Firefly 1X01 Serenity

עדושית

New member
Firefly 1X01 Serenity

עכשיו זה רשמי - התחלנו מרתון פיירפלי

אז כמה נק' לחפירה למי שבא לו:
דמות הפרק:
קטע מרגש:
קטע מעצבן:
קטע מצחיק:
הפתעת הפרק:
ציון כללי:
חפירה חופשית:

עדושית

New member
מל!!!

דמות הפרק:מל!!והמעיל החום!
כזה מהמם! איך שהוא רק כאילו קשוח. וחתיך כ"כ!

קטע מרגש:שוב מל - איך שהוא דואג לצוות שלו - כל הקטעים עם ובקשר לקיילי היו מעולים! כשהוא נוזף בג'יין ומעיף אותו מהשולחן כי הוא דיבר אליה לא יפה. ואח"כ כמה שהוא דואג לה כשהיא נפצעה. מהממוש.

קטע מעצבן:זואי ובעלה קצת מיותרים בעיני והרופא היה ממש מציק.
קטע מצחיק:שהוא עובד על הרופא שקיילי מתה
מרושע, אבל מצחיק.
הפתעת הפרק:כל הקטע עם סיימון(שרק היום הבנתי שמזכיר לי את ווסלי מבאפי
) וריבר אחותו המוזרה. בפעם הראשונה ממש לא ראיתי את זה בא.
ציון כללי:8 כי בפעם הראשונה באמת שלא הבנתי כלום, וזה קצת איטי ופחות זורם, אבל עדיין טוב.
ציטוט אהוב:המשפט של מל במלחמה בהתחלה - "אנחנו לא נמות. אנחנו לא יכולים למות. אתה יודע למה? כי אנחנו כ"כ יפים. אנחנו יותר מדי יפים מכדי שאלוהים יתן לנו למות".

ואז כמובן הבחור מת

וגם הפתיח - אני חושבת שזה הפתיח האהוב עליי מבין כל הסדרות אבר, היחיד שאני לא מעבירה אף פעם
.
"you can't take the sky from me"

ellendili

New member

חוץ מזואי. אני ממש אוהבת את זואי. והחברות שלה עם מל - פרייסלס.
וואש גם חמוד! הקטע עם הדינוזאורים בהתחלה
, הוא קצת פחות מרכזי בסדרה אבל לגמרי
. ויש לו פרק אחד פשוט מושלם.

וסיימון לגמרי ווסלי!

המסכה3

New member
אני לא יכול

אני לא יכול להשתתף בזה.
אני פשוט אוהב בסדרה הזאת הכל. הדיאלוגים, המשחק, מל, וואש, ג'יאן וכל השאר.
אני אוהב את הפתיחה של הפרק, והציטוטים.

מצטער.
כן, זה הפתיח היחיד גם שלי שאני לא מעביר אף פעם.

pennylane11

New member
היחיד? רציני?

אפילו לא פעם אחת בכל ימי חיי לא העברתי את הפתיח של קאסל, וגם לא של דוקטור הו, ואפילו לא את של סטארגייט. גם לא איך פגשתי, לצורך העניין, וגם לא המפץ הגדול (אבל זה כי אני אוהבת להשוויץ שאני יודעת את המילים
) וגם לא שום דבר אחר, בערך. זה נכון שזה פתיח מעולה, אבל יש גם פתיחים מעולים אחרים.

המסכה3

New member
אוקיי, קצת הגזמתי.

גם, את קאסל והדוקטור לא העברתי, והסימפסונס.
אבל זה עדין פתיח מעולה :p

ellendili

New member
איזה כיף!

טוב אז לא צפיתי בפרק במיוחד כי זה שעה וחצי ויש לי פרקי דוקטור שעוד מחכים. אבל שבוע הבא בטוח!

בינתיים מהזכרון:

דמות הפרק: מל. תמיד מל
. הוא פשוט מלך. ועם כל האהבה (הבאמת גדולה) שיש לי לקאסל, מל לוקח אותו בקלות. גם בלי קשר למהממות (זו הלא-מילה החדשה שאימצתי
) החיצונית... הוא פשוט גבר אמיתי
.
ואני ממש אוהבת גם את קיילי! זה מאוד נדיר שאני מתחברת לדמויות כאלה סאנשיין אבל היא פשוט מתוקה שאין לתאר. זה תמיד נורא נוגע שהיא מתייחסת לסרניטי בתור משהו חי
.

קטע מרגש: הפתיח! וואו השיר הזה... http://www.youtube.com/watch?v=ayJLlQhcK0I. מרגש בכל פעם.

קטע מעצבן: אין! טוב האמת שלקח לי קצת זמן לחבב את סיימון...

קטע מצחיק: כשמל משקר לסיימון על קיילי ואז נקרע מעצמו במטבח. הרגעים האלה שהוא טיפה נפתח ויוצא מהמעטה הקשוח... למות
.

הפתעת הפרק: מממ... טוב בצפייה ראשונה זה כל הקטע של ריבר. אני אוהבת את ריבר. כל דמות שקוראים לה ריבר בהכרח מגניבה
.

חפירה חופשית: סדרה מעולה! ועוד יותר בצפיות חוזרות. והחל מפרק 5 בכלל קשה לעצור. מקווה שיהיו הרבה משתתפים במרתון
.

shirush3

New member
אחרי שסופסוף היה לי זמן לראות

העריכה והסט והכל שם ממש ממש ממש מגניב!
ומה ניית'ן עשה לעצמו אחרי 10 שנים?! הוא ממש
שם!

בא לי עוד פרק

ellendili

New member
נכון??

האמת אבל שמשהו עבר על נייתן רק בארבע שנים האחרונות, בעונה 1 של קאסל הוא עדיין היה מהמם לא פחות ממל.
באסה איתו

Miss cullen

New member
אני דווקא חושבת שזה יתרון .

את יכולה לראות משהו שהוא לא מושלם על המסך ועדיין להבין למה אוהבים אותו..

זה קצת הפוך ממה שהוליווד משדרת רוב הזמן, וזה שינוי מרענן. זה גורם למערת היחסים בינהם (בקאסל) להיות יותר אותנטית בעיניי. ולא- הוא חתיך היא מהממת וצ'או
מה שכובש בו זה הצ'ארם שלו, ואפשר לראות שזה לא קשור לחתיכיות / מראה חיצוני. ואני אוהבת את זה.

גם דרק, אגב אנטומיה - הוא לא חתיך מטורף (בעיניי) ויש בו לא מעט "Flaws" . והוא עדיין ממיס את כולן

והנה משהו נוסף: ידעתם שסטנה קטיס (הלא היא קייט) - עברה ניתוח אף? ראיתי אותה בסרט שהיא משחקת ב 2008 והאף שלה אחר.

ellendili

New member
אני מסכימה באופן כללי...

וכן, אני ממש אוהבת את זה שיש בדרק משהו קצת עקמומי בניגוד למארק, נגיד שהוא פשוט אל יווני מושלם ועושה לי את זה פחות.
אבל במקרה של נייתן זה מפריע לי. הוא נראה... לא בריא. לא יודעת איך להסביר. ממש אין לי בעיה עם שחקנים צ'אבים, אני מאוד אוהבת את רובין וויליאמס או סת' רוגן או קרייג מהדוקטור
. אצל ניית'ן זה שונה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אין דברים כמוך

לחץ חברתי מישהו??
טוב טוב אני אחזור לפרק 2

עדושית

New member
אני ארדוף אותך

סתם נו,
זה היה לפני ההתכתבות באנטומיה,
ולפני שתקצרתי לך את הפרק
.