דרמות בנייטוויש

Amylover1

New member
אני מסכימה על הדעה שלך,

אני פשוט אומרת שכשאמרת "שתמות אנט"
זה ממש לא נשמע מכבד , לא את העבודה שלה בלהקה ולא אותה עצמה.
ואני גם אוהבת יותר את טאריה,
אבל אתה פשוט אומר דברים לא יפים וקיצוניים עליה . אני מסכימה שיש בחירות יותר טובות ממנה אבל אני לא אומרת שהלוואי שהיא תמות

DCOW123

New member
דיי, אולי תרגעי :)

אפחד פה לא מאחל לה מוות ברמת הארון קבורה והתפילה.
יותר מוות סמלי לקריירה הנייטווישית שלה.

WE LOVE U

Amylover1

New member
אני לגמרי רגועה,

זה פשוט לא מובן לי למה אמרתם שהיא צריכה למות ,
ויש לי זכות לבטא את זה, כמו שלכם יש זכות לבטא כל דבר ..
גם אני מעדיפה את טאריה,
זה פשוט לא יפה לדבר ככה

בגלל זה אני אומרת לך שזה בצחוק

ההערות הקיצוניות שלהם - גם אם באות ממקום שהם באמת לא מחבבים את אנט, הן בצחוק... בצורה מעוותת כלשהי שכולנו כבר למדנו להכיר.

כמו שכבר אמרתי, את צודקת במה שאת אומרת, אבל מכיוון שהם לא מתכוונים לזה ברצינות חבל שזה סתם יציק לך. :)

shirlapes

New member
אאוץ'

מזל שהיתה להם עזרה. זה מבאס לחלות לפני הופעה, אבל זה כבר ממש מדכא להגיע לרמה שבה אתה נאלץ להשאר במיטה...

MR Lordi

New member
התגובה של אנט!

http://blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=180129

להגיד את האמת, אנט ממש, אבל ממש לא מקצועית וחושבת רק על עצמה, ולא לטובת המעריצים.
הלהקה בסך הכל רצתה שההופעה לא תתבטל, וככה היא מגיבה?
מההתחלה לא ממש אהבתי אותה. אני אפילו מעדיף שיכניסו את אליסה (האדירה בטירוף) ואליז ללהקה.
אנט עיצבנה אותי ממש :/

shirlapes

New member
אני חושבת שהיא מציגה פה משהו טיפל'ה עמוק יותר

הלהקה, לפי מה שהיא כותבת, דיי עשתה את הצעד מאחוריי הגב שלה. וזה אף פעם לא נעים, גם אם הכוונות שלהם בסה"כ היו טובות.
אווו יש מתחים בלהקה. שוב.

אבל כן, חבל שהיא מפרסמת את זה לעיני כל ובצורה כ"כ לא דיפלומטית. *זה* לא מקצועי. זה לא יעבור בשתיקה בתוך הלהקה.

וואו... לא לעניין בכלל

מסכימה עם הילה גם לגבי זה שהיא צודקת באיזשהו מקום, וגם לגבי זה שהיא לא הייתה צריכה לצאת עם ההודעה הזו ככה.
זה די כסת"ח מבחינתה מול המעריצים *שלה*, לצאת ולהגיד ישר "אני לא הייתי חלק מזה הייתי חולה לא ידעתי מכלום זו לא אשמתי ואני בכלל נגד ההחלטה". זה מוציא את הלהקה ממש לא טוב, ויוצר מן מחנה נייטוויש ומחנה אנט - כשהיא בכלל מנסה לומר שהיא חלק מהלהקה ולא התייחסו אליה ככה כשלא שיתפו אותה בהחלטה.

shirlapes

New member
נכנסתי עכשיו לבלוג שלה

מתוך סקרנות, אילו תגובות היא קיבלה

רוב התגובות הן בסגנון "אנחנו מבינים אותך אבל אנחנו גם מבינים אותם". ...שזה טוב, כי אם היו "שני מחנות" זה היה דיי מעצבן

DCOW123

New member
רגע, שאבין,

היתה להם הופעה, אנט היתה חולה, תומאס החליט להביא מחליפה לאנט, אנט נעלבה, אנט פרשה מהלהקה?

למעלה