מתכוונת לעשות מעשה

מתכוונת לעשות מעשה

אני הולכת להוציא את המשקל מחוץ לבית

אני מאלה שנשקלים כמה פעמים ביום.
משקל נמוך (יחסית לאתמול) יופי! אז אפשר לאכול, משקל גבוה- באסה -אוכלת.
ואני חייבת חייבת להשקל...אחרת איך אדע איך להרגיש? מה לחשוב על עצמי? מה לחשוב על העולם?

מוכר לכם?
איך היחסים שלכם עם המשקל?
הייתם יכולים לזרוק אותו מהבית?

Ron W

New member
זה קצת כמו שעון

מלחיץ להציץ כל רגע מה שעה, אבל בלי שעון מאחרים (כמו מאחרים לתקן חריגה במשקל)
בעקרון די להשקל פעם בשבוע. אני נשקלתי כל בקר שנים כמו טקס וזה עבד.
כשחזרת להשמין חדלתי בהדרגה להשקל.. מה גרם למה? לא ברור.

fat with a hat

New member
לי אין משקל בבית מבחירה

אני נשקלת מדי פעם (במרפאה או כשאני מבקרת בן משפחה שיש לו משקל) אבל אני יודעת שאם יהיה לי בבית אני לא אדע לשים לעצמי גבולות ואשקל כל הזמן וזה רק יפגע בי. אני שמה לב אם אני עולה/יורדת במשקל לפי הבגדים. גם מדי פעם אני מודדת היקפים (זה בעיקר כי אני קונה אונליין, אבל זה נותן לי יופי של מדד אם עליתי/ירדתי)

jb312

New member
משקל החוצה

מרגריטה החיננית אין צורך להשקל יותר מדי בשביל זה יש בתי מרקחת

you go sister אני איתך

אני מזמן ויתרתי על שקילה.
מבחינתי מה שקובע זה איך אני מרגישה, רוחב המכנסיים, ובדיקות הדם התקופתיות שאני עושה.
למסקנה הזו הגעתי אחרי שירדתי כמעט 20 קילו במשקל, אבל חוץ מקצת רפיון במכנסיים לא ראו את זה עלי. ואחרי זה שעליתי את הקילוגרמים הלללו בחזרה עם ריבית, ושוב - המכנסיים קצת לחצו, והרופאה העירה לי שאני מתקרבת לערכים לא טובים בכולסטרול, אבל המראה נשאר דומה...

אז נכון שעכשיו גם המראה משתנה וכבר רואים עלי השמנה, אבל עדיין אני מסרבת להאמין בשקילה. אני מעדיפה לראות שינוי במכנסיים (לא במידה של המכנסיים. הספיקה לי ה"חוייה" לקנות מכנסיים, ושמידה 56 לא עולה עלי,. התחלתי לבכות בחנות. אבל כשהשוואתי את המכנס הזה למכנסיים מידה 46 שיש לי בבית - ה-56 היו הרבה יותר צרים מהקטנים יותר. בקיצור - גם התבאסתי וגם גיליתי שהמידות זה ממש לא משהו שאפשר לסמוך עליו), לראות מה שרופאה אומרת לי על תוצאות בדיקות הדם.
ומידי פעם - נכנסת לחדר אחיות במרפאה להשקל.

EC46

New member
אני נשקל פעמיים, בבוקר לאחר הצעידה היומית ובערב לפני שאני

ישן.
המשקל הנמוך הוא בדרך כלל בבוקר לאחר הצעידה היומית
ובערב הוא הגבוהה ביותר.
לכן אני משתדל שההפרש בין הערב לבוקר לא יהיה גבוה,בכדי
שבבוקר למחרת אוכל אולי לראות שירדתי לפחות 100 גרם וזה בהחלט השג יומי
גם אם 100 גרם יורד תוך יומיים.
יוצא שבחודש ירידה של 1.5 ק"ג ובשנה 18 ק"ג.

למעלה