"אופנה" בקוספליי

"אופנה" בקוספליי

הרבה פעמים יש טרנדים בקוספליי. כל מי שהסתכל בתמונות מהקומיקון האחרון, ראה שכמות הלוקים שהיו שם היתה עצומה (וכל האיוונג'רס באופן כללי... כולל גרסאות של ממים אינטרנטים שלהם
)

ואמנם בארץ הקהילה קטנה, ולכן יש פחות תופעות של כפולים, אבל עדיין אפשר לראות קוספלייז מסויימים בתדירות יותר גבוהה או פחות, בזמן כזה או אחר. לרוב זה מושפע מסדרה שעכשיו פופולרית בארץ/בעולם, אבל הסיבה לא באמת משנה... זה פשוט קורה.

אז:
האם יצא לכם לעשות קוספליי למשהו פופולרי? האם נהנתם מתשומת הלב שבאה עם זה?
האם טרנדים בקוספליי מהווים שיקול כשאתם בוחרים איזה קוספליי לעשות (או לא לעשות)?
אם יש לכם רשימת קוספליי עתידית, האם תקדימו במיוחד קוספליי שתכננתם לעשות בעתיד כי עכשיו הפופולריות שלו פתאום התעוררה?
באופן כללי, מה אתם חושבים על התופעה? אוהבים/אדישים/לא מחבבים/אחר

hotcocoax3

New member
ת'אמת שהרבה מהקוספלייס שלי

האם יצא לכם לעשות קוספליי למשהו פופולרי? האם נהנתם מתשומת הלב שבאה עם זה?כן נהנתי,והמון מהקוספליס שלי הם פופולארים אבל תמיד המטרה שלי היתה לעשות אותם בצורה הטובה
ביותר בגלל אהבתי לדמות לא אכפת לי מכפילות אני חושבת שזה דווקא מגניב!

האם טרנדים בקוספליי מהווים שיקול כשאתם בוחרים איזה קוספליי לעשות (או לא לעשות)?ממש לא,אם אני אוהבת את הדמות וכ"כ מתחברת אליה שבאה אליה המחשבה של לעשות אליה קוספליי הדבר האחרון שיגרום לי לא לעשות אותה זה שהיא טרנד

אם יש לכם רשימת קוספליי עתידית, האם תקדימו במיוחד קוספליי שתכננתם לעשות בעתיד כי עכשיו הפופולריות שלו פתאום התעוררה?לא ממש,כי אני מסדרת את הרשימה שלי על פי מצבים כספים....

באופן כללי, מה אתם חושבים על התופעה? אוהבים/אדישים/לא מחבבים/אחר:תלוי לגמרי,אני לאדעת אם לכתוב עלזה פה או לא כי אני פוחדת שזה יפגע במישו...אבל בעיקרון זה אחלה

WayToDawn

New member
שני הסנט שלי~

האם יצא לכם לעשות קוספליי למשהו פופולרי? האם נהנתם מתשומת הלב שבאה עם זה? בקטנה כזה. דיסני זה סוג של פופולארי. ויצא לי לעשות דורארארה בתקופה שזה היה הייפי אבל גם אז רק לפוטושוטס. אני חושבת שהדבר הכי "הייפי" שיצא לי לעשות ממש לאירוע היה ווקאלויד.
האם טרנדים בקוספליי מהווים שיקול כשאתם בוחרים איזה קוספליי לעשות (או לא לעשות)? אבל ש...לא ממש? כאילו אני עושה דברים נידחים הרבה פעמים, וכבר יצא לי לחשוב לעצמי שבא לי לעשות משהו שאנשים אשכרה יזהו. אבל זה לא מה שמכריע את ההחלטה שלי כשאני באה לבחור קוספליי.
אם יש לכם רשימת קוספליי עתידית, האם תקדימו במיוחד קוספליי שתכננתם לעשות בעתיד כי עכשיו הפופולריות שלו פתאום התעוררה? האמת שזה בדרך כלל ההפך אצלי. הייפ מטורף על משהו מסויים שגורם לזה שנראה כאילו *כולם* עושים לו קוספליי קצת עושה לי אנטי וגורם לי להתרחק. ואולי להעדיף לעשות את הקוספליי הזה דווקא שנה אחריי ההייפ.
באופן כללי, מה אתם חושבים על התופעה? אוהבים/אדישים/לא מחבבים/אחר נורא תלוי. בארץ הרבה פעמים זה מרגיש כאילו כשיוצא משהו פופולארי יש מין מירוץ או תחרות למי יעשה את זה קודם שלא תמיד נשמר בקווים ידידותיים. זה לא כיף. וזה משהו שאני מאוד שונאת בתופעה. אבל כשזה מוביל לדברים כמו התלהבות טובה וכיפית ממשהו אז זה אחלה- כי תמיד כיף לראות אנשים עושים קוספליי לדברים שאוהבים וכאלה.

akirekaeru

New member
הדעה שלי קרובה לזו של שני, למען האמת..

