טופיק דיבורים

rachela8

New member
2 דברים הכשילו אותו וגם אני לא אהבתי את זה וזה לא הפה שלו

זה שלא עזר בעבודות הבית מההתחלה ,ובמשימת החומה שכבר כולם היו איתו ו9 ימים היה אמור להיות רק עם הגברים ,היה יכול להיות לגבי שיחי הקפיצה הכי גדולה ,הזדמנות שכולנו נכיר אותו באמת בלי הבנות וביחוד תני,והוא הרס הכל כי לא בנה את החומה ,על זה גם אני כועסת כי משם היה יוצא שיחי הכי מקסים וחבר של כולם ,הפסד שלנו ושלו ,ממש ממש חבל לי שלא הבין שזה 9 ימים שיכול להביא אותו לשיאים עם כל הבית

בדיוק

בדיוק שני הדברים האלו.
אם רק היה שוטף את כליו שלו, דיינו. אבל הוא היה אוכל ומשאיר את כליו שזו באמת פרזיטיות לשמה, ואח"כ תני היתה שוטפת לשניהם.
במשימת החומה, חייבת להגיד שהתירוץ שלו היה לא אמין בעליל. אני באמת אוהדת אותו בכל ליבי, אבל לא הסכמתי איתו בנושא זה וחשבתי שהוא סתם מתעצל.

גפן1234

New member
האם יש קבוצה שמכנה עצמה צבא האמת ?

או שזאת פיקציה מונפצת של בעלי עניין בתקשורת לקשור את שי חי בכל מחיר
לאלימות .
אבל בהנחה שיש קבוצה כזאת , שבהתחלה עודדה בצעקות מנווה אילן וסימסה
אחרי זה רדפה את אור ודורון מירן
אירגנה את תחרות התחפושות ומתעתדת לערוך גמר אלטרנטיבי
הרי שהם חצו כל גבול והם גורמים נזק אדיר לשי חי.
זוהי חבורת בריונים שנדמה להם שאם הם סימסו לשי חי , אז רכשו עליו בעלות ,
וכעת הם יכולים לדברר אותו ולדבר בשמו .
הם גם לא מבינים ששי חי בחר לצאת מהבית ויהי מה ולכן בעט בקרטון ולא לשם
האלימות וההתרסה בלבד.
לדעתי , שי חי חייב להתנתק מהם ויפה שעה אחת קודם. זיקה אליהם מובילה
אותו לתהום - פגיעה אנושה בתדמיתו . גם ככה בעלי דעה בתקשורת לא מפסיקים
להגיד שהוא אלים .
אז למה נכנס לאח ? אז לא הסתדר בבית אז להרוס לו גם סיכוי בחוץ ?
משהו פה מעוות לגמרי : על פניו נראה שכל מיני גורמים תפסו עליו טרמפ : ההפקה
( כסף ) תניה ( כרטיס כניסה לסלב וקידום אישי ) הצבא ( להכתיב סדר יום חדש
בתרבות... ) איפה שי חי !?

nicknick28

New member
לדעתי הצבא הזה בעיקר הורס לשי חי

ההתחלה שלהם הגיעה ממניע חיובי אומנם של לחשוף את מה שבאמת קורה בתוכנית ולהראות שעושים לשי עוול ומציגים אותו במצג שקרי.

אבל יש תחושה שמשם דברים מתדרדרים ואנשים נסחפים מדי ומאבדים פרופורציות בשם ההערצה.
נשמע שיש לגיטמציה להשפיל את הדיירים האחרים,לקלל אותם ולבזות אותם למענו של שי וכדי לנקום את נקמתו .

אני מכלילה,אני יודעת שהצבא מורכב מהמון אנשים ולכל אחד יש את הגישה שלו ואת הדעה שלו,אבל אני באופן אישי נבוכה מכל הידיעות שיוצאות בתקשורת על מעריצים של שי ועל הצבא. לא שבאמת אכפת לי מה התקשורת חושבת ,כבר ידוע שיש לתקשורת נטייה להעליל ולהקצין דברים, אבל אני נבוכה בשביל אותם המעריצים הקיצונים,שבאמת מאמינים שזה לגיטימי לעשות משהו כמו להטריד דייר אחר ולשלוח לו קללות.
ונרצה או לא נרצה,יש ציבור גדול של אנשים שלא מבלים בפורומים ובמעמקי היוטיוב והאינטרנט,ציבור של אנשים שכל מה שהם ניזונים ממנו זה הידיעות התקשורתיות על שי והצבא שלו.
ומה אתם חושבים שהם מתארים לעצמם כשמפורסמת כתבה על דורון מירן שרוצה להגיד תלונה במשטרה נגד שי בגלל מעריצים שמטרידים? ועוד יום לפני מפרסמים שמעריצים מטרידים את אור?
זה נשמע רע מאוד,ומייצר לשי תדמית של אדם ששולח את מעריצים למסע נקמה.
מה שכמובן רחוק מהמציאות ,והבנתי גם ששי מנסה כל הזמן להרגיע עניינים בקבוצה הזאת ומבקש מהם להירגע.

