שמיכת עגלה לפיצית

miklush1

New member
משגעת. גם אני התחלתי שמיכה עם

הדוגמא המרכזית ואולי אאמץ את הגימור הוא ממש ממש מרשים!

היום אני בשבוע 35+0.
הייתי אתמול אחרי הצהריים עוד פעם בביקורת אצל הפרופ'
,ולצערי למרות שאני שוכבת ושותה הרבה, כמות מי השפיר הולכת ומתמעטת,,,
זה הגיע לרמה שזה ממש גבולי{5-למי שמבינה בזה,,} בין אשפוז במחלקת הריון בסיכון לבין מעקב צמוד בקופה

אני אעשה מוניטור מחר וביום ראשון גם מוניטור,בדיקת רופא+אולטרסאונד.

בכל מקרה הוא אמר שננסה למשוך לעוד כשבוע לשבוע 36 ונוציא את פיצית בקיסרי{עכוז,,}

הסיבה למיעוט מי השפיר ההולך וגובר,אינה ברורה.
הוא אמר שיש סיכוי קטן שיש לתינוקת בעייה בכליות.
הוא בדק אותן באולטרסאונד והן נראות תקינות וממליץ על ייעוץ גנטי כבר ביום ראשון.
נראה לי מיותר, היות ולא ידוע לי במשפחה על בעייה כזו,וגם אם יחשבו שאולי יש סיכוי לבעייה בכליות שלה-אין לי מה לעשות ם זה עכשיו ,הרי אני לא אפיל. אנחנו נגלה ונבדוק את הכליות שלה מין הסתאם אחרי שהיא תיוולד.

בקיצור אני בבעסה שלא משנה מה אני עושה זה לא עזר ומשפר את המצב,,,,,בעסה שאלד בקיסרי-זה כל כך לא איך שראיתי את הלידה שלי-שלא נדבר על כך שאני משקשקת מקיסרי,,,בעסה שהפיצית כנראה באמת תיוולד פיצית בעוד שבוע בשבוע 36 וכנראה תישהה מעט בפגייה,,,,בעסה שאני לא אוכל להתחיל בהנקה בצורה האידיאלית מסיבת כאבי תופת של ההתחלה, אולי תרופות שתנו לי,אולי שהיא תהייה קטנה מידי ולא יהיה לה כח לינוק,שאני לא אוכל להניק מייד עם הלידה ושהיא תשכב לי על הבטן,,,,ב ע ס ההההההה.

אני מעכלת שכנראה שזו השבת האחרונה שלי בבית עד אחרי הלידה,,,,,הרגשה לא משהו,,,,,

talso

New member
יקירה!!! את תראי שיהיה בסדר

את דואגת ועושה מה שאומרים לך וכמו שכתבת הרבה פעמים הסיבה לא ידועה
אותי הלחיצו בזמנו עם הבדיקה של חלבון עוברי והכל היה בסדר!!
וגם אם תהיה קצת בפגייה - לא נורא העיקר שתגדל ותקחי הביתה נסיכה

שתהיה לך שבת מקסימה ולשתות הרבה כי יהיה שרב

חיה

רציתי להוסיף אייקון של חיבוק ( למרות שאנו לא מכירות ) אבל משום מה לא מצליחה להוסיף , כשאני לחוצת על האייקון , מתווספת לי המילה ולא הציור בעצמו....

ElladaN

New member
תקשיבי טוב טוב - הכל יהיה בסדר !!!!

תבואי לכל הבדיקות ברגשות טובים וחיוביים ותאמיני לי שזה עוזר פלאים.
אמרתי לך כבר שהסיפור שלנו קצת דומה, אבל אצלי זו הייתה לידה ראשונה של ילדה שחיכינו לה המון המון זמן. היא הייתה הנס הפרטי שלנו ואחרי שרוב הריון עבר לי בצורה מושלמת, הגעתי לבית חולים עם ריבוי מי שפיר ותאמיני לי שגם במקרה ההפוך הזה לשלך אומרים שיש בעיות וגם מפחידים. לי המליצו לעשות דיקור מי שפיר , משהו שפחדתי ממנו פחד מוות. אני לא יכולה לתאר לך באיזו היסטריה הייתי וכמה בכיתי.
בעלי לא הסכים לדיקור ואמרנו שמה שיהיה יהיה. פשוט נמשיך עם הכל כפי שתוכנן להיות ונחשוב חיובי.
ופחדתי פחד מוות מהלידה כי היא גם ראשונה וגם בגלל שהפחידו אותי מירידת מים בבית ( סכנה לצניחת חבל טבור למי שיש ריבוי מי שפיר ) וגם זה עבר בשלום.
והייתה לי לידה מהממת ומהירה וכמו שאת יודעת יש לי ילדה מקסימה ומהממת.

