PLL 6X8 FrAmed

daimond1

New member
כמה דברים שכתבתי תוך כדי הצפייה...

האנה – מפרק לפרק אני אוהבת אותה יותר.
עדיין יש משהו בבובות של ארייה שלא מוצא חן בעייני.
גם שרה – לא אוהבת את כל ההתעסקות איתה. זה שאין לה שבב מרמז על משהו.
לדעתי היא קשורה לצ'ארס/פרדי ומשתפת איתו פעולה.
רד קוט חזרה...מעניין מי זו. אני לא מבינה איך האמהות לא שמות לב שמישהו מציץ להן דרך החלון.
אני לא בטוחה שריס מתיוס הוא צ'ארלס. הוא דומה לילד הקטן, אך אולי זה רק כדי שנחשוב שזה הוא...
קלארק – משתף פעולה עם ריס. היה כל כך צפוי שהבחור יתחיל עם ארייה ללא יהיה תמים. גם השאלות שלו. אני לא אתפלא אם הוא צילם את A באותו יום עם ארייה בכוונה. שהיא תגלה את זה בתשליל.
כל כך צפוי שמישהו יהרוס לארייה את התחרות....כל כך צפוי שזה כבר משעמם...
&nbsp
&nbsp

daimond1

New member

אמרו שבעונה הבאה יהיה זוג שיתחתן.
אחרי שראיתי את הפרק הלפני האחרון נראה לי שאלה יהיו מייק ומונה.

revi 17

New member
pll 6x08 - FrAmed

אז אחרי 607 שהכיל דמויות שאני אוהבת, ולמרות שלא גילינו משהו חדש בסה"כ נהנתי ... ואז הגיע פרק 608 שידעתי שיהיה שעמום טוטלי!

איבדתי ספירה של כמה פעמים "גלגלתי את עייני"

*סצינות (תתי עלילות) שלא מענינות אותי כמו: אלירנזו (אליסון/לורנזו),eZZZria, אריה וקלארק... ובעיות אריה "את מי אני אקח לנשף"

*דמויות חדשות שמגיעות כדי להוות "רד הרינג" AKA קלארק ורייס

לאחר חשיפת הכותרת FrAmed הייתי בטוחה שאיזה רד הרינג יופלל ע"י -A, אבל הם הלכו על הפירוש "מסגרת" והפרק סבב סביב התערוכה של אריה!
למי שטרם הבין אריה היא השקרנית שנמצאת אצלי בתחתית הסולם
spencer>hanna<emily<aria ואם אתן לוקחות את האות הראשונה אתן מקבלות S H E -A
זה משהו שהמצאתי אי שם בשלהי עונה 2

כמו גם ה-GIF SET של ה-A TEAM שמרלן קינג ריבלגה (reblog)
http://safe-place-to-land.tumblr.com/post/11906540530/or-the-new-nat-club
ולכן תמיד אטען שאני השתלתי לה את הרעיון של הA טים בראש

כן אני יהירה... זה ידוע

סטינו מהנושא!
בכל אופן אריה כן התחבבה עלי ב6A ואמילי ירדה לתחתית הסולם עם עלילות מבישות ולא מעניינות. ואכן היה צפוי שצ'ארלס יחבל בתערוכה... אך עדין דאג להפליל את ג'יסון כיוון שריס נראה במצלמות האבטחה מחליף את התמונות
נקווה שהפעם בלשית לינדה טאנר לא תיפול בפח
....
חחחח אל מי אנחנו עובדים

בסיכום שלי ל601 (בטמבלר) ציינתי ש- "charles probably send a picture (of the liars dead bodies) to torment the parents" אז מסתבר שהבחור עשה שימוש שונה בתמונות בתיארתי לעצמי שהוא לקח לאחר שהפשיט את הבנות והשתיל שבב בצווארן. ולכן כל התת העלילה של אליסון שהיא כביכול "מרחמת עליו "הייתה ל
. אפשר להבין את הרצון הפסיכולוגי של אליסון לרצות תשובות ש"איך הוא הפך לכזה כשהיא זוכרת אותו (בתור פרדי)אחרת"
ושוב האנה מהווה את "קול" הפנדום
תסלחו לי שכחתי את הפרק אבל אני זוכרת המעומעם שהיא יצאה על אליסון בסצינת הפתיחה.