וזה הכי מופרך בעיניי,ששי כבר כמה וכמה פעמים ביקש לא להגיע למקומות האלה,לא להשפיל דיירים בשמו ולמענו ולא להטריד אף אחד. והם עדיין עושים זאת.
זה כבר נראה לי אפילו לא בשם ההערצה. זה בשם חוסר ההגיון הפנימי שלהם.

גפן1234

New member
מסכימה עם כל מילה

שלך. בריונות ונקמנות נטו, הרי שי חי כבר לא בבית.
למי זה מועיל ???
אדגיש שוב שכאוהדת שי חי אני באמת רוצה לפחות לראות
בהצלחתו בחוץ.
על רקע גילויי הבריונות נראה לי הסיכוי מתאדה ...

גם וגם

כרגע בעיקר מאדיר את שמו.
על פניו נראה שהם לא צפויים, וזקוקים בבהילות למשטר...(ממש כמו צבא אמיתי
)
אני מאוד מקווה בשביל שי חי שישכיל לנתב את הצבא הזה לדרך טובה, כמו בתרומות לנזקקים.
כמה הצעות משלי-
פעם בשבוע הצבא יילך ביחד עם שי חי להתנדב בבתי חולים\ עזרה לקשישים\נקיון סביבתי וכו'

gay55

New member
בבקשה לינק . למנהל למה יש כאן חבורה של שונאי שי חי

ואתה מאפשר להם לעשות מה שבא להם .
להכפיש ולכתוב דברים איומים
זה אמור להיות פורום לאוהבי שי לא?

הסבר בבקשה

גפן1234

New member
רגע רגע רגע

זה פורום שי חי
כווולם יכולים לכתוב :
אוהבים
שונאים
מבקרים
סוגדים
וסתם אדישים - למרות שאי אפשר להשאר אליו אדיש
חוץ מזה שהדבר יעורר את הפורום המנומנם הזה !!!!!!!!!!!!!!!

גפן1234

New member
הכתבה המדוברת

האח הגדול ישראל - אתר מעריצי האח הגדול בישראל
אור סיונוב – החטא ועונשו - הבלוג של תומר תדהר

