מתכון לעוגת גבינה עם תותים ללא סוכר

מתכון לעוגת גבינה עם תותים ללא סוכר

עוגת גבינה עם תותים ללא סוכר

עוגת גבינה דיאטטית ללא סוכר קלה להכנה, עם תותים.
רכיבים:
750 גרם גבינה לבנה 5%
2.5 גביעי שמנת חמוצה
4 ביצים
קליפת לימון מגורדת מלימון אחד
1 כפית תמצית וניל
2 כפות גדושות קורנפלור
1 כף אינסטנט פודינג וניל (רצוי ללא סוכר)
¾ כוס ליצוף - ממתיק טבעי ובריא
1 חבילה תותים פרוסים- לקישוט
1 חבילה ג'לי בטעם תות דיאט- לקישוט
אופן ההכנה:
מחממים תנור ל– 160 מעלות ומניחים בתחתיתו תבנית עם מים רותחים. בקערה מערבבים את כל הרכיבים לתערובת אחידה ויוצקים לתבנית משומנת, אופים בטמפרטורה של 160 מעלות כשעה. מצננים ומסדרים מעל את פרוסות התותים. מכינים את הג'לי לפי הוראות היצרן ויוצקים בזהירות מעל התותים. מעבירים לקירור ומישים רק לאחר כ- 6 שעות.

ליצוף ממתיק טבעי

אני מצרף פה מידע על הליצוף - ממתיק טבעי ובריא, הקיים במתכון שלמעלה....

ליצוף – ממתיק טבעי בשני טעמים, לתפריט מאוזן ובריא לכל המשפחה. עשיר ב- EGCG הידוע על פי מחקרים כאנטי אוקסידנט חזק, החיוני להגברת קצב חילוף החומרים ולאיזון הבריאות.
ליצוף מתאים לכל בני המשפחה, לתפריט בריא ומאוזן, כחלק מהתפריט היומי – להמתקה,למריחה, לבישול, לאפיה. ליצוף ילווה אתכם בכל פעולה ומשימה במטבח, יעשיר כל תבשיל, מאכל, קינוח ומשקה, ישדרג כל ארוחה ויהווה חלק מהתפריט הבריא של כל בני המשפחה!!!
מהיום יש לכם מוצר טעים ובריא שמתאים להכל ולכולם.
אידיאלי להמתקת משקאות קרים וחמים. מומלץ גם כתרכיז להכנת מיץ, או כחליטה חמה. מומלץ למריחת כריכים לילדים, כתחליף לממרחים המכילים סוכר וממתיקים אחרים. הכנת רטבים ומרינדות. טבעי ואינו מכיל ממתיקים מלאכותיים.

לליצוף אינדקס גליקמי נמוך מאוד (16) ושילוב צמחים ייחודי. לכן, למרות מתיקותו והערך הקלורי שלו, ליצוף מתאים למעוניינים להפחית במשקל, אך מתקשים לוותר על מתוקים ופחמימות. מתאים לספורטאים ולשומרים על הכושר – ליצוף מספק אנרגיה זמינה במהירות, מבלי לגרום לעייפות ולנפילות אנרגיה (כפי שקורה בצריכת סוכרים אחרים), אינו מזיק לשיניים, מחקרים מוכיחים כי מזונות בעלי אינדקס גליקמי נמוך מאוד כמו ליצוף, חשובים לשמירה על משקל תקין, להרזייה ולחולי סוכרת.

ההרכב:
ליצוף מכיל פרוקטוז, סיבי FOS, לימון וצוף צמחים: תה ירוק, שן הארי, עלי זית, סמבוק, שוש קירח. מכיל פוליפנולים רבים, סיבים חיוניים, רכיבים אנטי אוקסידנטים רבים ועוד, החשובים לבקרה על המשקל, על הסוכר בדם ועל הבריאות. ליצוף ברי מכיל תוספת מיצוי של פירות יער.

למעלה