נזכרים בעונות קודמות-
עונה 2

פינאלה 2 סיכום

אני אתחיל מהסוף...
אעהעאעעהעאהעהעאעהעא

לא רוצה!לא רוצה!לא רוצה!
אני לא יודעת מי מבין שניהם יותר מעצבן אותי היא שהלכה עם דמינג או הוא שחשב שזה פתרון טוב להדחיק רגשות על ידי חזרה לגרושה (!) שלו!
והייתי בטוחה שכשהוא אומר לאלקסיס שמישהי אותי תצטרף אליו שהוא מדבר על בקט,
וואו כמה מעצבן!
נו אני טיפוס רומנטי, וקלירלי שהסדרה הזאת לא תספק אותי בעניין

ולעצם הפרק, אז הפעם באמת עלינו מדרגה, זה היה רוצח מתוחכם, שמוביל אותם כל פעם לזהות אחרת, ומנהל מסע מול ניקי היט
קאסל במיטבו וכמה שכאב לי הלב שהוא קינא בדמינג, טוב לא אחפור יותר מדי אני עפה ולשאלתכם ראיתי את הפרק הראשון המעולה מצויין ומשובח על העונה ה-3 (שמתחיל עם בקט וקאסל מכוונים אקדח אחד לשני-היה צפוי שזה כי מאיימים על שניהם,אגב זה לא רק אני שצופה קטעים כאלה מראש,נכון?! ) בכל אופן כדאי לנצל את הבמה להודות לאספוזיטו וראיין שמוסיפים הרבה קטעים הם חמודים.
צ'או

עדושית

New member
זה היה פרק כ"כ מתסכל..

עד שהיא נזכרה לתת לו צ'אנס הוא החליט לחזור לג'ינה...
אבל באמת כמה אפשר לצפות ממנו לחכות?!
אישית, לא ממש אהבתי את פינאלה 2 -הפרק היה בסדר, לא יותר.
פינאלה 3 לעומת זאת...סיפור אחר לגמרי

הפרק הראשון של 3 מעולה! ראיין ואספוזיטו כ"כ חמודים בפרק הזה כשהם כועסים עליו שהוא לא התקשר

ואני חושבת שעונה 3 היא הכי טובה של קאסל, באמת שכל הפרקים טובים, ובפרק 5 יש מלא רפרנסים מעולים לאנטומיה

ופרק 13..והכפולים..

אוי איזה כיף לך שזה לפנייך!

shirush3

New member
אני גם חושבת שעונה 3 הכי טובה

וואיי הפרק עם הרפרנסים לאנטומיה נפל לי האסימון ככ לאט שם
"בכל הקטע של הסיריסלי" הייתי כזה "היי מרדית סטייל"
ואז כשהם אמרו מקדרימי ומקסטימי לאט לאט הכל התחיל ליפול לי בראש למקום

עדושית

New member
באמת?

לי זה היה נורא ברור מהשם של הפרק..

אני מקווה שהעונה החמישית תהיה טובה כמו 3 לפחות

shirush3

New member
לא ראיתי את השם

ברגע שהבנתי פשוט עצרתי את הפרק ואז גם ראיתי את השם והכל והייתי כזה "ייאיייאייאיייי" כמו ילדה קטנה

גם אני
ואנחנו נדע בקרוב!

pennylane11

New member
מבינה את כאבך...

המבט שלה בסוף כשהיא שואלת אם תראה אותו בסתיו!@#%@#$@#$@#$
אוף קאסל שוברת לי את הלב.

עדושית

New member
נזכרים בעונות קודמות-
עונה 2

ממשיכים לסכם את העונות הקודמות של קאסל לקראת עונה 5

והפעם עונה 2

מה היה הפרק האהוב עליכם בעונה 2?

מה הקטע שהכי הצחיק אתכם?
מה הכי ביאס אתכם והייתם רוצים לשנות?
ציטוטים אהובים:
חפירה חופשית:

תהנו

עדושית

New member
סיכומעונה2

מכיל
לעונה 2 מן הסתם..