תרשו לי להתחיל בקביעה הבאה: אור סיונוב לא תזכה בדירה ולא תהיה המנצחת של עונה מס' 7.
הסיבות לאי זכייתה של אור הן לא מאלו שהעלו רבים מאוהדי שי חי, שביניהן: רוע לב, סכסכנות,
קנאה, רכלנות וערמומיות. דווקא תכונות אלו הפכו את העונה הזו למיוחדת ומרתקת יותר. גם לא
בגלל החרם המכוער שהובילה נגד שי חי וחבריו והודתה בו בפה מלא, שגרם לדייר החזק בבית
להרים ידיים ולעזוב דקה לפני הגמר הגדול.
הסיבה האמיתית שבגינה תצא אור מבית האח הגדול בתחושת החמצה ומרירות גדולה, כעבור 116
ימים, היא גאוותנות.
ברק, שלמד בעברו בזרם החינוך הדתי, דואג לקרוא בכל שבת לחבריו מספר קהלת, אך דווקא הייתי
ממליץ לו השבת לפני שהוא עוזב את בית האח הגדול (בפעם הראשונה שהוא מועמד להדחה
העונה) לשבת עם אור ולקרוא לה מספר משלי פרט כ"ט את הפסוק הבא: "גַּאֲוַת אָדָם תַּשְׁפִּילֶנּוּ
וּשְׁפַל רוּחַ יִתְמֹךְ כָּבוֹד".
נכון שעבור רבים אור היא סמל לטוב לב, לעוצמה ולדעתנות ועבור רבים עוד יותר אור היא סמל לרוע
לב, סכסכנות וקנאה. אך מי זאת אור סיונוב האמיתית? האם היא טובה רק בעיני מי ששונא את שי
חי? או האם היא רעה רק בעיני מעריציו של שי חי? כנראה שאור היא הכל ביחד מהסיבה הפשוטה
שעם כניסתה לבית האח הגדול אימצה היא כמה דמויות שהחליטה לגלם בבית: אור שתפקידה לדוג
דגיגים קטנים ואור שתפקידה לצוד כרישים גדולים.
אור שדגה דגיגים קטנים משתמשת ביכולותיה הרגשיים והוורבאליים כמדריכת נוער, תוך ניצול שעת
כושר טובה כדי לקרב לאנשים שמסביבה ברגע שהם חווים מצוקה או משבר. היא לוקחת אותם
לשיחה בארבע עיניים, מקשיבה להם, מחמיאה ומייעצת להם. ברגע שהאדם שיושב עמה לשיחה חש
שיפור במצב רוחו וביטחונו העצמי שב אליו, הוא מתמלא הערכה לאור ומרגיש חייב לה. אור
שמתמחה במצבים חברתיים אלו תדע בבוא היום לפרוע את החוב.
אור שצדה כרישים גדולים משתמשת ביכולותיה השכלתניים והוורבאליים כמהפכנית וריאקציונרית,
המנצלת שעת כושר כדי "להיכנס" באדם העומד מולה באופן כזה שהוא לא יישכח אותה לעולם.
לסיטואציה מסוג זו היא מגייסת את כישרונה בזיהוי חולשות של הצד השני (בדומה לשי חי שהביא
יכולת זו לידי ביטוי בפינתו "כל האמת בפרצוף") ואז תטיח אמירות קשות באוזניו מבלי לתת לעובדות
לבלבל אותה. אור היא ציידת כרישים מעולה והדגיגים שאספה לצדה מריעים לה.
על מנת להעצים את שתי הדמויות שגילמה אור, היא הייתה צריכה שני דברים: חכה ופיתיונות. את
החכה סיפק לה הטבע. אין ספק שאור התברכה בכישרונות רבים – שפה גבוהה, רגישות וכישרון
בישול (תרשו לי שלא להתרשם מכישוריה האמנותיים שנותרו אי שם בכיתה ג' או ד'). את הפיתיונות
ידעה להשיג במו ידיה, בעזרת אינטואיציה חזקה, סבלנות וניצול שעת כושר.
לדוגמא: הפיתיון הגדול ביותר בבית האח הגדול זה המטבח. מי שמשתלט עליו זוכה ביחס מועדף
ובחסינות ארוכת ימים מהדחה. הדרך לקיבה של הדיירים בבית מובילה היישר ללבם וכשהלב אוהב
הוא גם סולח. אור שהבינה מהר מאוד שפלורי מהווה עבורה מכשול להשגת הפיתיון המשמעותי
ביותר, השתמשה בערמומיות גדולה כדי לדחוק אותה החוצה מהמטבח ועל הדרך ייעצה לה גם
לעזוב את הבית.
על מנת לדוג את הדגיגים הקטנים השתמשה אור בפיתיונות שמאוד זמינים בבית האח הגדול. אור
למדה זאת לבטח מחברתה (שכבר הספיקה לצאת עליה) אורטל בן דיין ומצפייה בעונות הקודמות.
הפיתיונות הן: תחושות בדידות, ריקנות, דיכאון ושעמום גדול, המלוות כמעט כל דייר ששוהה בבית
האח הגדול במשך שבועות ארוכים מבודד מכל חבר קרוב, בן משפחה ומבלי יכולת לברוח ולהתנתק.
אור שלדבריה עבדה עם נוער בסיכון, לבטח התמודדה עם סיטואציות של נערות ונערים שמגיעים
למסגרות תומכות (קרי הוסטלים) עם סיפורים קשים ומחפשים תמיכה רגשית, אוזן קשבת ועצה
טובה. עבור אור הדיירים הצעירים בבית האח הגדול שימשו לה כתחליף לנערים ולנערות אך במקום
לשקם אותם היא דגה אותם ושמה אותם באקווריום שבנתה להם. באקווריום נעים הדגיגים בתוך
גבולות ברורים, משוללי חופש תנועה ומבלי יכולת לפצות פה, שהרי אור דאגה למלא את פיהם במים.
האם אתם מסוגלים לדמיין את להקת הדגיגים שאספה אור מסביבה? דגיגים שאיבדו את כושר
מחשבתם העצמאית ואת יכולת התנגדותם? הכי יפה ועצוב בעיניי שכל הדגיגים חשים אהבה לאור
והזדהות עמה, בדומה לתסמונת סטוקהולם. אור באמת ניחנה בכישרון יוצא דופן ובעזרת מניפולציות
רגשיות מצליחה לגרום לחלשים ממנה להיות מוקסמים, כנועים וממושמעים לה. בבוא היום תשתמש
אור בדגיגים הללו לשרת את צרכיה – ציד הכרישים.
על מנת לדוג את הכרישים השתמשה אור בפיתיונות רבי עצמה ובניצול מצבים. ערב כניסתה לבית
האח הגדול ידעה אור שתמיד קיים הדייר המצ'ואיסט והחזק (הכריש) שאם תצליח לצוד אותו, תסיר
מדרכה כל איום הנשקף לעין, איום מהדירה שבה היא רוצה בכל מאודה. לכריש מלתעות גדולות אך
אם תצליח אור לבודד אותו שהרי לא יבוא מזון לפיו, יגווע הוא ברעב וייעלם (שיטת החרם והסתרת
האוכל על ידי הדגיגים). בנוסף, מעבר לבידוד מחזיקה אור בנשק חזק לא פחות והוא מנטרות
ואג'נדות פופוליסטיות המופנות לכריש ולאזני הדגיגים. נשק זה מסייע לה להחליש את הכריש
ולהרחיקו מלהקת הדגיגים. בסוף הכריש בחוץ.
אך זו לא אור האמיתית. אור שתיארתי לעייל היא אור שגילמה שתי דמויות בצורה מעוררת השתאות.
התוצאה היא - חמישה דיירים שפוטים וכריש אחד בחוץ. אך האם שתי דמויות אלו עזרו לה לזכות
בדירה? התשובה היא לא ולא.
דווקא אור האמיתית היא זו שהרחיקה את עצמה מהדירה. אור האמיתית חטאה בחטא הגאוותנות
שהוא החטא הקדמון הגרוע ביותר, ובשפה הלועזית השגורה בפיה - חטא ההיבריס. אור לוקה
בתחושת עליונות ובתחושת צדקנות מבלי יכולת להודות בטעויות, מבלי יכולת לסלוח, מבלי יכולת
ללמוד משהו על עצמה ומבלי לעבור תהליך אישי כלשהו. חמשת הדגיגים כל כך שבויים בקסמה עד
שלא מסוגלים הם להצביע עליה כמי שהעמידה אותם בפני שוקת שבורה. מצד שני אור, במשדר "כל
האמת בחדר האח הגדול" מאמש, הפנימה את העונש שצפויה היא לשלם על חטאה: היא תישאר
ללא דירה וללא הרבה פופולאריות בחוץ.
נכון שישנם לא מעט אנשים בחוץ שמעריצים את אור אך גם הם נשבו בקסמה בזכות היכולות
הגבוהות שהפגינה במשחק בבית. לאותם מעריצים שלה אני מאחל שלא בדומה לאור, שכן ילמדו
לסלוח, שלא יחשבו שתמיד הם מחזיקים בצדק והעיקר העיקר שלא יהיו גאוותנים כמוה.
אסיים בדברי חז"ל שנכתבו במסכת תענית: "לעולם יהא אדם רך כקנה, ואל יהא קשה כארז ויהא נוח
לרצות וקשה לכעוס. ובשעה שיבקש ממנו החוטא למחול לו, ימחל בלבב שלם ובנפש חפצה. ואפילו
חטא לו הרבה והצר לו, לא ייקום ולא ייטור".

