אמצע שבוע! איך אתם?

never give up

New member
אמצע שבוע! איך אתם?

ביום ראשון המוטיבציה בשמים.
ביום שני ישנה ירידה לא מורגשת.
ואז מגיע יום שלישי ואנחנו קצת מעורערים, אז שתפו אותנו על מנת לא לתת לעצמכם להחלש אל מול האוכל!

שיהיה יום נפלא

never give up

New member
מודים באשמה

אכלתם? נהניתם? התחרטתם?
בואו לחלוק, וביחד נתמודד ונתגבר!

שתפו לפי הפורמט:
מה אכלתי?
מתי אכלתי?
איפה אכלתי?

נערו את הברכיים ונתחיל מחדש

never give up

New member
וואו.. אין מקום לתאר

בשלושת הימים האחרונים חוויתי מפולת רצינית, התגלגלתי עד למטה ועכשיו אני שוב ניצבת למרגלות ההר.
זה קשה נפשית ופיזית להגיע לאמצע הדרך במסע ארוך שנהרס בשלושה ימים, אך הפעם אני ניצבת בתחתית עם יותר כלים, יותר מוטיבציה ויותר רצון להגיע לפסגה. אחלו לי בהצלחה

המון הצלחה

וכל הכבוד שעצרת את המפולת עכשיו.
אולי צעדת בדרך שלך מהר מדי, העמסת על עצמך מדי, לא היית קשובה לעצמך ולא טיפלת בעצמך כמו שצריך.
והמפולת הזו היא תמרור עצור. הגוף שלך -אולי הנפש קוראים לך לעצור רגע, לנוח ולעשות חושבים.
מקווה שהפורום הזה ייתן לך מה שאת רוצה לתת לאחרים פה.

never give up

New member
את צודקת לחלוטין!

דחקתי בעצמי יותר מדי.
ואמנם נהניתי מאד מהדרך, אבל פיזית הגוף התחיל למרוד ולהפצע.
&nbsp
הפעם אצא למסע קצת יותר לאט ועם ליווי של איש מקצועי.

Shamy

New member
אכלתי טוסט מפיתה והרבה גבנצ

אמש בלילה ובכלל לא הייתי רעבה...אה ..ועוגת יש כזאת משוקולד.. :/ אני שונאת bindges

never give up

New member
אם כבר לאכול - אין ספק שבחרת טעים

את יכולה להצביע למה דווקא טוסט? או עוגת שוקולד?
האם אלה מאכלים שמוגדרים כאסורים מבחינתך?

Shamy

New member
אני בדיאטה לא חלבית

יש לי קרוהן ואסור לי מוצרי חלב כי הם גורמים לקרוהן ...ברמת העיקרון מותר לי מוצרי סויה (חלב סויה וגבינות מטופו וסויה וכאלה) כמו שגם אסור לי שוקולד אלא אם כן הוא מאחוז גבוה מאוד של מוצרי קקאו 85% ומעלה) ואכלתי טוסט מהרבה גבנצ ועוד עוגת שוקולד חלבית עם קרם...חוץ מזה שזה היה משמין בטירוף בעיניי זה גם היה לא טוב כי זה עשה לי כאבי בטן (אני לא רגילה כבר לצרוך מוצרי חלב והיה ואכלתי משהו כזה אני אסבול מכאבי בטן והתקף קרוהן קל עד שזה ייצא מהמערכת)

never give up

New member
אוי.. מצטערת לשמוע

ואכילה מהסוג הזה אני מבינה במיוחד!
בגיל 19 אובחנתי כרגישה ללקטוז. היה לי ממש קשה להפרד ממוצרי החלב ועוד יותר להקפיד באירועים.
תקופה ארוכה נמנעתי לגמרי אבל בשלב כלשהו הגיע הרגע שאמרתי לעצמי שאני מוכנה לסבול כמה שעות בשביל פרוסת עוגה, ועד היום אני מרשה לי מדי פעם מהמוצרים שמזיקים לי - גלידה חלבית, יוגורט, חלב ניגר וכו'. עם גבינות קשות ומותכות אני מסתדרת - חצי נחמה.
&nbsp
אני מקווה שבפעם הבאה תיזכרי בכאבי הבטן שיעזרו לך לבחור נכון!
או, אם זה נסבל מבחינתך, להחליט מראש שאת לא נמנעת אלא צורכת במנות מספיק קטנות על מנת שלא יסבו נזק גדול.

