גורת כלבים דרוסה ננטשה בלב הישוב

alonaski

New member
גורת כלבים דרוסה ננטשה בלב הישוב

לפני שבוע פנה אלי חבר שכן והודיע לי: "אל תשאלי! הבן שלי נמצא במרכז המסחרי בכוכב יאיר, התקשר עכשיו והודיע לי: אבא, מישהו זרק כאן גורת כלבים קטנה בקופסא עם פתק שהיא אחרי דריסה עם רגליים שבורות. בוא מהר! צריך להציל אותה"! החבר הביא את הגורה אלי, בתוך קופסת קרטון עם כרית תחתיה, כלי עם אוכל ודף מחשב מודפס בזו הלשון: "קוראים לי ויקי, נדרסתי ע"י אוטו, נשברו לי שתי הרגליים, כואב לי, אנא עזרו לי"! לא היתה ברירה, הגורה נזקקה לניתוח דחוף! הבהלתי אותה לוטרינר דר' יובל סמואל בכ"ס שידוע במרפאתו המשוכללת שנותנת מענה מידי לכל צורך רפואי וידוע גם כוטרינר בעל לב גדול שמתחשב בתמחור עלויות הטיפול בחיות נטושות. יובל הכניס את הגורה מיד לניתוח לאחר שהצילום הראה שיש לה 2 ברכיים מרוסקות ושבר נוסף בכף הרגל. שבוע היתה מאושפזת שם הגורה ועברה סה"כ 2 ניתוחים! כולה בת חודשיים וחצי - תינוקת חסרת אונים ללא אמא ללא חלב-אם והציצי האהוב והמנחם, ללא האחים שלה, ללא קרבה של חום גוף בימים הקרים, יוצאת לעולם כשהיא עוברת חווית דריסה, כאבי תופת, מעבר מיד-ליד, מקומות, ריחות שונים... שום דבר המעניק לה ביטחון של יציבות כלשהי. אני מרגישה זכות גדולה וגאווה רבה שנפלה לי ההזדמנות לסייע לה ולהייטיב עמה, ככתוב: כל המציל נפש אחת - כאילו הציל עולם ומלואו!
כמו שאתם בוודאי יודעים ל 2 ניתוחים של 3 שברים כ"כ מסובכים יש עלויות. מחירו של הטיפול כמה אלפי ש"ח. יובל סמואל ברוב נדיבותות גילה התחשבות רבה והוזיל לנו את העלויות לסך של 2000 שח כרגע (יש עוד ניתוח שהגורה תצטרך לעבור להוצאת המסמרים מהרגליים). אם גם אתם מרגישים שותפים או רוצים לקחת אחריות על הגורה ההקטנה של כוכב יאיר, נשמח מאוד לכל תרומה כספית עבורה ואף למשפחה חמה מאמצת בתום תקופת השיקום וההחלמה שלה (הגורה נמצאת כרגע אצל משפחה אומנת שהתנדבה לסעוד אותה עד שתחזור למוטב). עבור תרומות לגורה, בסך של 100 שח ומעלה – אנא התקשרו למרפאה של דר' יובל סמואל בכ"ס: 097604345 והודיעו שאתם תורמים עבור כיסוי הוצ' הטיפול לגורה לינדה מכוכב יאיר (שהביאה אליהם אלונה גלבוע). מי שמעוניין לתרום סכום נמוך יותר יכול לפנות אלי במסרים ונתאם מפגש איסוף. וגם – מי שמעוניין לאמץ אותה. תודה מראש, אלונה וטבי

Lisias

New member
ניסיתי להתאפק... באמת.

אבל אני חייבת להוציא את זה:
אנשים זבל!!!!

כואב הלב....מסכנה! אלונה אני מוכנה לאמץ

אותה בשמחה .....דברי איתי... 052-3413303

alonaski

New member
באמת???!!!! איזה כייף!!! גדולה את!!

איזה כייף לגורה...
איזה בית היא הולכת לקבל...

alonaski

New member
תראי... אני מאוד משתדלת לא לשפוט...

מאחר ואני לא יודעת מי זה שנטש אותה וטרח לרשום את הפתק... ואין בידי את כל הפרטים - אני מעדיפה לא לשפוט אף אחד (גם אין לי את מי לשפוט בסופו של דבר).

ניסיתי להריץ איזה תסריט בראש איך הגיעה לאן שהגיעה ויש לי כמה תסריטים...
מן הסתם היה רכב שדרס אותה.
אח"כ היה מישהו שראה את זה או אולי הדורס עצמו עצר והכניס אותה לארגז...
מישהו רץ הביתה להדפיס במחשב את הפתק אודותיה... - אותו מישהו שהשאיר אותה היכן שהשאיר אותה, בחוץ...

אולי זה בכלל היו ילדים שלא ידעו מה לעשות וקיבלו סירוב מההורים להכניס אותה הביתה או לסייע לה... וזה היה הדבר היחיד שראו לנכון לעשות?...

אפשר כמובן היה לעשות כל דבר אחר מאשר להשאיר אותה נטושה בחוץ במצבה הנוראי אבל מי שהגיע אליה וניסה לעזור לה - יתכן ולא היה מודע לאפשרויות...
כבר מזמן טענתי שחינוך לעזרה וסיוע לבע"ח זה משהו שצריך לבוא מקטנות - עוד במסגרת ביה"ס. אנשים בוגרים חסרי מודעות לגבי האפשרויות העומדות בפניהן כשהם נתקלים בחיה פגועה או פצועה הזקוקה לעזרה ולכן - קשה לי להאשים מישהו באופן ישיר...

הבשורה הטובה היא שיש ילדים בישוב כמו הבן של החבר שגילה אותה וידע לפעול כמו שצריך! ידע שחייבים לעזור לה וידע להזעיק את אבא שלו! והמזל הוא שאבא שלו (שהוא במקרה חבר טוב שלי) בעל אותה מודעות גבוהה של עזרה לחלשים וחסרי אונים כמותה!

בית חם עם הרבה בובות חום ואהבה

מתי נקבל אותה? מה צריך להכין עבורה? האם היא תוכל ללכת בעתיד?
בקיצור דברי איתי..... 052-3413303

למעלה