Abzurdah - שרשור צפייה

LiaTuSh18

New member
וואו!!!!!!!!!!!!!!!

טוב תקשיבו... אחד הסרטים הכי טובים שראיתי בזמן האחרון!!!
בלי שום קשר לאאוחניה.
פשוט וואו.. סרט כל כך עצוב!!!! השאיר אותי מלאה ברגשות ומחשבות ..
האלחו הזה היה כזה דוש באג $%$#%#$%#$ רציתי להחטיף לו בוקס!!! וואי טיפוס מעצבן.
אאוחה הייתה מדהימה פשוט! הסרט הזה הוציא ממנה את המקסימום. היא שחקנית מעולה וזה ממש מובא לידי ביטוי בסרט. ממש אהבתי. מה שכן העירום תפס אותי לא מוכנה חח! לא חשבתי שהיא תהיה ככה.. גלויה. חחח
האמא מוכרת לי.. זו גלוריה קארה?
הדבר היחיד שהפריע לי בסרט זה ההקאות חח רק אני לא יכולה לשמוע/לראות מישהו מקיא? הקולות האלה בעעע
בקיצור.. לא חשבתי שיהיה לי ככה מעניין.. בדרך כלל אין לי סבלנות לראות סרט רצוף ואני תמיד מפסיקה באמצע וממשיכה רואה לפחות בשני חלקים והפעם פשוט ראיתי רצוף.. עבודה טובה אאוחה והסרט מעולה!!! קראתי קצת ומסתבר שזה מבוסס על סיפור אמיתי של בחורה שבאמת נקראת סיילו לטיני והספר שלה נקרא אבסורדה והיה רב מכר בארגנטינה...
צירפתי כמה סרטונים .. הפסקול של הסרט שזה שיר של סראטי מסודה, ביצוע של אאוחה שבטח אתם מכירים אבל אחרי שרואים את הסרט אז לא יודעת זה יותר מגניב חח
אחר כך יש כמה ראיונות שלה לבד על הסרט (אחד מהם עם קוקו) ושלה עם הדוש באג ששיחק לצידה.
&nbsp

shiran232

New member
באמת סרט טוב

וגם אני ממש שנאתי את אלחו..לא היה שום דבר חיובי בדמות שלו..נצלן ואגואיסט..
&nbsp
המשחק של אאוחה היה ממש טוב. גם אני הופתעתי מסצינת העירום, אבל הנה זה ממשיך איתה גם לסרט עם ויקוניה..
&nbsp
כן, זאת גלוריה קארה
&nbsp
רעש של הקאות תמיד מגעיל, אבל המטרה שלו כנראה הייתה לזעזע אותנו עוד קצת..
&nbsp
אני חושבת לנסות לקרוא את הספר..יש לי משהו עם סיפורים עצובים..
&nbsp
את השיר הכרתי בזכות הסרט והביצועים של אאוחה ושל הלהקה המקורית עדיין בפלייליסט שלי. אהבתי את שניהם :)
&nbsp

למעלה