רוצים לזכות בערכה המושלמת לאופניים חשמליים

רוצים לזכות בערכה המושלמת לאופניים החשמליים

האופניים החשמליים הולכים ותופסים מקום מרכזי בחיינו - הם חוסכים לנו זמן וכסף, מכניסים רוגע כשהם מאפשרים לנו לדלג על הפקקים הנוראים של הבוקר, פותרים עבורנו את בעיות החניה ובזכותם אפשר להנות מהנוף לאורך כל הדרך!

שתפו אותנו בחווית הרכיבה שלהם ותוכלו לזכות בערכת הרכיבה המושלמת לאופניים החשמליים שלכם!

אז מה עליכם לעשות

החל מעכשיו ועד ה- 10/1/16 בשעה 12:00 שתפו אותנו על גבי שרשור זה בחווית הנסיעה שלכם באופניים חשמליים לעבודה, לבית הספר ובכלל, המליצו על שבילים בטוחים וטובים ברחבי העיר שלכם, ואפילו העלו תמונה!

חמשת הגולשים שיעלו את ההודעה המקורית ביותר יזכו כל אחד בערכה מושלמת לרכיבה, בשווי 450 שקלים, הכוללת: מנעול שרשרת איכותי, מחזיק לטלפון הנייד וקסדה והכל מתנת SHIKKO אופניים חשמליים.

אנא עיינו בתקנון התחרות לפרטים נוספים ולכללי ההתחרות המלאים

שיקו מותג מבית שי מוצרי איכות בע"מ
שיקו מותג מבית שי מוצרי איכות בע"מ העוסקת מזה 40 שנים בתחום היבוא SHIKKO.
האופניים החשמליים של שיקו הוותיקים והטובים בישראל. המנוע החשמלי עוזר להשגת טווח נסיעה והנאה בטבע גם לאלו שאינם מצויים בכושר גופני מעולה ובנוסף תוספת של אנרגיה ירוקה green power.

פרטים ליצירת קשר:
טלפון: 09-9508158
מייל: [email protected]
כתובת לאתר: [URL]http://shikko.co.il/[/URL]
[URL='http://www.b-bike.co.il']www.b-bike.co.il[/URL]
[URL='http://www.samurai-bike.com']www.samurai-bike.com[/URL]

elads3

New member
פארק קנדה

היי לכולם. אני מאוד אוהב לרכב בימי שבת שמשיים ברחבי פארק קנדה. בימים שאחרי הגשם, הפארק הופל להיות ירוק ומלא בפרחים. המון ויטמינים לגוף ולנשמה.
ממולץ בחום!

Liati95

New member
נסיעה ברחבי תל אביב

היי לכולם! אני גרה בתל אביב קרוב לחצי שנה. המעבר לעיר הגדולה גרם לי לוותר על הרכב האהוב שלי - בעיית חנייה ועלויות גבוהות.

עברתי להתנייד באופניים חשמליים ואני חייבת לציין שאני לא מצטערת על כך. ביקשתם לספר על מסלול אחד אבל אין לי כזה. יש לי כל כך הרבה מסלולים בעיר שבאמצעותם אני מתניידת ממקום למקום- אם זה לבר בו אני ממלצרת, אם זה לקניות, או סתם לשבת עם חברות.
אני חושבת שעיירית תל אביב משקיעה ברוכבי האופניים שלה, אך לדעתי, עדיין חשוב לדאוג לתשתיות נוחות לרוכבים.

מעבר לכך, חשוב לי לחדד להולכי הרגל- מסלולי הרוכבים מיועדים לרוכבים. תקפידו לא לצעוד בהם. אתם מפריעים לתנועה

המשך יום מקסים לכל הרוכבים!

