PLL 6X9 Last Dance

such an angel

New member
PLL 6X9 Last Dance

פרק אחד לפני שחושפים בפנינו מיהו באמת צארלס,צפייה נעימה חברים

revi 17

New member
6x09 - last dance

של מי הריקוד האחרון??? מי לא שורד את 610

אז קיבלנו פרק של "השקט שלפני הסערה"

(בטח סתם סערה בכוס מים
...לא מפתחים ציפיות כי נתאכזב!)
פרק חביב (אני חייבת לציין) שנגמר עם קליפהאנגר משכנע... מי אתה צ'ארלס?
חבל שהתמקד בזוגות במקום לתת מענה על כמה שאלות לא ברורות וכרגיל הוריד את רמת המיסתורין לאופרת סבון... "קיץ של תשובות" אני עדיין מחכה!
*עזריה הולכים לגור ביבשות נפרדות ...יש! אבל הם יחזרו

*קיילב הולך לעשות אקזיט בענף ההי-טק ולהיות עשיר ברמות אחרי הקפיצה בזמן
אם הם לא נשואים אז אני צריכה לפרוש מהימורים!
*ספובי זכו לרגע קיטשי (וסוף סוף לזוג שלי יש נאום
דיי חיכיתי מלא זמן! לבאפי/אנג'ל לא חסר נאומים וגם לא לורוניקה/לוגן... אלה ה-OTP שלי
יש לי מלא SHIPIM אבל OTP זה אובססיה!) ... למרות הנאום והעובדה שספנסר "רוצה לגדול ולהיות כמו טובי" החצי השני של PLL (חוץ מ1A שבו הם הפכו לזוג) לא מבשר טובות למעריצי הזוג
כך שאין לי ציפיות מקפיצה בזמן!
*קיבלנו גם כמה סצינות לא מעניינות על אמילי/שרה ו- אליסון/לורנזו... אחרי הפייסקו של טרביס (השחקן שמגלם את לורנזו) בסופ"ש האחרון ירד לי מהבחור והלוואי שיפטרו אותו מהר! לצערינו הוא ושרה עדיין איתנו בחצי השני של העונה

האמהות! גולת הכותרת של הפרק

זה מתחיל בעריכה נפלאה של סצינת הפתיחה שבו השקרניות והאמהות דנות בחרם שבו נאסר על השקרניות להופיע לנשף הסיום וגם לא לטקס קבלת התעודות.
ממשיך בערב בנות
עם יין וגבינות שבו נשפך לא רק יין אלה גם כמה סודות
"נכנס יין יצא סוד"
אז רומן שבגללו נולד ג'יסון יצא לאוויר העולם!
ולבסוף האמהות רוצות קצת תשובות ופוגשות ב"צארלס" (לא באמת!) ונכלאות במרתף ורק אז נול האסימון של מה עבר על הבנות ואחרי כל הצחוקידה... פאם בנאום מרגש "היה לנו רק תפקיד אחד... וזה לשמו על הבנות!" מי שלא התרגש אין לו לב!
הן צריכות ספיןאוף משלהן!

כותבי PLL היקרים למה להזכיר את נואל ג'ינה ולוקאס אם אתם מראים לי את קלארק רייס שרה ולורנזו?!?
דמויות שאוהבים לעומת דמויות שאף אחד לא שם קצוץ עליהם... למה? דמויות שיכולות לשפוך אור על תעלומה לעומת דמויות שבאו בשביל לבזבז זמן מסך על עלילות לא רלוונטיות!
קלארק הוא שוטר סמוי (נו באמת?.. מי חשד בו שהוא רלוונטי בפרק הקודם שירים יד... אף אחד נכון?).
שרה עדיין מוזרה ברמות! "אמילי מה שלא יקרה את חשובה לי"
לא צוחקת איתכן הלוואי שהיא משתפית של צארלס! (לדעתי היא לא) אבל היא מעצבת כך לפחות תהיה לגיטימציה לשנוא אותה

רייס הופיע רק כדי לתת לאמהות טעימה על מה שעבר על השקרניות... אם הוא חשוב אני צנצנת!

לא למדנו שום דבר חדש! אליסון (יש שיאמרו בצדק) התפתתה להיפגש עם צ'ארלס, כי היא רוצה להבין "למה" והאמת כולנו... רק מה שמעצבן זה שאין לנו אפילו כיוון למניעים שלו?! למה לפגוש אותה ולא לנסות לפגוש את ג'יסון שוב? אם הוא נוטר טינה על זה שהוא אושפז בגללה... למה להעניש ולהתעמר לבנות? ומה האישיו שלו עם מונה ושרה?

