Castle 5X01 After The Storm

עדושית

New member
אני חושבת שזה לא באמת מאכזב

בעיקר בהשוואה לסדרות אחרות.
וגם - אי אפשר לשכוח שפינאלה 3 הייתה כ-זאת מותחת שאני לא חושבת שיש מישהו שראה את זה ולא חיכה על קוצים לעונה 4.

באיחור קל

ובעקבות לחץ פיזי מתון

הנה המיני חפירה שלי:
לידיעת הקהל ביום ראשון סיימתי לצפות בכל העונות והפגרה הייתה קשה מנשוא

טוב אז בכללי, בקט הייתה מלכה ממש! כאילו מאוזנת ברמת ה"אני עם קאסל" מצד אחד אבל מצד שני "אני עדיין בלשית יוצאת דופן וזה", היא לא נהייתה סמרטוט ולא נשארת בקשיחות שלה, ולגמרי היא קוראסת לו קאסל ברכות כזו, ואני יותר אוהבת את השם קאסל מאשר ריק, ואין ספק לדעתי שבכל הקשור לגילויי אהבה וזה קאסל הוא הכתובת, הוא אמר "אני אוהב אותך" הוא קורא לה קייט והוא הולך להיות היוזם במערכת הזו (לדעתי)
הלאה, בתור מישהי שקומדיות רומנטיות הם לחם חוקה, התעצבנתי לראות שממשיכים עם הטיזרים האלה ואין נשיקה וגילויי אהבה מופגנים, ויש לי הרגשה שלא נראה כאלה הרבה בכלל, וזה כבר מעצבן,באמת.
המקרה של אמא של בקט בהחלט מעניין, וממשיך לעניין (אם כי זה התחיל להזכיר לי את נמלטים-מן מעגל קסמים כזה שלא יוצאים ממנו ומעורבים בו כוחות גדולים וזה...) בכל אופן בטח נקבל קצת שקט אחרי שבקט עשתה איזה שיחת עידוד עם הסנטור
מה עוד?! סצנת המעלית בסוף+מחבואים בארון+בקט חומקת בהחלקה מהבית של קאסל והוא "רק היה בשכונה" מעניין כמה זמן זה יחזיק.
בכל אופן מהעלילה עצמה ממש נהנתי, זה התקדם טוב, והיה מפתיע.
אז 9 בסולם כאש"א (וזה רק בגלל שלא הייתה נשיקה!)

עדושית

New member

אני כ"כ חיכיתי לנשיקה אמיתית כל הפרק!!
אבל לא השאירו אותם שנייה לבד
והיום חופש שהם תיכננו הפך ליום מרדף אחרי הרוצח של אמא של בקט.
אני מאמינה שעוד נשמע על הסנטור בהמשך..
לדעתי הרצון שלהם לשמור על המערכת יחסים ביניהם בסוד תספק לנו כמה קטעים מצחיקים, אז אין לי בעיה שזה ימשיך עוד כמה פרקים

שמחתי לראות שהיא יותר רכה כלפיו (אני עדיין רוצה שהיא גם תקרא לו ריק מדי פעם!) ובעיקר מקווה שזה יחזיק מעמד, עם כל האישוז שלה..

yaelip22

New member
פרק אדיר!!!!

עכשיו סיימתי לראות
אז ככה קודם כל אחלה ליהוק שהביאו את השחקן ששיחק בגיבורים את הגיבור הטראגי עם המשפחה שכל פעם נפגעת להיות הרע בסיפור!
שנית למה לא ראיתי אותם מתנשקים למההההה??
שלישית אהבתי שהיא אמרה לו "im done be affried anymore" ואת המכה בקת של האקדח עם הצלקת.. אדירה
רביעית מעניין כמה זמן ההשעיה הזו תקפה.. מבאסת המנהלת שלהם (שכחתי את שמה)

עדושית

New member

גייטס (איירונס גייטס
) ואני מאמינה שבפרק הבא הם כבר יחזרו לעבודה.

R o c h a1

New member
איך אני רואה את הפרק? מתי זה משודר?

איך פיספסתי זה אוטמטי על הקלטה פשוט לא הגיוני!!!

pennylane11

New member
הבהרה-

הפרק שודר בלילה בין שני לשלישי בארצות הברית. אני לא חושבת שזה יגיע ליס בקרוב, אני נותנת לזה חצי שנה בערך.
לכן כל מי שהשתתף בשרשור הזה וראה את הפרק ראה אותו בדרכים לא חוקיות באינטרנט.
אם מתאים גם לך, ואפשר בלי תרגום- אני מבקשת (ובנימה זו, מכל חברי הפורום!) להרגיש חופשי ולשאול אותי במסרים. אני לא נושכת (הרבה).

ellendili

New member
דווקא נראה לי שיס מתכננים לשדר את העונה

ברגע שיסיימו עם עונה 4... כרגע זה בפרק 4-5 ויש אחד כל יום. אז יכול להיות שזה יהיה בקרוב

pennylane11

New member
היו מפרסמים את זה...

חוץ מזה שהם בד"כ מחכים בגלל פגרות וכזה... לא יודעת, אני מניחה שנחכה ונראה~

למעלה