נסיתי לבקש מתקני קשירה לאופניים מעיריית תל אביב

אבל בכל מקום שהצעתי הם סירבו:
&nbsp
בבימה - אמרו שאין מקום לאופניים על הכיכר. למרות שפועל כולם קשורים לעמודים. לעצים.
&nbsp
ברחובות מגורים - העירייה אמרה שמקימה רק במקומות עם חניות. לדעתי היה יפה ונחמד אם כל תל אופן יהיה גם עמדות קשירת אופנייים בין הרחובות
&nbsp
&nbsp
יש לכם רעיון מה לעשות בנדון?

enigo

New member
הדרישה בסיום בעייתית כל זמן שרוכבי אופניים משתלטים על

המדרכות המיועדות (בלעדית, יש לציין) להולכי הרגל.

יער המלאכים

שבילים מדהימים
אנחנו תמיד בוחרים דרגת קושי קלה (סימון ירוק)
בערך 5 קמ בגלל טווח גילאים רחב
יער מטופח ונקי
אנחנו אוהבים להגיע עד הפסלים
ולהשתקע
פעם אחרונה היתה ביום העצמאות עשינו טיול אופניים
עם עוד שתי משפחות
כולנו רכבנו
חוץ מחברה אחת שהיתה בחודש תשיעי
והגיעה עם רכב עמוס כל טוב
והדלקנו מנגל
הבעיה הגדולה שהיתה היא שלא הצלחנו
לרכב חזרה הביתה

למי שהחליט לממש את המלצתי החמה
תעברו גם בחוות פיליפ
יש לו את הפיתה לבנה הכי טעימה בעולם

nircaf

New member
אהבה על מסלול האופניים

כהרגלי, נוסע אני מידי יום אל העבודה שלי במרכז תל אביב, מהבית בקצה השני של אותה עיר, מסלול האופניים מקרטע בין כבישים ואנשים, רמזורים ודוכני פלאפל שמכריחים אותי לעצור ולאכול משהו בדרך, אז כך באמצע דרכי על איבן גביראול, באמצע עיר שלא עוצרת לשניה, שמעתי מאחורי קול פיצוץ "פאק" תוך כדי נסיעה, באיחור כבר של 5 דקות לפגישה ראיתי שהבחורה מאחורי שניסתה לעלות את המדרכה, ועוד עם אופניים חשמליים, לא חשבה להרים גלגל, וכנראה גם לא החליפה אותו תקופה ארוכה, וכך הוא מצא את דרכו אל האוויר הפתוח.
חישבתי במהרה שאם אני כבר מאחר ב5 דקות, לא יקרה כלום אם אאחר ב10 דקות, ואין דבר שאוהב אני יותר מלעזור לאנשים בעיר שלא מצפים שתעזור בה, אז הוצאתי את הפנימית מהתיק, ובשתי מילים התחלתי את העבודה, ככל שאתחיל מהר יותר, אסיים מהר יותר.
לאחר 10 דקות של פירוק הגלגל הוצאת הצמיג והפנימית הכנסת הפנימית החדשה וניפוח הפנימית, הרבה יותר ממה שחשבתי שייקח. גיליתי שהאופניים שלי נעלמו יחד עם פתק קצר בכתיו חרטומים של מספר טלפון, התחלתי להיזכר שהיא מלמלה שהיא נורא מאחרת והיא תחזיר לי את האופניים עוד היום, שרק אקח את שלה, לא חשבתי אפילו על להקשיב, פשוט הינהנתי והנחתי שהיא אומרת תודה.
וכך נסעתי בפעם הראשונה בחיי באופניים חשמליים, ומייד התאהבתי, הנוחות שלהן המהירות המסחררת, הזמן שחוסכות האופניים בעיר שלעולם אין בה זמן.
לגבי הבחורה אם דאגתם, החזירה כמו גדולה את האופניים, אפילו הביאה לחם מרולדין כפיצוי.