מי שראה את הצצה לפרק הבא (האמת אני מוכנה להישבע שראיתי את זה במסך מלא אבל כנראה בגלל זכויות יוצרים הורידו את הוידאו)

https://www.youtube.com/watch?v=QhEh9lcMLGE
אני תוהה.... למה הן מבינות אותו?!? כאילו

ולמה הראו לנו את הסוף?
עושה רושם שהפרק הבא באמת יכיל תשובות ונזכה להרבה פלאשבקים... אז אני מחכה
וגם נראה לי נראה רק את הבנות מונה אליסון רד קאוט וצ'ארלי

פרק 609 היה גדוש בזוגות...פרק 610 יתמקד בתעלומה ללא מושאי אהבה לא רלוונטים משמע בלי אופרת סבון (האמת תלוי כמה הסיפור של צ'ארלי ישמע כמו טלנובלה
).

אז 609 3.5/5 נקווה ש610 לא יאכזב אותי קשות!
הכינו פנקסים ורשימות בשביל להפריך את הסיפור שיספרו לנו ב610
רק מהפרומו... הילד הקטן עם הדובי נראה יותר צעיר מצא'רלס בסרטון של 525... אז אני מתחילה לתהות מתי לעזעזל אישפזו אותו?

שעון החול נגמר ואליסון השאירה לנו את הנייד שלה במקום נעל

ואני חשבתי שהיא התחפשה לבל מהיפה והחיה וכשהתרוצצה לה בדרך לאסם מי לא חשב על שחזור ה"לילה ההוא"
לפחות אנחנו יודעים מי החיה

אז יאללה צ'ארלי הראה את פרצופך! חהחהחהחה

ArielaTV

New member
לא מאמינה שזה עומד להסתיים..

מצד אחד, אני כבר כל כך רוצה לקבל את כל התשובות, מצד שני, זה הולך להיות ממש סופה של תקופה..

הפרק הזה היה מלא בדברים קטנים שהפכו אותו לממש טוב למרות שזה היה עוד פרק שהוכיח כמה ה"summer of answers" היה פלופ רגיל של מרלין קינג..
סצנת הפתיחה הייתה מבויימת מעולה בעיניי, והשיא שלה היה ההערה של אריה על זה שמשטרת רוזווד יכולה להתחפש לשוטי הכפר בנשף

ורוניקה בטעות מגלה לשאר האימהות על ג'ייסון, בזמן שהיא שופכת את היין שלה- אלוהים, תודה שהמצאת את משחקי המילים. ובאופן כללי, כל הסצנות של האמהות היו פשוט פרייסלס!
הדיאלוג בין אליסון וספנסר, "אף פעם לא הבנת אותי, אף פעם אפילו לא חיבבת אותי"- מה זה היה? זה הגיע ממש משום מקום, ונראה לי שזה ניסיון של הכותבים להכין את הקרקע לקראת 'למה צ'ארלס רדף אחרי הבנות'.
חייבת להגיד שאחרי שבועות שאנשים בטאמבלר התחרפנו מתמונה של אליסון עם מלצר שלא רואים את הפנים שלו, וניסו לנחש מי זה, והיו בטוחים שזה צ'ארלס, נשפכתי מצחוק שהיה מדובר בסצנה של פחות מ30 שניות.
קלארק שוטר סמוי, ובערך האדם היחיד ברוזווד שיודע לשמור סוד, כי אף אחד מאיתנו לא עלה על זה.
משפט הפרק, פאמלה פילדס: "we had one job tonight!"

ובלאק הודי ואליסון. אמאלה, איך הלב שלי דפק.
נראה לי שאני מבלה את כל הפרק הבא בבכי היסטרי.

הסרטון השבועי:
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=K9YGiUp3a_w[/URL]

revi 17

New member
סרטון נהדר כמו תמיד

עונת החורף תתחיל בינואר... תאריך רשמי אין אבל בדר"כ בשבוע ראשון של ינואר.