מה היה הפרק האהוב עליכם בעונה 2?היו כמה פרקים מעולים בעונה הזאת (פוד טו דיי פור למשל), אבל הפרקים שהכי אהבתי היו מן הסתם הכפולים של העונה
כל הקטע עם ה"מעריץ" של ניקי היט, הסוכנת המעולה מעולה של ה-FBI (והקנאה של בקט בה) וסצנת הפצצה (הטיפה מופרכת) בבית של בקט. וריק שהיה מהמם במיוחד בפרקים האלה ההצלה של בקט למשל, מלך.

מה הקטע שהכי הצחיק אתכם?ההתלהבות של קאסל מהצעצועים של ה-FBI (בכפול של העונה), הקטע עם מדיסון ובקט (ראו בציטוט למטה), הקטע שבקט צועקת על ריק במקום ההוא של ה-(BDSM (The Mistress Always Spanks Twice

מה הכי ביאס אתכם והייתם רוצים לשנות?הסוף של העונה..
זה היה כ"כ מבאס!! אוף איתם

אבל מצד שני, זה בנה את המתח לקראת עונה 3 המעולה!

ציטוטים אהובים: I get it your hot for Castle, you want to make little Castle Babies.

Kate: You have the right to remain silent. so shut the hell up.

Castle:See I'm helping
Agent Shaw:Ya great buy you an ice cream later.

Castle: Thanks for saving my life.
Beckett: Ah, I was just trying to avoid paperwork.

חפירה חופשית: עונה 2 הייתה בעיניי יותר טובה משמעותית מהעונה ה-1. השיער של בקט השתפר
הפרקים היו טובים, קלילים וזורמים אבל גם מעניינים יותר -הפצצה למשל. הדמויות פיתחו מערכות יחסית מקסימות אחת עם השניה – אני ממש אוהבת את הברומאנס שיש בתוכנית לדוג' (הדבר הזה שהם עושים עם הידיים-הורס
)
בגדול אחלה עונה.

pennylane11

New member
וחפירת עונה שתיים!

"Deep in Death" - פרק ראשון של העונה ווהווו~ כיאה לפרק ראשון של עונה בסדרה הזאת, בקט סולחת לקאסל על משהו נורא שעשה בפינאלה הקודם (העונה הזו: חקר את הרצח של אימא שלה אחרי שאמרה לו לא לעשות את זה... נוט קול, קאסל, נוט קול), הוא דופק קאמבק מרגש (העונה הזו: הכתבה המשעשעת והצילומים בתחנה
), מקרה רצח חביב שמביא את הסצנה הנהדרת באחורי האמבולנס כשחוטפים את הגופה, ובקט אדירה עם המבטא הרוסי! הפרק הראשון בו באמת התחלתי לאהוב אותה. מלכה!
ציטוט אהוב- "I can buy you a pony!!!" האהא איזה מעולה. וגם הציטוט מהפתיח, You do remind me a little of Hooch!

"The Double Down" - פרק שני עוסק במוות של אשלי קוסווי ושל פרנק אנדרסון. שוב, שני המקרים פחות מעניינים ויותר מעניין סיפור המסגרת המעולה- החלפת הרציחות. מגניב מאוד. וההתערבות עם אספוזיטו וריאן! מעולה לחלוטין! עונה שנייה לגמרי מנצחת את עונה ראשונה. מכניסה אותה לכיס הקטן. ציטוט אהוב- "ששש! הגופה מדברת!" "ומה היא אומרת?" "מישהו ירה בי?"

"Inventing the Girl" - הפרק הזה מתקשר לי לעובדה הנוראה שהסצנות הראשונות בפרקים מקריפות אותי להטריד. מילא אלו שהם הולכים בסמטה חשוכה ורוצחים אותם, אבל כשהם הולכים ברחוב והמזרקה מפסיקה ורואים אותה על הרצפה... ברר. בכל מקרה, מקרה רצח דיי משעמם הפעם, עם הדוגמנית שנדקרה וכו'. מתחילים להתכונן ליציאת ניקי היט, אז פרק נהדר למרות המקרה המשעמם. ציטוט אהוב- שיחת ה-למה לא הבאת לי אותו? למה לא ביקשת? למה לא הבנת את זה לבד?! אוף בקט וקאסל כאלה חמודים.

