ביקורת אלבום - That Girl

LeAnnDylan

Well-known member
ביקורת אלבום - That Girl

שם האמן:ג'ניפר נטלס / Jennifer Nettles
שם האלבום: That Girl
תאריך שחרור: 14/1/14
מספר רצועות: 13 (11 + 2 רצועות בונוס)

האלבום That Girl הינו אלבומה הראשון של ג'ניפר נטלס, המוכרת לכולנו כסולנית של הצמד (או בימי אנו-בנו – השלישיה:) שוגרלנד. פעם גם לפני מיליוני שנים הייתה לה להקה שנקראה The Jennifer Nettles Band שהתמקדה בעיקר במוזיקת רוק עם נגיעות בלוז, ג'אז, פולק וקאנטרי. בשוגרלנד הדגש של הלהקה היה קאנטרי-פופ ובאלבומה החדש, ג'ניפר עושה מיקסים של הכל.
כשלקחה הפסקה משוגרלנד, ג'ניפר רצתה להתמקד בחומרים אישיים יותר שמתאימים להופעות בהיכלים קטנים ואינטימיים יותר לכן יצרה אלבום קצת שונה מהסאונד הפופי של שוגרלנד, סאונד כזה שלא בהכרח ממלא איצטדיונים, אבל ביננו, היום האקטים שממלאים איצטדיונים הם ממש לא אלו שאנחנו מעוניינים לראות בלייב (מינוס איזה כמה קרי אנדרוודיות וכאלה).
האלבום ברובו מורכב מבלדות וכמה שירי מיד-טמפו בודדים, אז אם אתם מחפשים Settlin' 2.0 הגעתם לאלבום הלא נכון, אבל אולי תמצאו כאן את ה-Stay החדש שלכם...

האלבום שוחרר לפני ארבעה ימים לכן נתוני מכירות מלאים של השבוע הראשון יהיו רק בשבוע הבא אבל בינתיים האלבום הספיק להיכנס למקום הראשון ברשימת אלבומי הקאנטרי של אייטונס ולמקום השלישי ברשימת האלבומים הכללית של אייטונס.
סינגל ראשון מתוך האלבום הנושא את אותו השם שוחרר באוגוסט ועדין צועד במצעדים, עד כה הגיע רק למקום 37 אבל אולי עכשיו עם יציאת האלבום, הסטטוס שלו ישתנה.

בכל מקרה, אתם מכירים את הנוהל:
להודעה הזו אני אשרשר את שמות השירים עם הקישורים הרלוונטיים. אתם מוזמנים להאזין לחלק מהשירים או לכל השירים- מה שבא לכם. ולחוות דעתכם עליהם בנפרד או על האלבום בכללי.
האם האלבום ענה על הציפיות שלכם? איך אתם מעדיפים את ג'ניפר- בשוגרלנד או בסולו?

כל התגובות, הביקורות, ההתמרמרויות או סתם הזלות ריר- בשרשור הזה

אנג'וי

LeAnnDylan

Well-known member

שיר נהדר לפתוח איתו את האלבום ועם כמות ההופעות שג'ן נתנה איתו בשבוע האחרון אני מאמינה שזה הולך להיות הסינגל הבא ואני לגמרי מאשרת

לא יודעת למה אבל זה מרגיש לי כמו המשך לשיר ג'ואי...

וכמו תמיד גם הפעם רעות AKA קרלס, הצטרפה למלאכת ההאזנה לאלבום אם כי הפעם היא הייתה עייפה אז יש פחות חפירות מהנורמל, שאני די משוכנעת שבאיזשהו מקום זה דווקא דבר טוב...

קרלס: כמה שירים את מכירה?
דילן: רק את דאט גירל
קרלס: מרשים
דילן: הייתי טובה הפעם. היא הופיעה בכל מיני מקומות עם שירים אחרים ולא שמעתי
קרלס: וואו
אני ממש אוהבת את זה
לא ראיתי את זה מגיע
דילן: כן, זה היה ממש מוצלח
קרלס: אבל אני לא מחובבות ג'ניפר
9
דילן: איך לא?
היא הכי מהממת שיש
קרלס: אני משונה
דילן: כן, ווי אסטבליש דאט
אבל אכן 9
אולי אפילו וחצי
ונעבור לבא?
קרלס: יאפ

LeAnnDylan

Well-known member

במהלך ההשמעה אמרתי לרעות שהיו באלבום כמה שירים שהזכירו לי את ליאן ריימס. לאו דווקא במילים או במלודיה, היה משהו באווירה של השיר שיכולתי לדמיין את ליאן שרה ולשמוע בדיוק את השינויים שהיא הייתה מבצעת במלודיה שלו וזה אחד השירים האלה שהזכירו לי אותה אז קצת קשה לי שלא לחבב את זה יותר ממה שמגיע לשיר הזה שאני אחבב אותו בזכות עצמו