פרק בנאלי וצפוי מבחינת התעלול בתערוכה אך היה ממש מרנין לראות את אלה יוצאת מאיפוק ומתעמת עם טאנר

ship חדש רד קואט וצ'רלס... כמו שציינתי בסיכומים קודמים הייתי בטוחה שסיימנו עם סאגת מעיל אדום, אך מרלין צייצה תמונה שלה שהעידה שהיא חוזרת! מעניין מי מפעיל את מי?
מעיל אדום את צ'ארלי או להיפך

עוד מעניין האם המניעים של שני הנבלים זהים או שמדובר רק באוייב משותף?
ואם הולכים לפי חשודים מרכזיים אז קיים שת"פ בין סיסי לרן בפרק 323 שבו רן סיפר לספנסר שהנפיק אישורי כניסה לראדלי לסיסי כי היא רצתה לבקר את מונה... השאלה שעדיין נותרה (כי יש שני נתונים סותרים) מתי צארלי התחמק מראדלי? *אם מדובר בלילה ההוא אז הבחור היה בגיל 22/23 ואנחנו יודעים שסיסי התחזתה לאליסון ובאיזה משחק של "אמת או חובה" התגנבה לראדלי כשאליסון הייתה בערך בגיל 15.
אבל אם המצבה אצל דודה קרול נכונה והוא השתחרר בגיל 16... איפה הוא פגש בסיסי לראשונה? וזה רק אם אנחנו בטוחים ב-100% שסיסי היא רד קאוט.

האמת תיאוריות רק גורמים לכאבי ראש בשלב זה... כי יש כול כך הרבה תתי עלילות! ומי שלא ראה את הציוץ על פרק 610 אלו הדברים שנגלה:
1. מי רצח את אמא של טובי?
2. מי היכה באליסון עם האבן?
3. מי היא "מעיל אדום"?
4. מי הרג את בת'אני?
5. מי היא האלמנה השחורה?
6. למה A שם לו למטרה את השקרניות כל הזמן הזה?

והאמת אני שואלת את עצמי... איך הכול מתקשר? איך ומתי נהיה השת"פ בין צ'ארלס, רד קאוט והאלמנה השחורה?
מה קרה בלילה ההוא? ואיך הם אמורים להראות לנו הכל ב-610?

יהיו פה מלא חורים... ואני שמה לי למטרה להפריך את ה"עובדות" שיתנו לי או לחילופין הסיפור המצוץ מהאצבע שספרו לנו ב-610 יהיה לא הגיוני בעליל ואני אמצא דרכים ללגלג עליו

קיצר פרקים 605 & 608 נמצאים אצלי בתחתית! בטוחני שהנשף והפרק האחרון יהיו מרתקים

אשמח אם תרשמו עלילות שהייתם רוצים שיפתרו או יתנו מענה עליהם...מה שלא נקבל, אבל לפחות נפעיל את הראש בנסיון להיזכר בכמה עצים הם נתנו לנו ובגלל זה לא ראינו את היער! מי שלא הבין את המשל היער = צ'ארלס

אני אשמח לדעת:
1. מי רצח את איאן? החשוד שלי צ'ארלס אבל אין לי גושפנקה!
2. מתי הולברוק אליסון נפגשו ומה הוא עשה בשבילה?
3. מה היה לאליסון על נואל?
4. למה A חזר בפיצוץ הבית של טובי וג'ינה? מי היה המטרה?
5. איך ה-NAT מתקשר לסיפור?

זהו להיום מקווה שנהנתם ותנסו להיזכר בעלילות שאתם רוצים לדעת "מה נסגר איתם? ולאן נעלמו" ותרשמו לי

such an angel

New member

אוחחח אני איתך בדירוג השקרניות אריאה אצלי בתחתית כבר 2 עונות..
ותזכירי לי בבקשה מה נסגר עם הוולבורק?!
הוא לא מת נכון ?
איך הוא פשוט נעלם ככה מהחיים..