wapy

New member
מפגשים על ארבע -תחנת הקריאה פארק המסילה

להלן הודעה שלי בקבוצת תחנת הקריאה
זה המסלול האהוב עלי ועל אלפי ירושלמיים

מפגשים על ארבע -תחנת הקריאה פארק המסילה
חגיגת אופניים עם ראש העיר! - יום א' 8.11.2015
נתגלגל באופניים, עגלות וכל סוג אחר של גלגל מתחנת הקריאה המושבה אל תחנת הקריאה מקור חיים/גוננים
בהובלת ראש העיר, ניר ברקת, שיחנוך את התחנה החדשה על האופניים שלו
...
בתחנת הקריאה גוננים/מקור חיים נוסיף עוד ספרים לתחנת הקריאה החדשה, נהנה מהופעת מקהלה והרכב מוסיקלי, נשב בבית הקפה "ברכבת" ונקיים פעילות לאוהבי המילים והספר.

בואו, והביאו חברים, ספרים וספרים שהם חברים!
התחלה תחנת הקריאה פארק המסילה ,הרכבת פינת מסריק שעה 16.00
בשביל ירושלים
בצילום האופניים החשמליים שלי כבר בנקודת ההתחלה
ללחוץ כדי לדעת
https://www.facebook.com/wapy.land
ש.ח. ירושלים

Shemes P

New member
רכיבה בטיילת תל אביב

אני חושבת שאין על רכיבה במסלול הרכיבה בטיילת תל אביב כאשר משמאלי הים המהמם שלנו. נחמד לסוע בשעות הערב ותוך כדי לראות את השקיעה היפה.
חושבת שזה הכי מושלם! ממלא באנרגיה טובה ובאויר צח!

ממליצה בחום!!!!

D i m k a

New member
לצאת מהעיר הגדולה

אחד מהדברים שהכי כיף לעשות ביום חופש או בערב אחרי יום מעייף, זה לקחת את האופניים החשמליים, להתרחק מהרחובות הסואנים של תל אביב ולספוג קצת שלווה של גבעתיים. שתי הערים נושקות זו לזו וקשה להבין איפה האחת נגמרת והשנייה מתחילה אך לגבעתיים קצב ואופי משלה.
עבור רוכבי האופניים מדובר בהנאה צרופה כי יש פחות רכבים, פחות הולכי רגל ואף פחות רמזורים כך שהרוכב יכול להתרווח בכסא ולהנות מהרחובות הירוקים, בתי הקפה והברים הרבים שמופיעים בגבעתיים כמו פטריות אחרי הגשם ואף מן הפארק הנפלא. פארק גבעתיים הנמצא בפינת רחובות וייצן ויצחק רבין - הורחב לאחרונה וכולל אף מתקנים ושבילים לרוכבי האופניים מכל הגילאים שבא להם לעשות קצת יותר מסתם לנסוע בקו ישר :)
אם בא לכם הפסקה, אפשר להגיע עם סלסלת פיקניק ולשכוח מהצרות. ואז לעלות על האופניים החשמליים וכעבור 10 דקות אתם שוב בת"א.

אתה לא תל אביבי באמת עד שלא
גנבו לך אופניים..2 פעמים:(

שלום לכולם
מאז שעברתי לתל אביב האופניים החשמליים הם לא רק הכלי רכב שלי
הם הרגליים שלי. בלעדיהן פינות שונות בעיר מתרחקות.
איתן הצלחתי לתחזק זוגיות עם בחור מקסים שגר בקצה השני של העיר.

מאותה תקופה יפה של זוגיות אני זוכר נסיעות אופניים עם הכלבה רצה לידי
האופניים הם עגלת הקניות שלנו
והאופניים הם המונית שלנו בערב לפני יציאה

הכל מתועד פה בקבצים :)

לצערי כבר גנבו לי שני זוגות חשמליים ובטריה מהזוג השלישי.
עקרו עמודים. גזמו שרשרת לבטריה.
אבל כאמור, אני לא יכול להסתדר בלעדיהן. תל אביב נוחה לנסיעה באופניים יותר מאשר ברכב. וכך לדעתי צריך להיות בעיר גדולה שרוצה להיות ירוקה.