never give up

New member
רק בשביל לקבל חיבוק

בימים קשים אלה, נוסף על צרותינו שלנו, אנו חווים זעזוע מלחמתי כבד, ולכן אנו זקוקים לחיבוק חזק יותר מתמיד.
אל תתבודדו. הקיפו עצמכם באנשים טובים, ובואו להתנחם בזרועותינו

never give up

New member
תודה לתפוז

כשהגעתי למשרדי תפוז, נשאלתי בפליאה: "איפה אכילת היתר?" שכן אינני בעלת עודף משקל.
&nbsp
אכילת יתר היא בעיה של רזים ושמנים, פדלאות וספורטאים.
אני שמחה על ההזדמנות שניתנה לי לחלוק ולשתף, ולנסות לטפל בבעיה מטרידה.
&nbsp
תודה לך על הפרגון

זהו ש...

נכנסתי לבלוג שלך , ואני גם לא מבינה איפה אכילת היתר.
היית פעם שמנה?
מאוד מפליא ומעניין לשמוע על אכילת יתר אצל אנשים רזים...
מאוד אשמח לקרוא-אם את מרגישה בנוח לספר ולחשוף...אם זה לא מתאים כרגע-זה לגיטימי לחלוטין

never give up

New member
אני אשתף בסיפור שלי בהמשך.

אני מאמינה שבקרוב הפורום יקבל פרסום מטעם הנהלת הפורומים, וכשיהיו יותר גולשים אני אפתח את פינת "גולש השבוע" עליה כתבתי בהודעה "פינות הפורום". שם אשתף בסיפור שלי ואענה לכל שאלה

never give up

New member
אני רק שאלה

לא בטוחים בערך התזונתי של מאכל?
מחפשים המלצות לחד"כ?
&nbsp
אל תשארו עם הספק - בואו לשאול!

דווקא אצלי, היום הלך טוב

אני כבר מזמן הפסקתי לשמור את "היום מתחילים דיאטה" ליום ראשון בלבד.
אחרי שביום ראשון ושני חטאתי, היום שמרתי על עצמי יפה. תכננתי מראש מה אני הולכת לאכול, ופחות או יותר מתי,
ועמדתי בתוכנית שלי חוץ מבננה נוספת שלא תכננתי.

never give up

New member
מצוין!

ובדיוק כמוך - היום בבוקר נכנסתי למקלחת, "שטפתי" מעליי את כל התסכול, הכעס והאשמה, ישבתי על תפריט, הכנתי ארוחות לכל היום ו.. הנה! לא חרגתי! התאמנתי, אכלתי לפי התפריט, הבטן רגועה והנפש מחייכת

&nbsp
מאחלת לך עוד ימים רבים כאלו!
את נמצאת בקבוצה? ליווי אישי?

עושה זאת לבדי

יש לי ניסיון של שנים

הייתי שמחה להיות בקבוצה, אף כלכלית לא מתאפשר לי.
מקווה להיסמך על הפורום הזה כמו על קבוצה

never give up

New member
אני מבינה.

אני מלווה בקבוצה של חלי ממן, אז אם תרצי טיפים, הצעות, מתכונים, תפריטים - אני לרשותך.
&nbsp
ועכשיו עלה לי רעיון שיכול להיות נחמד, אך דרוש בירור.
אפנה לגורמים הרלוונטיים ואעדכן.

למעלה