אז אני הפסקתי לשמוע דברים רעים ולהתמקד בחיובי. אם צריך יהיה לעשות קיסרי, את תעשי. נכון שזה קשה ולא יהיה קל בהתחלה אבל את כבר אימא מנוסה, את תדעי מה לעשות :)) את כבר עברת כברת דרך, אז כמה ימים בודדים בפגיה לא יהרסו לך את האושר שתרגישי כשתראי את פיצית :))

אז לאחר נאום ארוך שלי, אני מאחלת לך לידה קלה ומהירה ושהכל יעבור בשלום !!! תעדכני על מצבך ואם את צריכה משהו, כל דבר, אני כאן :))

לידה קלה לא תהייה אבל בטוח מהירה,,,

אני בשלב ה"עיכול",,,,אני מפנימה שזה בטוח יהיה קיסרי עם כל המשמעויות המבעסות הנילוות לעניין...
טוב שש לי עוד כמה ימים לעכל לפני שאני חוזרת לבי"ח.

תודה על העידוד,,

ב י נ ק ה

New member
עכשיו הכי חשוב כבר לראות אותה מן הצד השני של

הבטן
המון בריאות וחחשות לחינם...
תתעודדי מן הקיסרי-אם ציפית לחוויה המלאה, הוא ממש לא מספק אותה, אבל הוא קצר.....
תכיני הרבה שמן נבט חיטה למרוח על הבטן והצלקת שתישאר (מניסיון של 3 קיסרי)

yoka2

New member
אל נא תתבאסי כל כך

אז אני יכולה לספר לך שידידה שלי, בת42 ילד , 5 אמרו לה שיש מיעוט מי שפיר, המסכנה נסעה מהקריות לבית חולים בחדרה (שם בחרה ללדת) מידי יום ביומו לבדיקות מעקב לפי הוראת הרופאים (תחליף לאישפוז), הזהרות מפה ועד הודעה חדשה סיפרו לה על מומים ועל תיסמונות - ויצא בן מושלם, בריא ומתפקד מצויין.
ובקשר לקיסרי - זו הלידה הקלה ביותר שהיתה לי. מה זה קצת כאבים לעומת סבל של צירים שעות ארוכות עד שאת מתחננת שיעזרו לך/או שיהרגו אותך!!! קיסרי עדיף, תרופות לאחר הניתוח מקילות וקצת קשה ביום הראשון והשני (כאמור משככי כאבים עובדים מצויין) תתארי לך שאיחלתי לבנותי ניתוחים קיסריים ובלבד שלא לעבור את יסורי הצירים ואכן כך היה.

עכשיו בקשר לשבוע 36, ילדתי תאומים בניתוח קיסרי בשבוע 36, היו יום אחד באינקובטור ואחר כך הכל כמו ילד רגיל!!!! אז ממש אין לך ממה לפחוד - תחשבי חיובי ויהיה חיובי.
מאחלת לך שהכל יעבור בשלום לשביעות רצונך המלאה

ממש תודה על העידוד

תאמיני או לא-הצלחת קצת להרגיע אותי

אני רק מקווה שאצליח להגיע לשבוע 36-הוא מתחיל לי ביום שישי הבא.

yoka2

New member
יופי מתוקה אני שמחה כל כך

את תלדי בשלום ואחר כך תצחקי על הפחדים שלך. שבוע 36 זה ילד מושלם כבר כמעט מכל הבחינות. והכאבים לאחר נתוח נסבלים, ביננו מה זה משנה היכן החתך? בלידה רגילה חותכים אותך ושבועיים שלושה את בקושי יכולה לשבת על הטוסיק - זה כואב מוות. וחיתוך של קיסרי כשלא זזים יותר מידי אז זה בהחלט נסבל. אז שנשמע רק בשורות טובות!!!!

עדכון מהבדיקות של היום-

אז הייתי היום בבדיקות שיקבעו את גורל ההריון הזה:מוניטור,בדיקת רופא, אולטרסאונד להערכת כמות מי השפיר.
ביום חמישי המים עמדו על 5.
היום הם השתפרו ל5.9 והפיצית המשיכה לגדול שזה סימן טוב-היא מוערכת כ2.5 ק"ג

בעוד יומיים אני שוב בבקורת אצל הפרופ' ונראה מה אז.

אני מודה על 2 ימי חסד נוספים שהפיצית בפנים ואני בבית לעוד קינון,,, התחלתי לסרוג ארגונית למיטה דומה לשל אלדה.

מקווה שאצליח למשוך ללפחות ל36.
כרגע אני ב35+2.

סוף סוף יצאתי עם חיוך ושבב תקווה שיהיה אולי קצת יותר טוב ממה שחשבתי.

למעלה