מכל דבר לומדים. חסכתי כסף ורכשתי זוג שלישי. עכשיו אני קושר אותו עם שני מנעולים ומעלה אותו הביתה בכל הזדמנות.

פיצי40

New member
רכיבה עם קוקו
+

אין כמו לרכב עם הכלב האהוב שלי. כך הוא נהנה מפעילות גופנית בו בזמן שאני נהנת!
זמן איכות של שנינו. נוהגת לרכב איתו לפחות פעמיים בשבוע. אין מסלול קבוע. אני גרה בתל אביב ומגוונת כל פעם במסלול חדש!

רוצים לזכות בערכה המושלמת לאופניים חשמליים

החלטנו להאריך את התחרות עד ליום שלישי, 12/1/16, בשעה 12:00.

מוזמנים להמשיך ולהעלות הודעות!

ORSA2

New member
חוויה אמיתית

כל בוקר חברה שלי מתעצבנת עליי שאני לא מתעורר. אנחנו גרים ברמת גן ועובדים באזור המסגר בתל אביב, שנינו צריכים להיות בעבודה בשעה 9:00 בדיוק. אני על אופניים חשמליים, היא באוטובוס. כלללל בוקר היא רבה איתי למה היא קמה שעה(!) לפניי ושאני יאחר. אבל... אני מגיע לפניה! האמת שלוקח לי רבע שעה מקסימום להגיע לעבודה בת"א מרמת גן ובדרך אני רואה את הפקקים ומחפש את הקו שלה. פעם אחת אפילו ראיתי אותה בתוך האוטובוס (העומד בפקק!) והפרחתי לה נשיקה במהירות מהאופניים החשמליים.

המחשה: (לא בפריים: חברתי הזועמת)

זאת חוויה!

שיר הרכיבה שלי

אין כמו לפתוח את הבוקר ברכיבה לעבודה על אופניים חשמליים,
זה מזכיר לי לפעמים שהחיים שלי יפים.
בעונה הגשומה הכל פורח וירוק,
ואני באוזניות שומעת מוזיקת רוק.
נזהרת בכבישים - כי זה הכי חשוב
וזאת בכדי שמחר אוכל לרכב שוב!

יהודית00

New member
טיול עם אופניים חשמליים בעיר אשדוד

העיר אשדוד היא עיר יפה שכיף לטייל בה עם אופניים חשמליים .
אני אוהת לטייל בעיר היפה הזאת שיש בה שפע דרכים לטייל עם אופנים חשמליים.
יצאתי עם האופניים מהחניון עד הלום שהוא נמצא ביציאה הדרומית מהעיר אשדוד. נסעתי לכיוון צפון , בשביל העובר לאורך נחל לכיש.
השביל פונה לכיוון מערב. לאחר נסיעה קצרה של כמה קילומטרים המשכתי לרכב על הגדה הדרומית של נחל לכיש והמשכתי מתחת לגשר של רחוב בני ברית באשדוד, לכיוון מערב לאורך הנחל. עברתי ליד פארק אתגרים שהוא מיועד לכל המשפחה. ויש שם גם בעלי חיים שונים כמו אייל נקוד יען ועוד.
בסוף השביל המשכתי לעלות על הכביש הראשי עד להתחלת הטיילת של העיר. המשכתי מעט עד לחוף הקשתות . שם מסביב יש מלא בתי קפה ומסעדות והוא הומה מאוד בימי שבת כי יש שם גם הרקדה המונית...

פארק הרצליה

היי
אני רוצה להמליץ לכולם על רכיבה בפארק הרצליה (ליד הקניון).
הפארק בנוי בצורה נוחה לרוכבי האופניים. הוא נקי ומטופח, ירוק ויפה - מתאים לפעילות לכל המשפחה.
אני גר בהרצליה ולא מוותר על רכיבה - לפחות פעמיים בשבוע, לפעמים עם הילדים ולפעמים רק עם האישה.

ממליץ לכולם - אפילו להגיע במיוחד להרצליה בשביל הפארק!

למעלה