"Fool Me Once…" - אוי אני זוכרת שזה נורא הצחיק אותי, איך הוא יושב באוהל המזוייף עד כדי בירור בדירה שלו עם המכונת שלג מסביבו ואז באים ורוצחים אותו
אין לתאר! ושוב, ממשיכים לרמוז על ניקי היט שעתיד לצאת בפרק הבא, ולמרות המקרה הפושר מינוס- הפרק עדיין מקסים. ציטוט אהוב- זה בעמוד 105, אגב

"When the Bough Breaks" - אעה איזו סצנה יפה יש בפרק הזה! לפעמים אני רואה אותו רק בשבילה ועוד שנייה מתה מאושר כשהיא פותחת את הספר וקוראת את ההקדשה. בכלל, ההקדשות לספרים שלו זה הדבר הכי מקסים בעולם. זו של פרוזן היט מצטטת את פינאלה ארבע, ולא אגיד מעבר לזה
בכל מקרה- המקרה שוב פחות מעניין, אבל אני כבר לא בטוחה אם זה בגלל שהוא פחות טוב או בגלל שהעלילה של השניים מאפילה עליו לחלוטין. וכמובן- ג'יימס –סוכןבריטימסוייםשאסורלהגידאתשמו- בונד וכל הסצנות בנוגע לזה
בסך הכל-
מאוד גדול. ציטוט אהוב- "To the extraordinary KB and all my friends at the 12th"

"Vampire Weekend" - פרק האלווין זה תמיד טוב! והוא גם טוב בפני עצמו, ומאוד קאסל-י שכזה. עוסק בקרואו, במורלוק מהקומיקס בוויקסן הערפדית, ומשם הכל היסטוריה. האמת אני נורא אוהבת כל פעם שנכנסים לדברים האלה, כי קאסל הכי מאמין באופן גיקי בערפדים ואנשי זאב ודאבל ריינבואו
ובקט כולה שוטרת הארדקוריסטית ויש לזה הסבר הגיוני וכו'. וזה מקסים, באיזשהו מקום, זה פן של מערכת היחסים שלהם שאני מאוד אוהבת. ציטוט אהוב- ספייס קאובוי!

עדושית

New member
ממשיכה בשם מעין שנתקלה בקשיים טכניים-חלק 2

"Famous Last Words" - לצערי לא באמת עוסק במילים אחרונות מפורסמות ממש, אבל לא נורא
סובב כמובן סביב הרצח המדובר של היילי בלו, הסולנית של הבלו פיל (הגרסה האמריקאית לפיל הכחול?
). הסיפור היה דיי
בעיניי, אלכסיס מראה, בדיעבד, ניצנים של המעפנות שעוד תהיה לה בעונות הבאות, הפתרון משעמם ומבוסס על השיר שזה בכלל
... לא יודעת, אחד הפרקים שאני פחות אוהבת בעונה, אבל שיהיה. ציטוט אהוב- "כולם נראים כמו רוצחים בעיניי" בשתי הפעמים בהן נאמר~

"Kill the Messenger" - "סבתא, תשלחי את החבילה! עכשיו!" אממ, לא. פרק מוזר להפליא. אין לי אפילו מה להגיד על המקרה כי הוא פשוט גורם לי להרים גבה ו-מה? גם את כל קו העלילה של צ'אט פלבורן אני מדחיקה, מלבד הסצנה החמודה בה בקט אומרת לה שהוא היה רוצה שהיא תעשה משהו לזכרו
אז בכללי, לא משהו. ציטוט אהוב- "You've got multiple witnesses and a license plate number? It's gonna take you, what, all five minutes to solve it?"

"Love Me Dead" - אם יש דבר שעושה לי רע בפרקים של קאסל זה כשהם (ובמיוחד הוא) עם אנשים אחרים. כאילו, מילא אתם לא ביחד, אבל כשקאסל מוצא לו בחורה לכל יד או כשהיא מוצאת איזה מקדרימי להיות איתו... גרר. בפרק הזה זה אפילו עוד יותר גרוע, כי הם אפילו לא באמת יחד. זה סתם שהיא מפגרת והוא מקסים. מלבד זה המקרה שוב דיי משעמם בעיניי, אבל לא נורא. ציטוט אהוב- הממ, בטח הסצנה באוטו כשג'סופ מלמד את קאסל (לא בהצלחה רבה, לפי העונה הרביעית
) איך לצאת מאזיקים.

