום שנתית.
נתראה בשנה הבאה!

למעלה