• פותח הנושא aesu
  • פורסם בתאריך

aesu

New member
ורק עכשיו

יומיים אחרי, אני חושבת על זה שפרק של הביטלס זה רעיון ממש אחלה.
ואם המצב היה אחרת אולי גם היה לי אכפת.

לא נראה לי שאני הולכת להמשיך לעונה הבאה.
לראות את שני הפרקים הראשונים בידיעה של מה שקורה יהיה קשה כמעט כמו לראות את הפרק השלישי עצמו.

מסכימה איתך.

מצד שני, אני לא חושבת שאני אוכל לא לראות את הפרק הזה, כי הוא יהיה סוג של ה״קלוז׳ר״ בשבילנו הצופים, שלא הכירו אותו באופן אישי.

אני מופתעת ולא מופתעת בו זמנית ממה שראיין אמר על ליאה, כאילו, מאיפה הבחורה הזו, כולה בת 27 בקושי, מוצאת את הכוחות, בימים אחרי שבן הזוג שלה נפטר ממחלה ממנה היא ניסתה להציל אותו, לקום ולהגיד שהיא ממשיכה לעשות את התוכנית הזו שהייתה המקום בו הם הכירו, מתוך ידיעה שהיא תהיה חייבת להתמודד גם שם עם המוות שלו, אבל בצורה מקצועית, מוקפדת ומבויימת? היא מדהימה אותי.
אבל אני חושבת שאולי הם תולים בה יותר מדי, בכל זאת, היא איבדה את אהוב ליבה לפני דקה, למה הם כולם נושאים את עיניהם אליה? אני מניחה שמספיק קשה לה גם ככה עכשיו, סביר להניח שהיא מתמודדת עם האשמה עצמית, היא לא צריכה גם לשאת עליה את גורל התוכנית כולה, זה יותר מדי.
הפרק הזה הולך להיות כל כך קשה לשחקנים לצילום, אני מבינה את הצורך שלהם להיות כולם ביחד עכשיו, אבל זה מרגיש כמו חיטוט בפצע שלא רק שלא הגליד, אלא שעדיין מדמם,
הם אשכרה יצטרכו לדקלם טקסטים ולבכות עפ״י הזמנה כש״פין״ מת, למרות שנראה לי שכולם יבכו גם ככה.

אוכ.

5ifi

New member
יש בזה משהו

כאילו. היא בחורה צעירה והיא חווה טרגדי נוראית והם באים ומניחים עליה את העול הזה של המשך הסדרה. אני יכולה להבין אם הם באים לשאול אותה מה היא רוצה שהם יעשו לזכרו, בקטע של ערב זיכרון ודברים כאלה, אבל המשך הסדרה? למה שלא תתנו לא לנוח לכמה רגעים? זה ממש מוגזם

ברור שאין להם דרך לא לסמוך עליה, אבל שלפחות יודיעו על דחיה ויתנו לה לשקול את העניין בנפרד מהאבל הראשוני. אני לא יודעת. זה נשמע ממש רע.

shaharory

New member
אני לא חושבת ש

צריכים להרוג את פין.. יש לי משהו לכתוב על זה אבל זה יחכה עד שאחזור הביתה.

N o R i K o

New member
גם אני לא

זה מרגיש לי שזה לחלוטין חודר לעולם הפרטי של השחקנים. "החבר הכי טוב שלכם מת, עכשיו בואו נצלם סצנה עצובה ומרגשת שבה אתם מקבלים את הידיעה ופורצים בבכי!"
זה כל כך חצוף...

neurotica

New member
זה לא כזה נדיר

http://tvline.com/2013/07/14/cory-monteith-death-glee-season-5-finn/#!1/barneymiller_soo/
עברתי על חלק מהרשימה ואמנם לא ראיתי שם יותר מדי צעירים אבל גם לא מעט מקרי מוות לא טבעיים ולרוב באמת עשו פרק מחווה לדמות שסבב סביב מותה או לחלופין הזכירו כבדרך אגב שהדמות מתה, אבל אני מאמינה שכולנו ידענו מראש שגלי לא יהיו מסוגלים לעשות את זה.

