Wolf Moon -1x01

Wolf Moon -1x01

הפרק הראשון בסדרה שודר בארה"ב ברשת MTV בחמישי ביולי, 2011. הוא נקראה 'ירח זאב', מה שלדעתי די מרמז על העלילה (שלא לדבר על השם של הסדרה). בפרק הראשון פגשנו את סקוט מק'קול, נער רגיל למדי שמשחק לקרוס, ואת סטיילס. לפי IMDB, אתר המידע לסרטים וסדרות, התקציר של הפרק הראשון הוא כזה:

'בחיים של סקוט מק'קול הכל מתחיל להסתדר. הוא נבחר לקו ההגנה של קבוצת הלקרוס, ויש לו דייט עם בחורת חלומותיו. אבל אז הוא ננשך על ידי זאב ומוצא שכל הקרובים אליו בסכנה.'

אז מה חשבתם על הפרק הראשון? התחברתם אליו ישר מההתחלה? מה חשבתם על סקוט? וסטיילס? מה חשבתם על דרק הייל? הוא הפחיד אתכם? ומה חשבתם על אליסון?

קדימה.

הדבר הראשון שחשבתי על דרק זה

מה זה הדבר היפה הזה???

לקח לי 2-3 פרקים להתחבר לסדרה, זה לא היה מיידי,
אבל אח"כ ממש התאהבתי בה ובדמויות.

אני מסכימה איתך

גם לי היה קשה קצת להתחבר לסדרה בהתחלה. אני מתכוונת, כל הקונספט הזה של אנשי זאב קצת מיצה את עצמו בשבילי אחרי שהתגברתי על שיגעון דמדומים שהיה לי.

אבל אחר-כך, אחרי הפרק הראשון והשני... אני לא יודעת מה בדיוק תפס אותי, אבל לא יכולתי להפסיק לראות. ^^

LeRanch

New member

גם לי לקח זמן להתחבר. ראיתי את שני הפרקים הראשונים ברצף ולא ממש הבנתי מה ההתלהבות (כל אתרי הבידור האמריקאיים שאני גולש בהם לא הפסיקו לכתוב ביקורות מהללות). פשוט לא היה בה איזה משהו מיוחד (יש אנשי זאב גם ביומני הערפד ובדם אמיתי אז לא מדובר באיזה חידוש). אבל איפשהו בפרקים 3-4 פתאום נדלקתי. זה נהיה מותח והתחלתי לראות יותר פרקים בכל יום וסיימתי את העונה בפחות משבוע

omer719

New member
בדיוק ככה קרה גם לי.

בפרק הראשון עוד הייתה תחושה מוזרה של 'עוד סדרת מד"ב של ערפדים-אנשי זאב והסגנון הזה' אבל מהר מאוד מתחברים ממש.

Lion_Heart

Well-known member
אני לא ידעתי מה לחשוב

הוא מורה? הוא אויב? אחרי 2 עונות(ראיתי את הכל) אני יודע הרבה יותר...וידעתי שלסדרה הזאת יש פוטנציאל ע-נ-ק והדמות החביבה עלי היא סטיילס

בקשר לדרק

התחלתי לראות את הסדרה מההתחלה, ולומר את האמת, דרק די מלחיץ בפרק הראשון. הוא כזה creepy ועומד ומסתכל על כולם בעיניים קרות ושופטות. הוא בהחלט היה דמות מסקרנת, בייחוד אחרי שמגלים מי הייתה הבחורה שנהרגה ונחתכה לשתיים.

מצד שני, עכשיו, אחרי שאני כבר יודעת מה קורה בהמשך, אני יכולה להבין את רוב השיקולים שלו והמשפטים הסתומים (כאילו, לא ברורים) שהוא אמר.

Lion_Heart

Well-known member
כן

הוא חזק פיזית מכל הבחינות אבל, לא מי יודע מה אסטרטג

נכון

פיטר בעצמו אומר את זה בסוף העונה השנייה. דרק הוא לא מי יודע מה אלפא. אני מתכוונת, כן, הוא סקסי ברמות ואני נהנית לראות אותו חושף שיניים (וחזה!), אבל הוא לא יודע לתכנן את הדברים כמו שצריך.

אני חושבת שאפילו סקוט יותר טוב ממנו בקטע הזה. הה.

למעלה