חג שמח

N o R i K o

New member
חג שמח

שמח אבל קצת עצוב, כי בינינו, הפורום קצת שומם...
האמת שאני לא רואה דרך להציל אותו, כי בינינו, קצת מיצינו את הפאנדום. כל נושא שיכולנו לדון בו, דנו בו, הסרטים בסופו של דבר יחסית מרצים אותנו אבל לא מחדשים הרבה יותר מדי, וג'ניפר לורנס מושלמת, אין דרך להתווכח על כך...
עוד לא קיבלתי מתפוז הודעה רשמית על סגירת הפורום, אבל אני די צופה שממש בקרוב היא תגיע. היו לי כאן איתכם שנתיים וחצי נהדרות ואני רוצה להודות לכל מי שגלש כאן

רק שני דברים אחרונים לסיום -
1. בתכלס, כמו שאמרתי, עדיין לא הגיעה הודעת הסגירה הרשמית, ויכול להיות שגם לא יסגרו את הפורום אם יהיה בו סימן חיים. העניין הוא שאני סטודנטית עמוסה וממורמרת ואין לי זמן לנשום, אז אם מישהו רוצה לרשת ממני את עמדת הניהול, שיפנה אליי במסר, אולי עוד נצליח להחיות את המקום

2. עדיין יש לנו קומונה - http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?communaID=39433&r=1 שאפשר לדסקס בה כשיצא סוף כל סוף (כמה אפשר לחכותתתתתת) הטריילר למוקינג'יי, כשיצא הסרט, כשיצא הסרט השני... וגם סתם בכל פעם שבה בא לכם לשתף :)

זהו חברים...
שוב תודה על פורום נפלא
שמחתי להכיר את כולכם כאן ולהנות כל כך מהפאנדום שלי.
אבל לכל האהבות יש סוף (והתחלה)

כבר מתגעגעת

Billy Shirs

New member
זה עצוב:\

אני מאוד אהבתי להיות כאן, חברות הפורום עדיין מהממות, אבל באמת מיציתי לצערי עוד מזמן. קראתי את הספרים שלוש פעמים, ראיתי את הסרטים, אמרתי מה שהיה לי לומר וקראתי כמעט כל מה שנכתב פה, ואין עוד מה להוסיף.
בכל מקרה תודה, בעיקר על הפרגון לפיק שלי, תמיד היה נחמד לפרסם אותו פה.
May the odds be ever in our favor בתקופת המבחנים.

למעלה