אולי אלה מחשבות בוסריות, וצריך להשתפשף יותר בתחום כדי להבין כמה הן שטחיות (ולהפנים את קלישאת ה-"עושים קוספליי בשביל עצמך"), אבל אלה המחשבות שלי כרגע.

האם יצא לכם לעשות קוספליי למשהו פופולרי? האם נהנתם מתשומת הלב שבאה עם זה? כן, ווקאלויד בתקופה שכולם עשו ווקאלויד. נהנתי מתשומת הלב, אבל כיוון שזה היה הקוספליי הראשון אני לא יודעת אם לשייך אותו לתשומת לב כי זה קוספליי, או תשומת לב כי זה פופולרי. גם כיוון שלווקאלויד יש כל כך הרבה גרסאות, יכול להיות שזו הייתה יותר תשומת לב למישהו עם קוספליי לדמות עם פאה כחולה, יותר מלקאיטו, לצורך העניין.
האם טרנדים בקוספליי מהווים שיקול כשאתם בוחרים איזה קוספליי לעשות (או לא לעשות)? כן, פופולריות והתלהבות מסדרה או תחום מסויים מרתיעים אותי, ואפילו מורידים לי את המוטיבציה מהרעיון והעשייה. כיוון שיש את תשומת הלב האדירה סביב הנושא, הדמויות וכו', מן הסתם ישנה גם השוואה (כמו בכל מצב של כפילות קוספליי) בין הקוספליירים והעבודה. לא נעים לי ממצבים כאלה, ואני לא רוצה לכפות מצבים כאלה על אנשים אחרים (גם אם הגישה שלהם לנושא שונה). לרוב, ואם מדובר בתהליך ההתחלתי, אוותר על הרעיון שלי. אם אני במהלך העבודה, ושומעת על מישהו שיש סיכוי שאולי יתכנן את מה שאני עובד עליו, אני נלחצת.
אם יש לכם רשימת קוספליי עתידית, האם תקדימו במיוחד קוספליי שתכננתם לעשות בעתיד כי עכשיו הפופולריות שלו פתאום התעוררה? כמו שציינתי למעלה, המצב הפוך, ואדחה את הקוספליי או אגנוז את הרעיון.
באופן כללי, מה אתם חושבים על התופעה? אוהבים/אדישים/לא מחבבים/אחר לא אוהבת. אני די סולדת מטרנדים באופן כללי, למען האמת.

akirekaeru

New member
ולשורה הראשונה אין קשר

לדעה או לתוכן ההודעה של שני.
למען הסר ספק.

SunsRequiem

New member
הסיבה שכולם התלהבו ממך

זה כי היית ממש מגניבה. כאילו, עשית שני קוספליים. אחד על השני. כל אחד מהם מגניב יותר מהשני.

SunsRequiem

New member
My 2 cents

האם יצא לכם לעשות קוספליי למשהו פופולרי? האם נהנתם מתשומת הלב שבאה עם זה? יצא לי לעשות לno.6 כשזה הרגיש שבערך כל העולם עושה לזה קוספליי. אבל זה הי הלמפגש שהייתי ממש מדוכאת ברובו, אז לא יכולה להענות על עניין התשומת לב.
האם טרנדים בקוספליי מהווים שיקול כשאתם בוחרים איזה קוספליי לעשות (או לא לעשות)? אני לא אוהבת להיות חלק מטרנד. זה יותר נחמד כשהקוספליי שלך ייחודי, או לא נחרש עד עפר. אבל אם אני אוהבת את הדמות מספיק, אז אעשה אותה בלי קשר.
אם יש לכם רשימת קוספליי עתידית, האם תקדימו במיוחד קוספליי שתכננתם לעשות בעתיד כי עכשיו הפופולריות שלו פתאום התעוררה? אני עושה קוספליי לפי חשק, לא לפי פופולאריות.
באופן כללי, מה אתם חושבים על התופעה? לא כל כך אוהבת. אני אוהבת כשיש מגוון של קוספליים, וטרנדים נוטים להרוג את זה.

CoralP

New member
מהצד שלי

אישית כיף יותר לצלם משהו שהוא פופולרי, אבל זה רק אם אני מכירה אותו, אחרת מה הפואנטה.XD
אני גם אוהבת לצלם דברים 'נידחים' אם אני מכירה אותם או זכורים לי לטובה מלפני כמה שנים, אז זה תמיד כיף.

ו... יש לי רשימה מאולתרת בראש של דברים שהייתי רוצה לצלם
דמויות או תלבושות שאני אוהבת במיוחד ועדיין לא ראיתי קוספליי שלהם בארץ, או שסתם לא יצא לי לצלם.
למשל.. רציתי נורא לצלם את הנסיכה מונונוקי כי זה המיאזאקי האהוב עליי אבל לא יצא לי, אני מתה לצלם מתישהו מולאן (היי שני D:<), אני נורא רוצה שיעל (גלר) תעשה צ'יהירו מהמסע המופלא, ויש לי עוד כמה 'חלומות'
לאו דווקא של דברים מתוסבכים, פשוט דברים שאני אוהבת D:

למעלה