שיר חדש לליאן ריימס

LeAnnDylan

Well-known member
שיר חדש לליאן ריימס

לכבוד סיום תוכנית הריאלטי של ליאן ואדי, במקום הקאבר השבועי שהיא תמיד מעלה, ליאן בחרה להעלות שיר מקורי שנקרא (Alive (Thanks To You
אני מקווה שנזכה לשמוע גרסת סטודיו של זה בקרוב אבל עד אז, הנה הביצוע האקוסטי לשיר:
מה דעתכם על השיר?

בכנות, לא נפלתי.

היכולות הקוליות שלה ממשיכות להיות מרשימות אבל השיר יותר מדי מלא פאתוס ומכפר על כך במילים ממש לא מעניינות ואפילו קצת בנאליות.
לא שעתה הגרועה ביותר. ממש לא! אבל, גם לא שעתה היפה או המוצלחת ביותר.

LeAnnDylan

Well-known member
זה לא חייב להיות השיר הכי טוב שלה

בכלל אני לא חושבת ששירים חדשים חייבים בהכרח להיות טובים יותר מקודמיהם.
ז"א, כמובן שזה נהדר אם זה קורה, אבל לא חייבים לשפוט שיר בחומרה רק כי הוא לא טוב כמו קודמיו.
אם השיר מספיק טוב בפני עצמו, לי באופן אישי זה מספיק.
אם הייתי צריכה שכל השירים החדשים שיוצאים יהיו טובים יותר מהשירים הקודמים של אותם האמנים, הייתי נשארת רק עם אלבומי בכורה של רוב האמנים המועדפים עליי

לדוגמה, במקרה של מירנדה למברט, השיר שלה שאני הכי אוהבת זה Kerosene, שום שיר שהיא שיחררה מאז, לא השתווה אליו מבחינתי, זה לא גורם לי לאהוב אותה או את המוזיקה שלה פחות.
&nbsp
ובחזרה לשיר הזה, נכון שהוא קצת נדוש ודביק אבל לא ברמה כזו שעושה חשק להקיא. אני גם מתקשה להאמין שהעיבוד שלו באלבום (אם הוא יכלל באלבום) יהיה זהה לזה ששמענו כאן. זה לא מרגיש כמו גרסה סופית.
אבל גם כטיוטה, אני חושבת שזה מוצלח.

מהמם

אני כל כך אוהבת שהיא נכנסת ככה לשיר

אני יודעת שהיא שיחררה אלבום לפני שנה, אבל זה מרגיש כאילו לא שמענו משהו חדש במשך שנים ואז פתאום לשמוע את זה, זה ממש מרענן וכיפי ומפתיע ואני כל כך שמחה שהיא בחרה לשתף שיר מקורי ולא עוד קאבר.
אני ממש אוהבת את השיר הזה.
הוא עבר חרישה לא קטנה בשבוע האחרון

LeAnnDylan

Well-known member
גם אני!

בהתחלה לא נפלתי כל כך אבל זה בעיקר כי אין לי סבלנות להשמעות בכורה בלייב של שירים (אלא אם כן אני בהופעה עצמה ואז זה בסדר גמור!)
אבל כבר בהאזנה שניה התאהבתי

מושלם

(איך לא הגבתי עדיין?)
&nbsp
שמרתי את הקליפ לאחת הנסיעות באוטובוס, והתאהבתי ישר. מגיע מעומק הלב!
&nbsp
הנשיקה בסוףIמאוהבI מחכה שיצא בסטודיו

למעלה