הקטנוניות עם הכרטיסים הרגה אותי
ומה נסגר עם המשטרה שאמורה "לשמור" על הבנות? או לחילופין להיות מחוץ לבית משפחת הייסטינגס? לא רואים אנשים, לא שומעים צעקות, לא עושים פטרולים! והכי גרוע... רייס נכנס לו בקלות לבית משפחת דילורנטיס בלי תחקור של המשטרה או רישום... או הלו הבחור דומה ל"צ'ארלס"

יפה שהיו לך 3 כיוונים לחשיפה! אני כולה חשבתי שיש מצב שזה יהיה רן או לחילופין סיסי (בתור רד קואט רק בתלבושת A) ואז יבוא רן מאחורה ויזריק לה סם ואז יבילו אותה לראדלי איפה שיסופר הסיפור
מאיפה הבאת את לוקאס?

כאילו בתכלס אם אתם רוצים הפתעב (מה שלא יקרה!
) A זה לוקאס וג'ינה זאת רד קאוט זה נראה לי יהיה חלום! גם ציינו שהם באו לנשף ביחד יד ביד

daimond1

New member

אז אחרי צפייה בפרק וקריאת התגובות, כמה דברים שאני רוצה לכתוב ואשמח לתגובות:

1. הדקות הראשונות של הדיון על הנשף (עם האמהות והבנות) היה פשוט גאוני.

2. אני לא אוהבת את שרה, לא יודעת למה. נראה לי שהיא שיקרה לאמילי, לא היו לא תוכניות ללכת לנשף אחר. עדיין נראה לי שהיא קשורה לצ'ארלס. פתאום היא מופיעה בנשף? משום מקום? בידיוק כאשר הבנות הולכות לחפש את אליסון?

3. ברגע שראיתי את האקדח של קלארק הבנתי שהוא מהמשטרה. סמוי.
מישהי חשבה, מדוע אריה קיבלה הגנה יחיסית צמודה ואישית, בניגוד לשאר הבנות? מי החליט על זה ולמה?

4. כיילב שיחק אותה. רוצה לעבור לניו-יורק ולתחיל חיים נורמליים עם אנה. אם אנה תהיה מספיק חכמה היא תיסע איתו ותשכח את הכל, אבל כפי שנדמה לי, זה לא יקרה והם עלולים להיפרד. אפשר להבין אותו, כמה שנים אפשר לחיות תחת משטרו של A / צארלס?

5. ארייה ועזרא - יש לי הרגשה שארייה מתגעגעת לעזרא והיא לא רוצה שהוא ייסע.

6. לורנזו - היה צפוי שהוא יגיע לנשף. למה? כי הסידרה הפכה להיות מאוד צפוייה.

7. <font>מישהי פעם חשבה שצ'ארלס הוא בעצם בחורה? </font>נכון שלאליסון היה אח בשם צ'ארלס / פרדי, אבל אולי זו בעצם שרה? והשם צ'ארלס זה רק כדי לתעתע בבנות? ובנו? אף אחד בעצם לא יודע מה עבר על שרה אחרי שנחטפה. לא נראה שיש לה טראומה ומצבה הגופני טוב מאוד.
למשפחת דילורנטוס יש הרבה סודות, אולי הם מסתירים עוד משהו.

אולי לאליבון היתה תאומה, ובליה אמרו שהיא מתה, למרות שהיא לא?
לדעתי צ'ארלס הוא בחורה, שרה קשורה אליו בדרך כלשהי, אני עדיין לא בטוחה איך.

revi 17

New member
תראי...

מישהי חשבה, מדוע אריה קיבלה הגנה יחסית צמודה ואישית, בניגוד לשאר הבנות? מי החליט על זה ולמה?
התשובה שלי היא בדיחה
אבל... רוב הסיכויים שמי שהחליט זאת טאנר (היא מפקדת הכוח) והסיבה כנראה כי היא היחידה שלא בזוגיות! חחח ואולי כי טאנר עם המוח המאוד "הגיוני" שלה חושדת בעזרא... כי מה יש למורה לשעבר לחפש אצל השקרניות.

לגבי סעיף 7, אני חייבת לציין שאכן חשבו על העובדה ש"צ'ארלס" הוא טרנסונדר אבל מרלן הפריכה טענה זאת! כמובן שיכול להיות שהיא משקרת
אבל אני בספק! צ'ארלי/פרדי או איך שלא קוראים לו (רן קינגסטון ההימור הפופולרי) הוא בחור שיש לו משתפית מהמין השני אולי אפילו 2 אם רד קאוט והאלמנה השחורה הם לא ישות אחת. מה שכן הכול הטענה שלך מאוד הגיוני כי משפחת דילורנטיס היא משפחה שקרנית עם דיפלומה.

sigalit1000

New member

אז מה שרשמתם לגבי צארלס נכון.... לא אהבתי ציפיתי למשהו יותר מעניין

למעלה