revi 17

New member
הבחור סולק מרוזווד

כאילו הולברוק וטאנר היו אמורים להיות השוטרים שמביאים "צדק" לעיירה עם כמות המוות הלא הגיונית ויכולת משטרה מקומית ששואפת לאפס!
ראינו אותם לראשונה ב401 ולקראת 513 מסתבר שהולבוק ואליסון "זוג" וכשהוא אמר להאנה "האם אליסון אמרה לך לנשק אותי" אז אנחנו הצופים מבינים שהולברוק ואליסון מכירים ממזמן
איך? מתי נפגשו? נותר בגדר תעלומה!
אנחנו יודעים (מסיקים) שהוא עזר לסיסי להתחמק ממעצר ב424, שהוא זייף את בדיקת גלאי האמת של אליסון ב412... אך פרט לזה היוצרים נתנו לו נפח עלילה ובחרו להיפתר מדמותו... ועוד יותר גרועי להביא את לורנזו

such an angel

New member
אווווקי

אני קודם כל אגיש שמאודדד נהנתי לצפות בפרק, זה הזכיר לי את הסגנון פרקים הישן,
של עונות 2 ו3.. וזה היה ממש כיף!

סצנת הפתיחה הייתה ממש טובה, ובעיקר מצחיקה בגלל ההערות השנונות והכלכך כנות של האנה חחח
"ואז לחבר אגרוף לפנים"
והיא לגמריי צודקת במה שהיא אמרה, שהיא אומרת בקול את מה שכולן חושבות בלב!
מה אליסון מרחמת עליו ? אח אח, סבבה אבל עינה את חברות שלה ברמה שהיא לא יכולה לדמיין אז דיי!

וזה למשל פרק שמחיל וכבר גורם לנו להרים גבה על אחד השחקנים החדשים
שמנסים לשחק אותה "החבר הטוב והקשוב" ואז מסתבר שהוא שותף של A.
אריאה טיפשה מידי, ולא - קולטת - רמזים.
הבחור מתחקר אותך על A כמו איזה שוטר, "אז מה עשיתן , ואיך ידעתן, ולמה, ואיפה.."
והיא עונה כאילו הוא מינימום בסטי שלה ..מה אריאה מההההההה........
מזל שלא אמרת לו ששמו לכם צ'יפים והוצאת אותם בשביל לבלבל את A,
מזל שלזה היה לך מספיק שכל
.
ואז מגיע עזרא ומנסה להגיד לה שמשהו פה מסריח, אבל לא, עדיף להיות תמימה כמו ילדה בת 5

שוב אני אגיד בפעם המיליארד!
הסצנות והכימיה המטורפתתת והממת שבין טרויאן לאשלי מושלמת !
והשיתוף פעולה ביניהם והסיעור מוחין לגמריי עושה את העבודה,
וכל פעם חושף ביניהן עוד חלק מהפאזל הלא כלכך ברור..

רד קואט חוזרת לתמונה ואולי כבר נדע מי זאתתתתתת

חחחחחחחחחח הסצנה שהייתה במשרד של רייס הזה הייתה ק ו ר ע ת

האנה התנגה כלכך מצחיק "אפשר בקבוק סודה?" ספנסר מסתכלת עלייה ככה

ואומרת לפקידה ההיא"זה בסדר היא בסדר" חחחח קורע, אני מתה עליהן!
האנה התנהגה בצורה פרנואידית מצחיקה (ומוצדקת)
וספנסר לא הפסיקה להגיד לה כמה שהיא מגוחחת חחח.
וכרייס מתיוס נכנס הדבר הראשון שאמרתי לעצמי שראיתי אותו היה : "וואווו הוא קופי של ג'ייסן"
רק שזה בגירסא הממש קריפית והמוזרה..
והרגע הזה שהאנה הוציאה את הטלפון בכזו טבעיות והחליטה שהיא מצלמת אותו...
פחדתי שהוא קלט וינעל אותן במשרד או משהו כזה חחח
גם לי נהיו חרדות מA

ואליסון..עונה 6 דפקה לה את המוח, 2 פרקים ברצף שהיא לא מפסיקה לפשל!
בין אם פרק קודם היא מזעיקה את המשטרה ואומרת להם שאח שלה זה A
או עכשיו בפרק הזה שהיא פשוט לוקחת את התג שוטר של לורנזו, נכנסת לה בכיף למשרדים,
איפה שיש ראיות, דיונים, דברים שהיא לא צריכה לדעת והיא חושבת שזה בסדר כיי ???
אוחחח.. מה קרה לה הפרק, שמחתי מאוד שטאנר תפסה אותה !

