התפקדות יולי

התפקדות יולי

שם:
דברים שבלטו החודש:
ציפיות/תכניות/חרדות ליולי:
אסוסיאציה ליולי:
דרך יצירתית להתגונן מפני החום:

שיהיה חודש נפלא!

bachner1

New member
מתפקד

ואגב כך דוחה עוד קצת את הלימוד למבחן

שם: מיכאל
דברים שבלטו החודש: סוף שנת הלימודים הסדירה הראשונה שלי באוניברסיטה :)
ציפיות/תכניות/חרדות ליולי: מבחנים, מבחנים ומבחנים. ודודה שלי מבקרת בארץ ונהיה בסופשבוע בכפר המכביה.
אסוסיאציה ליולי: קיץ...
דרך יצירתית להתגונן מפני החום: להדליק מזגן. מאוד יצירתי מי שחשב על זה.

Fairywitch

New member

שם: חנה
דברים שבלטו החודש: מישהו שהפך להיות יקר לי

ציפיות/תכניות/חרדות ליולי: כל מיני דברים של קיץ: הופעות של קלבת שבת, ללכת לים, דייטים עם האיש שלי.
אסוסיאציה ליולי: חום יולי אוגוסט
דרך יצירתית להתגונן מפני החום: לשמוע את כל שירי המטאל (ולא רק) שמכילים את המילים "קרח", "קור" ושות'.

:)

שם: זוהר
דברים שבלטו החודש: קורס. >.> התקרבות לסוף הקורס!!! ואס״ק!!
וה-21 הארוך והנוראי ההוא כולל הטלפון שנדפק אז. ומישהו מהגף שלי עזב את הקורס. :( אח שלי עבר לדירה משלו, למרות שהייתי בבית רק סופ״ש אחד כדי להרגיש את זה בכלל. ויום הולדת. והופעה של רונה.
ליולי:
סוף קורס!!!!!! רגילה!!!!!!! מסיבת סיום של בית הנוער שאני יכולה ללכת אליה כי זה ברגילה. :)
חם. להיפרד מהאנשים בקורס חוץ מהגף שלי.
להתחיל הסמכה - מפחיד בקטע אחר.
אסוסיאציה: קיץ, וימי הולדת.
דרך יצירתית להתגונן מפני החום: הלוואי שהייתה לי!!! אני סובלת פה במדבר המחורבן הזהההההההה!!!

theEscapist

New member
בלופ

שם: ענבר
דברים שבלטו החודש: המון צבא, ובדיוק בסוף מאי סיימתי חפיפות והתחלתי לעבוד לגמרי לבד בתפקיד החדש. התחלתי ללמוד להוביל בסלסה (התפקיד של הגבר בריקוד
). ויש לי תחושה שיש עוד הרבה ואני פשוט לא זוכרת (שזה היה החודש. מרגיש לי כאילו מאז תחילת יוני עבר מיליון זמן)
ציפיות/תכניות/חרדות ליולי: אני טסה לחו"ל!!! בסוף החודש, לכמעט שבועיים, לארה"ב, עם המשפחה
דברים שמחים, כמו מפגשים עם חברים שאני אוהבת ושאר בילויים. התחלתי ללמוד ספרדית עם שיעורים של פימסלר P: (מין שיעורים של חצי שעה שמקשיבים להם וככה בערך אמורים ללמוד לדבר בצורה בסיסית...)
אסוסיאציה ליולי: חם

דרך יצירתית להתגונן מפני החום: מזגן, גלידה, והתבטטות. או נסיעה מהירה עם חלונות פתוחים בשביל הרוח

למעלה