4x11 Catch Me If You Can

יעלי1232

New member
4x11 Catch Me If You Can

היה פרק מעולה

סטפן ורבקה- פיינלי !!! גדול. אני מתה לראות אותם יותר ביחד
רבקה כופה על סטפן To stop care ו- לא אכפת לו מאלנה יותר. .. עד שמישהו יהרוג את רבקה.. ובסוף יש לנו סטבקה SEX

קול כופה על דיימון להרוג את ג'רמי. והוא בקושי מצליח לסרב לכפייה. עד שסטפן נועל אותו בבית, ומרחיק אותו מאלנה

הסוף- אלנה מוצאת פיתרון להגדיל את הסימן של ג'רמי- להרוג את קול ואת כל השושלת שלו- רעיון מעולה.
בוני מתעסקת עם Dark Magic ואבא שלה נחוש להביא לה עזרה איכשהו.
אהבתי מאוד.

היה לי חסר קצת קרוליין. אני אוהבת אותה והבלונדינית היחידה שראינו היתה רבקה..

שבת שלום

יעלי1232

New member
ועוד דבר- נפתר לי החור בעלילה

סטפן אומר לדיימון שנגמרה להם אספקת הוורביין, אז זה מסביר את יכולת השליטה של המקוריים.
(ואני נזכרת שבאמת כבר שנים לא היה ורביין, והיה במרתף של הסלבטור אבל הגיוני שהוא נגמר)

MAAYANAH

New member
עונה רביעית פרק 11= בעעע!!! ספויילר

ממש אבל ממש משעמם....הרצתי קדימה המון.
העלילה עם ג'רמי לא מעניינת בשיט, העלילה עם אבא של בוני..רגע רגע אבא של בוני??? who the fuck is he???
4 וחצי עונות הוא לא היה פתאום הנפיצו אותו?? הזוי

סטפן ורבקה...מממ סבבה גם לו מגיע to get some action למה לא
אליינה עזבה אותו למה שהוא יישאר לבד שיחגוג. והיא עוד בשיא חוצפתה נפגעת ממנו. חצופה!

פשוט לא מעניין..ודיימון כזה דמות מעצבנת כבר לא יכולה לצפות בו יותר הוא מעצבן אותי ברמות. הוא כבר לא t.v material הוא פשוט
מלא בקמטיםםם.
נראה לי שאני פורשת

יעלי1232

New member
חבל שאת כל כך סובלת.

אני מאוד נהניתי מהפרק ומהעונה.
ועצם זה שדמויות הן עגולות ומסוגלות לעבור שינויים גדולים - זה משמעותי ואנושי בעיניי וגורם לזה להיות יותר אמין. זה היה ממש משעמם אם דיימון היה נשאר דיימון של עונה 1 כל ה 4 עונות. כל אחד עובר שינויים. גם דיימון.

מסכימה איתך שאלנה לא במקום של להפגע מסטפן. זה באמת מוגזם. וגם די עם הטיעון הזה של "היא נסתה להרוג אותי" היא אמרה את זה גם לדיימון ב 3x15 אחרי הבוקר שלו עם רבקה. לא כל העולם סובב סביבך אלנה.

MAAYANAH

New member
פשוט-

כולם כאן שוכבים עם כולם,
בוני לא תורמת דבר לסדרה ומנפיצים כאן דמויות בפתאומיות
זה כאילו לא חשבו על הסדרה עד הסוף, וגם כל הקטע הזה עם הלהמציא רע שיותר חזק ואז רע שעוד יותר חזק...לא יודעת מאוד...שטותי בעיניי.

אין בעיה שהדמויות ישתנו אבל אז גם אופי הסדרה משתנה יחד עם זה, אפשר לעשות סדרה טובה עם דמויות עגולות (באפי ציידת הערפדים) ושזה לא יזיק לטיב הסדרה.

וגם לא יודעת הפנים של איאן מעצבנות אותי. פעם חשבתי שזה חמוד כל ההבעות פנים שלו והמשחקים עם העיניים אבל אחרי 4 עונות נמאס ליייי חחחח

MAAYANAH

New member
לגבי החור בעלילה

אני לא זוכרת מי או מתי אבל נראה לי שהמקוריים שרפו את כל הוורביין
בכל מקרה זה נשרף מתישהו ולכן אין.

רוב אספקת הוורביין נשרפה בתחילת עונה כאשר החברה של המועצה שרפו את עצמם למוות... אני מניחה שמישהו הצליח גם לחדור לתוך הבית של הסלבדורז ולגנוב את האספקה...
אני גם חושבת לגדל את זה לוקח שנים...

פרק ככה ככה

קודם כל סטבאקה היו HOT!
סטפאן היה יותר מדי מוקשה כלפיי אלינה. אין לו שום זכות לעצור אותה מלראות את דיימון..
מסכן דיימון... צריך להרוג את ג'רמי... קול יותר מדי רשע אבל לא רשע כמו קלאוס..
וכן השלמתי את כל העונות תוך 5 ימים בדיוק בזמן לראות את הפרק החדש

Hello sunshine

New member
קצת התאכזבתי.

סטפן ורבקה- אהבתי ממש! סוף סוף הוסיפו קצת עניין לדמות של סטפן, מביך להודות אבל בזמן האחרון אני מחבבת אותו יותר ויותר. אני אוהבת אותו קצת מרושע...

דיימון ואלנה- למה אין יותר סצנות שלהם..? כאילו בכוח מנסים להפריד בינהם, לא אוהבת.

קול- אני אוהבת את הדמות שלו! לא בא לי שיחסלו אותו... ויש לי שאלה, אם אלנה החליטה שג'רמי יהרוג את קול, איך היא יודעת שזה לא יהרוג גם את דיימון וסטפן? וגם אותה בעצם.

הפרק לא היה מעניין במיוחד, כל קו העלילה עם ג'רמי די מתיש אותי.

Karina85

New member
אין לי כל כך זמן לכתוב, אבל

אני חושבת שזה דווקא היה פרק די מעניין!
עונה 3 היתה באמת נוראית ומשעממת, אבל ה 2-3 פרקים האחרונים שלה היו מעניינים וגם עונה 4 יחסית סבבה לדעתי.
זו לא עונה 1 וגם לא עונה 2, אבל עדיין אני נהנית לצפות!
(בעונה 3 לעומת זאת, ממש ראיתי בכוח)

למעלה