סצנת הגלריה: קודם כל קלארק נתפס בשקרים של עצמו חח אומר שזה התערוכה הראשונה שלו
שבעצם הוא זכה בפרס ? ואז בצורה שקופה ביותר מול הפנים שלה מנסה לצאת מזה ולעביר נושא..
ואריאה לגמריי בסדר עם זה ! עוד יותר מוזר שהוא אומר לה שהוא הגיע לבד, למרות שהוא "גר" ממש קרוב, ושוב אריאה מעבירה את זה כאילו כלום ובמקום לתפוס מרחק אומרת "אני באתי בשבילך"
אריאה, כבר 2 עונות רצוף בתחתית השקרנית האהובה עליי.
בהמשך לסצנה , הקטע הכי חזק ומזעזע היה הרגע שחושבים את ה"יצירה" של אריאה
ובעצם לעיני כולם מתגלות התמונות של ארבעת הבנות שוכבות ערומות,
ללא הכרה, ממש כמו בחדר מתים בבית העינויים של צארלס, ושוב עולים פלאשבקים
מהמקום והאעזקה הנוראית..סצנה חזקה ביותר!
וברגע שחשפו את התמונה נראתי ככה

אני רק אגיד כמה נבהלתי שאליסון חזרה לדירה של לורנזו - שהוא עוד ישןֱֱֱֱֱ!!!!!!!
ותוך חצי שנייה (ממש כמו ערפד
) הוא עמד מאחורייה ואני חשבתי שאני עומדת להתעלף..
חתיכת קריפי.. זקן מוזר פדופיל שמטריד קטינות !
לא מבינה למה הצמידו לה דווקא אותו.
בכל מקרה הסצנה ממש הפחידה אותי ופחדתי שהוא הולך לעשות לה משהו ממש נורא

סצנת סיום - נראה כי לA 6 מזרקי הרדמה, והוא מתכנן לנו חטופות 2,
חבל שליאם ניסן אהובי לא שם להציל אותן

מחכה כבר לסצנת הנשףףף !

שיהיה ערב טוב

ArielaTV

New member
maybe someone can put a fist to that face

בסצנה שבה כל הבנות ישבו בבית של אריה, זה הרגיש כאילו ספנסר, אמילי, אריה ואליסון מייצגות את יוצרי הסדרה ("צ'ארלס המסכן, הוא נתן לאליסון פעם את הזיגוג של העוגה שלו, צריך לרחם עליו"), והאנה מייצגת אותנו הצופים ("WTF?! הבן אדם אמלל לכן את החיים במשך שנתיים, סימם, פגע ורצח. סיריוסלי?!").
טאנר מבטיחה לאלה שהיא יכולה לתת לאריה ללכת לגלריה בראש שקט, כי היא תציב שם המון שוטרים. יאפ, משטרת רוזווד מוכיחה את עצמה בפעם האלוהים-יודע-כמה.
אמילי לאריה: "I think your wardrobe speaks a lot louder than mine", גרם לי לחשוב על פרק הסיום של העונה השניה, כשאריה לבשה את השמלה שנראית כמו הפוסטר של הברבור השחור, בזמן שהבנות חיפשו את הברבור השחור.
האנה וספנסר במשרד של ריס מת'יוס. מעולה. אני כל כך כל כך נהנית מהסצנות שלהן העונה. האנה פשוט שוברת שיאים. ואז ריס נכנס, ע"ע הגירסא האמריקאית של ג'וליאן מוריס. הרבה יותר דומה לרן מאשר לג'ייסון לטעמי!
אחרי שש עונות, אריה פתאום נזכרת לדבר על איסלנד ועל דברים שהיא חוותה שם. מרגיש לי חשוד, אבל אולי נדבקתי בפראנואידיות של האנה. אבל מעבר לזה, איך שהיא הדגישה את העובדה שכל הזמן קר לה- בפעם הראשונה שהבנות הלכו לברוקהייבן, אריה פתאום אמרה שקר לה וספנסר נתנה לה את המפתחות לאוטו, ואריה שמו עליה את המעיל האדום של ויויאן דארקבלום. שוב, אולי פראנואידיות, אבל אני דווקא אשמח אם רד קואוט תהיה מישהי מפתיעה, ולא סיסי..

הסרטון השבועי:
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=935GaXyXqTM[/URL]

sigalit1000

New member
לגבי צארלס

למה הבחור שהאנה וספנסר דיברו איתו לגבי המילגה של האנה היה כל כך דומה לגייסון? האם לדעתכם הוא צארלס? ואם לא מי יכול להיות צארלס?

למעלה