אני מדמיינת את ליאה שרה סולו על זה כרייצ׳ל

ונהיה לי רע.
זו התאכזרות לשמה.
אני ממש ממש מתקשה להאמין לראיין - מילא שהיא רוצה לחזור לעבוד, זה מה שהיא עושה כל החיים שלה ואולי זה יעזור לה, אבל פרק על המוות של הדמות?! אפילו לוויה לא הייתה לו כי כנראה שהם לא רצו להתמודד עם המוות בצורה תקשורתית..

sweet shir

New member
אני כן מאמינה לו שהוא מתחשב ברגשות שלה.

ואני מאמינה שאם היא הייתה מטילה וטו על משהו, הוא היה פועל לפיה.
אבל זה לא משנה את העובדה שזה אכזרי ולא הכרחי.

shaharory

New member
טוב זה מה שרציתי לכתוב

טוב סופסוף שבתי הביתה למחשב שלי ואני יכולה לכתוב.

אז כמו שאמרתי אני לא רוצה שיהרגו את פין. אני חושבת שזה יביא על כל מי שקשור בזה רק עוד ועוד אבל ועצב- לנו, לשחקנים, לצוות, לדמויות ואל תוך הסידרה.
By its very definition, glee is about opening yourself up to joy.
זוכרים?

~ פין הוא בן 19, קורי היה בן 31. אני לא רואה איך זה יהיה מוות בנסיבות טובות (יחסית) כשהוא כל כך צעיר, בדיוק כמו שהרגשנו עם קורי. כל סיבת מוות שלו פשוט תרגיש לא קשורה לסידרה ודי בטוח שגם לא תכבד את קורי, עם כל הכוונות הטובות.

~ אני רוצה שיהיה לפין סוף שמח, ואני מניחה שאני לא היחידה ושקורי גם היה רוצה את זה. אני לא רוצה להכניס לו מילים לפה, אבל הוא בעצמו לא הראה לנו את המאבק שלו מבחוץ, אז אני מסיקה מזה שהוא העדיף לשמור את זה לעצמו ולקרובים אליו ולשמור על חזות אופטימית (אני מרגישה שהמשפט הזה הולך לעצבן אנשים אז אני מתנסחת הכי בעדינות שאני יכולה הצילו).
אני מבינה שזה כנראה לא יקרה, אבל אני חושבת שמחווה קטנה ולא סימפוזיון שלם יפגעו לנו בול בנקודה, למי שאכפת ממנו ומהסדרה כמונו. נגיד רעיון שאני חשבתי עליו הוא שיעשו קפיצה קדימה ויהיה רק ניו יורק- כדי שלא נצטרך להתמודד עם ההיעלמות שלו ישירות אלא בדיעבד, ואז אפשר יהיה רק להזכיר אותו ולהגיד שהוא עבר לגור במקום אחר והוא מתופף בלהקה שהשם שלה יכלול את המילה Heaven. קריצה קטנה, לא מוות בתוך הסידרה שידכא את כל העונה הזאת. ואולי עכשיו זה נשמע מזלזל (וזאת בכלל לא כוונתי, מאוד קשה לי עם מה שקרה), אבל אני לא רוצה שנישאר בדיכאון עכשיו לחצי שנה.

~ אני חושבת שיש דברים יותר טובים שאפשר לעשות לזיכרו: לשים שקופית in memory of cory בסוף כל פרק זה לדעתי יהיה טוב, להקים את המלגות שריאן דיבר עליהן בראיון, לתרום הכנסות של שירים לפרוייקט שהוא תמך בו וגם למלחמה בסמים ואפשר גם לחשוב על עוד דברים, לעשות טוב בשמו.

זהו.

תגידו..

כמה זמן ליאה וקורי היו יחד? ממש לא בקטע רכילותי או משהו..
אני יודעת שיש הרבה ספקולציות, אבל יש זמן משוער?

למעלה