אבל הוא אכן שיר שגדל עליי עם כל שמיעה. שוב, יש מצב שזה בגלל ליאן אבל כל עוד אין לה גרסה לשיר הזה, היא לא באמת יכלה לקבל קרדיט עליו

דילן: זה שיר בנאלי כזה. חביב אך לא משהו מיוחד. אבל אני כל כך אוהבת את הקול של ג'ניפר שהיא הופכת כל דבר למדהים

קרלס: אני לא אוהבת
יש משהו בהגייה שלה שמעצבן אותי
7
דילן: לא לא היא מהממת!
8
קרלס: זה לא כזה הבדל גדול
דילן: כן כי כפי שאמרתי, השיר עצמו לא כזה מענין. אני פשוט ממש אוהבת אותה
ואת איך שהיא שרה. אבל אם אתן לכל השירים ציון עפ"י איך שהיא שרה כולם יקבלו 10
קרלס: הבנתי

Guncrazy

New member

התחילה איתי ברגל ימין את האלבום, ממש אהבתי את שני השירים הראשונים וזה נתן לי מזה מוטיבציה לשאר האלבום למרות שקצת חששתי ממה שאני אשמע אחרי שראינו את רשימת הכותבים ואת כל הראיונות שלה על האלבום לפני כמה שבועות/חודשים...

וחצי

אוהבת את השיר הזה מאוד יש בו משהו מאוד ג'ניפרי ומבין כל השירים באלבום, זה השיר היחיד שאם הייתי שומעת מישהו אחר שר אותו הייתי חושבת שזה שיר שמתאים לג'ניפר לשיר!

LeAnnDylan

Well-known member

לירית זה שיר ממש טוב
מבחינה מלודית אני אוהבת יותר את החלק השני של השיר.

קרלס: אהבתי את ההתחלה הרבה יותר מהסוף
דילן: אני להיפך
קרלס: טוב, זה לא מפתיע
דילן: אבל בגדול אהבתי את כל השיר, פשוט את החלק השני שלו יותר
קרלס: אני לא אהבתי את הסוף בכלל
הוא די הרס לי את השיר
דילן: כי את מוזרה וזה
9
קרלס: אכן
עוד 7

Guncrazy

New member

מזכיר לי קצת סאונד ישן יותר של לורטה לין וחברותיה. לפחות בהתחלה שלו. בהמשך זה קצת יותר מודרני אבל עדין נהדר.

LeAnnDylan

Well-known member

גאוני. גאוני. גאוני.
המילים. הלחן. הביצוע. מחיאות הכפיים. הרעיון. הכל. בריליאנט.

דילן: דאט גירל

שמעת אותו כבר? זה כאילו שיר מנקודת המבט של ג'ולין מהשיר של דולי פרטון
טוב אני מאוהבת בזה
הכי 10!
והמחיאות כפיים האלה בפזמון ובסוף זה כזה היא
קרלס: סורי
התחלתי מחדש אחרי שאמרת שזה מנקודת המבט של ג'ולין
אהבתי מאוד
ואני אסכים עם ה-10
דילן: יאיי, הסכמה כלשהי
קרלס: הסכמנו גם על פולינג
דילן: אה נכון
קרלס: יופי
דילן: טוב 2/4 זה גם משהו
קרלס: זה יותר מבדרך כלל
דילן:

Guncrazy

New member

ללא ספק השיר הכי טוב באלבום ואחלה סינגל ראשון. אני לא מבינה איך הוא לא מצליח הרבה יותר במצעדים/רדיו.
הרעיון שלו כל כך גאוני והביצוע שלו פשוט פנטסטי. מעצבן אותי שיש כל כך הרבה שירים זיבליים ריקים מתוכן שמצליחים יותר משירים שאשכרה מגיע להם להצליח ולהגיע לכמה שיותר אוזניים.

LeAnnDylan

Well-known member
וחצי

אני נשארת עם הביקורת הראשונית שלי, יש בזה מצד אחד משהו ממש מבחיל וקורני למוות, מצד שני זה כזה שיר חמוד וג'ניפר כזו חמודה שהיא שרה אותו. יחסית לשירי אהבה לילד ראשון זה ממש מוצלח.

דילן: למקרה שזה לא ברור, זה שיר על הבן שלה
קרלס: ככה ככה
דילן: היא כזו חמודה! בדר"כ שירים כאלה מבחילים אותי ויש בזה משהו מבחיל כזה אבל היא חמודה והילד שלה גם חמודי אז נלך על 7.5
קרלס: 6
דילן: והסוף של השיר זה 9

קרלס כי אני איתך רק באמצע של המשפט
דילן: הו, פתחתי את הליריקס של השיר הבא וישר תפס לי את העין צמד המילים "קרייזי ביץ'" אני בטוח אוהב את זה

Guncrazy

New member

הרעיון של השיר מקסים ואני ממש אוהבת שירים כאלה (ואתן סתם חסרות לב שאתן שונאות שירים כאלה
) אבל למרות שהביצוע עצמו נפלא, הליריקס בהתחלה קצת לוקה ויכל להיות פואטי יותר.

למעלה