"One Man's Treasure" - סאם\ג'ייק (איך קאסל אומר, באסטדדדד) נרצח, והחבורה חוקרת את הפרשה החביבה עם אשתו והארוסה הטרייה. יש רצח, יש ריגול תעשייתי, יש איכות הסביבה, יש ניית'ן פיליון... היי, מה עוד בחורה יכולה לבקש? ובפרק הזה אלכסיס אפילו יוצאת ממש סבבה, שזה בכלל
ציטוט אהוב- "Big Castle is the one who likes to get in the way, I'm sure little Castle will be a pleasure."

"The Fifth Bullet" - אע ככה בונים קו עלילה! פרק קלאסי לסדרה ואדיר במידה המצופה, עם העד שיש לו אמנזיה- מבריק! אין לי מה להגיד חוץ מזה, כי זה היה הדבר הכי טוב בפרק, בעיניי, אבל בכללי-
גדול. גם פרק רגיל יכול להיות ממש חמוד- וזאת דוגמה מעולה לזה. ציטוט אהוב- "Judging and disapproving, you are so my work wife!"

"A Rose for Everafter" - זוכרים שאמרתי שאני שונאת את זה כשהם לא ביחד?! אז כן. אוף! איזה מבאס זה! לפחות היא מתחתנת וכל מיני. אבל לא אוהבת את זה כשהם עם אנשים אחרים. קצת אוהבת את הקנאה של בקט. לא מספיק בשביל לאהוב את זה כשהם לא יחד. ציטוט אהוב- כל הקטע במעלית של not asking very loudly היה מקסים בעיניי.

עדושית

New member
המשך החפירה של מעין - חלק 3

"Sucker Punch" - אני רק שומעת "דיק קונאן" והלב שלי לא עומד בזה. הולי שיט, איזה פרק. הורג אותי איך הדברים האלה מתחילים כרגיל, ואז זה מגיע בבום. פרק שמרטיט את הלב, עם סצנת הסיום הנפלאה הזאת שלו. אין לי מילים חוץ מ
ענק. וגם- זאת הפעם הראשונה שקאסל קורא לה קייט. אני אוהבת את זה כשהם קוראים אחד לשני בשמות פרטיים, זה מקסים. ציטוט אהוב- "and I’d like you around when I do"

"The Third Man" - עוד פרק ממש מקסים של השניים! הם מתקרבים בחמידות ולאט לאט, אבל זה קורה. הדירוג של קאסל היה משעשע להחריד, כך גם בקט הנואשת לדייט רק כי לקאסל יש אחד... פשוט חמודים, אין לי מילה אחרת לזה. יש סיבה שהם הOTP שלי... ציטוט אהוב- "Do they know they are finishing each other's sentences?" וזה לא ציטוט, אבל כשבקט משחקת עם השיער שלה D:

"Suicide Squeeze" - הממ, גם פה המקרה קצת סתמי, אבל לא נורא. למי שלא זוכר, אני מבינה את זה- זה הפרק עם קאנו וגה, השחקן בייסבול. אין הרבה מה להגיד עליו, אני אשמור את החפירה לפרקים הבאים... ציטוט אהוב- הומייגאד זה השחקן הזה שמעין שכחה את השם שלו ואין לה כוח לבדוק! בקט חייבת להתקשר לאבא שלה!

"The Mistress Always Spanks Twice - הוי איזה פרק קאסקטי מקסים. מיסטרס ואנום המלכה הייתה אדירה, וכל הקטע מסביב בהתאם. ריקי היה ילד רע מאוד... D: ציטוט אהוב- מה את לא מספרת לי?! כל כך הרבה, קאסל, כל כך הרבה...

"Tick, Tick, Tick" והמשכו "BOOM!" - הומגדהומגדהומגד הפרק הזה קיבל כבר אז מקום ענק בלב שלי. הומגד. אף התפאנגירלות לא תתאר מספיק את דעתי על הפרק הזה. הוא מושלם מדי בשביל מילים. ג'ורדן שואו היא המלכה שלי, הפיצוץ המדהים והמותח להפליא, הקאסליות המדהימה שלו... פשוט אין לי מילים. ככה עושים, וששאר הסדרות יסתכלו וילמדו. ציטוט אהוב- כל ה90 דקות האלה בתור ציטוט אחד גדול. והוא... אממ... נוגע בדברים.