כמעט כמעט מדוייק בכל הנוגע לרוע וגאווה אבל לא נראה

לי שהיא כל כך מתוחכמת וחכמה שזה מה שתיכננה

היא באה עם אג'נדות ולא היה לה את הכח והאומץ להוציא אותן

התאהבה במזחק ובהזדמנות לזכות בדירה

והיתר זה המטומטמים החסרי חוליות שזרמו אתה

גפן1234

New member
כפי ששי חי זיהה בבית

לאור לא היו אג'נדות , היו סיסמאות והרבה : קשת מזרחית - פמיניזם- פוליטיקה- כלכלה
ריכוזית . זה לחזות האינטיליגנטית .
&nbsp
מה שכן , באה מראש עם אסטרטגיה לנצח ולזכות בבית.
אפילו בחדר האח אמרה שבתחילה היה לה ברור שהיא לוקחת , בהמשך ( כששמעה
את האהדה לשי ) , איבדה בטחון.
&nbsp
הטקטיקה שלה שקופה : לטף/פרגן/תבשל/ וכבוש.
הצליח לה ביג טיים כי כולם בבית טמבלים ( פלורי הבינה אבל טעתה כי נלחמה
בעמרי/דודו) .
רק שי חי החכם הבין מהתחלה את השיטה שלה.
&nbsp
חולקת על הכותב שטוען שהיא עפה בגלל גאווה.
היא עפה כי ברגע ששי חי יצא הפכה ללא רלוונטית ומיותרת בעלילה .
שי חי בלבד נתן לה חיים והזין את דמותה בבית.
מתחשק לי גם לפנטז , שאולי ההפקה הענישה אותה וראתה בה אחראית
לעזיבתו ( ההפסד הכספי והשפלת ההפקה ) .. חלומות .. אלה מעניין אותם התכלס
מזומנים.. ורק

שיחי אומלל

הוא מצטייר כמו רץ מרתון שהוביל כל הדרך ובישורת האחרונה שבק חיים...וטוען שהוא ניצח זו כזאת עליבות שאני לא יודע אם לרחם עליו או לצחוק עליו..

למעלה