דרמות בנייטוויש

דרמות בנייטוויש

כפי שהם מספרים /www.facebook.com/nightwish/posts/10152145049940068" target="_blank" rel="nofollow">https://www.facebook.com/nightwish/posts/10152145049940068" rel="nofollow" target="blank">בפייסבוק שלהם (אין הודעה באתר, מקווה שכולם יכולים לראות את זה בפייסבוק...) היה להם בלגן בדנבר - אנט אושפזה והופעה כמעט בוטלה, אבל עם עזרה מאליסה ואליס מקמלוט וזרימה מהקהל - ההופעה התקיימה ועברה בצורה טובה. ולמקרה שדאגתם - אנט כבר מחלימה.
סוף טוב.

shirlapes

New member
over the hills

חשבתי שהם סיימו עם השיר הזה FOR GOOD. מפתיע.
כן, בסה"כ היא עשתה עבודה טובה. ושימו לב שחלק מהזמן היא בכלל עם דף...מילים של השירים?

ההופעה שלה שם לא הייתה מתוכננת,

היא לא התכוננה לזה מראש או משהו אז היא בטח לא למדה את השירים

theEscapist

New member
לא נעים לומר, אבל הן באמת שרות יותר טוב מאנט

משמעותית אפילו...
אני בעד לגייס אותן ללהקה

היויו

New member
הן עושות עבודה הרבה יותר טובה מאנט

וOTHAFA מעולה!!
שתמות אנט.

Amylover1

New member
וזה על מה שאני מדברת :

למה אנט צריכה למות ?
למה ?
מאיזה סיבה ?

Amylover1

New member
זה לא אומר שהיא צריכה למות!!!!!!

זה ממש מכוער לקרוא את זה,
די כבר עם השנאה כלפיה,
אם מישהו חדש מצטרף עכשיו לפורום ובמקרה הוא רואה את ההודעות שנאה על אנט האלה ,
זה פשוט יידחה אותו,
פורום נייטוויש אומר שזה פורום שמקבל את מעריצי שני המחנות : אנט וטאריה , אז למה זה לא ככה כאן ?
אז

קחי אותם בקלות :)

את צודקת שזה לא נעים לקרוא אם לא מכירים ומבינים שזה בצחוק, אבל זה בדיוק מה שזה - צחוק.

Amylover1

New member
-זוהר -

אני לא הבנתי שזה נאמר כצחוק ..
ובאמת שאני לא מטורפת על אנט,
אבל הסגנון דיבור הזה פשוט פוגעני ולא יפה.. להיכנס לכאן ולראות את זה , זה לא נעים ..
אני מקבלת את זה שלא אוהבים אותה : אבל למה תמיד להדגיש עד כמה שלא ?

היויו

New member
לא אמרתי להרוג את אנט

אבל העובדות פשוטות - הן עושות עבודה יותר טובה ממנה לדעתי.
זמרת שמתקילים אותה מעכשיו לעכשיו, נותנים לה מילים והיא מצליחה לשיר שיר שאנט אף פעם לא ביצעה בהופעה פשוט כי היא לא מסוגלת להגיע לטונים שלו - מבחינתי היא זמרת הרבה יותר טובה.
חד וחלק.
אם את רוצה לקחת את זה לכיוון שאמרתי "להרוג את אנט" - לבריאות.
כולם פה מכירים אותי ויודעים עד כמה אני Die Hard אוהד נייטוויש. אני בפורום הזה כבר קצת יותר מ5 שנים ואם אני חושב שטאריה יותר טובה מאנט - זכותי להחזיק בדעה הזו.
את לא חייבת להסכים איתי ואנחנו יכולים להסכים על זה שאנחנו לא מסכימים, אבל זו היתה ותשאר דעתי - אנט היתה טעות של בחירה, יכלו לעשות בחירה הרבה יותר טובה (לדעתי פלור יאנסן היתה "פנויה" כבר אז והיא היתה עושה ללהקה הרבה יותר טוב כי היא מתאימה לה ווקאלית הרבה יותר) והגיעה זמנה לעזוב.

shirlapes

New member
אוי, כמה שלא התגעגעתי לדיוני-זמרות

בואו נדבר על כמה שסופלה שוקולד זה אלוהי במקום?

למעלה