עדושית

New member
המשך החפירה של מעין-חלק 4~

"Wrapped Up in Death" - פרק אינדיאנה ג'ונס! מבריק! המתיחה שלהם את קאסל הייתה אדירה בכל הרבדים שלה- מהכיסא דרך המכונת קפה ועד המעלית שהיה אדיר! (יש לי גיף של זה~). פרק מעולה, וזה קשה בהתחשב בפרקים שבאו לפניו... ציטוט אהוב- סצנת המעלית המעולה

"The Late Shaft" - פעם שלישית גלידה- ממש שונאת את זה כשהם עם אנשים אחרים!@#$@#$ וזה עוד מובהק פה... הוא הולך לנחם אותה וכל מיני... פיכסה. שוב, בקט מקנאה זה חמוד והכל- אבל לא, פשוט לא. וטוב שהיא לא ניקי היט בסוף אלא דונה
ציטוט אהוב- "A new chapter in crime solving!" הוא מסוכן, היא חמושה... קאסל

"Den of Thieves" - הכירו את טום דמינג, אקס עתידי של בקט. המפף. הלוואי שהוא באמת היה הרוצח, אבל הוא לא... לפחות קאסל מקנא זה ב-א-מת מקסים. גם אספוזיטו מהמם בפרק הזה, והדמות שלו ממש נפתחת והוא מעולה. אני אוהבת נורא שגם הדמויות הפחות ראשיות, הסיידקיקס שלהם, מקבלים כל כך הרבה רבדים שונים ועומק מדהים... מתה על זה. גו אספו! ציטוט אהוב- למה שלא תשאלי אותי פשוט אם יש לי אליבי לרצח וזהו?

"Food to Die For" - הפרק הזה זכור לי תמיד בתור פרק ממש, ממש מצחיק. וכמובן שהוא באמת מצחיק, עם מדיסון האדירה להפליא והשיחות שלה עם Kבקס והדייט שלה עם קאסל והכל. ושוב, בקט מקנאה. קצת לא פייר לעשות את זה ללב שלי, אבל מצחיק מספיק בשביל להיות פרק טוב למרות הכל. ציטוט אהוב- את רוצה לעשות ליטל קאסל בייביז! D:

"Overkill" - פה זה כבר באמת מכאיב, לראות כמה קאסל רוצה את בקט ואיך היא שוברת לו את הלב עם דמינג... עצוב משהו. הוא כל כך מנסה לפתור את החקירה ולתת לה לאהוב אותו והיא הולכת לדמינג! סתומה. אע OTP זה כואב. ציטוט אהוב- זה כמו סקס אין דה סיטי, רק עם בנים!

"A Deadly Game" - פינאלה שובר לב, ככל פרקי סיום העונה של הסדרה. מסורת שהתחילה בפינאלה הזה- קאסל עוזב, קאסל חוזר, קאסקט משלימים, עונה שלמה ונוספת של כאב לב. כל הסצנות שלהם פה מכאיבות לי, בכלל זה פרק נורא עצוב, והמבט שלה בסוף כשהיא שואלת אם תראה אותו בסתיו... דאמ. בכלל לא מתייחסת למקרה, שהאמת, היה ממש טוב, כי כל השאר היה כל כך הרבה יותר טוב שאין מה להתייחס פה בכלל. זה היה טוב, כן, אבל שאר הפרק היה מעולה. ציטוט אהוב- "See you in the fall?"

עדושית

New member
אני רק רוצה להגיד

שאת מלכה!!

תודה על ההשקעה הענקית!
(ועל זה שאפילו לא התעצלת לשלוח לי את זה במייל כדי שאוסיף)

pennylane11

New member
Always~

התפוז שלי תיפש בת'. מקווה שההודעה הזאת תישלח בכלל.
ונראה לך שאחרי שכתבתי את זה במקום ללמוד לאזרחות (
) אני לא אשלח?!

למעלה