קייטי פרי וקייסי מאסגרייבס

LeAnnDylan

Well-known member
קייטי פרי וקייסי מאסגרייבס

אז כבר יותר משבוע מאז ששודר הקרוס-רודס של קייטי פרי וקייסי מאסגרייבס (לכן, עד עכשיו כולכם כבר הייתי צריכים לראות את זה).
התוכנית הזו שמשלבת אמן קאנטרי יחד עם אמן מז'אנר אחד ויחד הם שרים שירים אחד של השני.
אז הפעם זכינו לראות את קייסי וקייטי והיה הו סו אדיר!

השירים שבוצעו:
Teenage Dream
- במקור של קייטי פרי.
Merry Go 'Round
- במקור של קייסי מאסגרייבס. https://www.youtube.com/watch?v=CyF5GWn6AxU
Here You Come Again
- במקור של דולי פארטון.
Step Off
- במקור של קייסי מאסגרייבס.
Firework
- במקור של קייטי פרי.
Follow Your Arrow
- במקור של קייסי מאסגרייבס.
I Can't Make You Love Me
- במקור של בוני רייט.
Roar
- במקור של קייטי פרי. https://www.youtube.com/watch?v=5j1MHxolF9w

אין ביוטיוב יותר מידי קטעים מהתוכנית עצמה לכן סומכת עליכם שתשיגו בדרכים שלכם. תראו ותשתפו את דעתכם אחרי הצפיה

LeAnnDylan

Well-known member
אז ראיתי... ועכשיו אני חופרת

פותחים את הפרק בהופעה של Teenage Dream התוספת של קייסי לשיר לא פוגעת בו אבל היא גם לא עושה איתו יותר מידי. משאירה אותו כמו שהוא ומשאירה לקייטי אז ההזדמנות להוסיף שינויים קטנים במלודיה ובפרייזינג. זה נחמד. הופעה טובה

קייטי וקייסי מקשקשות עכשיו. קייסי מביאים את הקקטוסים שלה, קייטי מביאה את הדקלים שלה. קייטי מחליטה שזה רעיון טוב לתת לאותו בן אדם לעצב את שתי התלבושות שלהן. וככה יוצר שקייסי נראית גרוזינית וקייטי לובשת שמלה שקופה ואח"כ מסבירה לקייסי שזה הוליווד לכן צריך לחשוף קצת בשר. אולי קצת שוביניסטי אבל אין התנגדות מצידי

מתבדחות קצת על זה שקייסי זכתה בשני גראמי'ז בעוד שקייטי שהייתה מועמדת 11 פעמים ולא זכתה אפילו באחד. ביזיון.

הן שרות Merry Go 'Round שזה סביר להניח השיר האהוב עליי של קייסי כרגע. אני דווקא אוהבת את התרומה של קייטי לשיר. לא עשתה שינויים גדולים מידי אבל יש לה קול כזה שמשתלב טוב.

הקשקושים שלהן מאחורי הקלעים משעשעים. אהבתי במיוחד את החזרות ל-Follow Your Arrow שקייסי שרה את הבית הראשון וקייטי מתבדחת בצד כשקייסי שרה They call you a drunk וקייטי מרימה את הכוס שלה. או כשקייסי שרה You're just fat וקייטי אומרת לה FUCK YOU!
צחקתי בקול.
וקייסי צוחקת על זה שקייטי אמרה לה שהיא כמו דולי פארטון בלי הבובז

מגיעים לקאבר הראשון, בוחרות לשיר Here You Come Again של דולי פרטון ושתיהן נשמעות טוב. בחרו שיר שיושב יפה על שתיהן וזה שיר שאני ממש אוהבת
והכוריאוגרפית כיתה ב' שלהן

קשקוש קצר על זה שקייטי תמיד תקרע לקייסי את הצורה בגלל שהיא 'קטנה'.

הן שרות את Step Off שזו הייתה הפתעה נעימה כי לא חשבתי שהן ישירו את זה וזה היה מצוין. קייסי כמובן נשמעת טוב בשיר שלה אבל גם קייטי נשמעה מצוין. אני גם ממש אוהבת את הנוכחות הבימתית של קייטי. זה נראה כאילו קייסי לא יודעת מה לעשות עם עצמה כשהיא לא שרה וקייטי מתנהלת בהמון גרייס וצ'ארם על הבמה גם כשהיא לא שרה. אני אוהבת אותה
אפילו שהיא עם שיער ירוק

קטע קצר מהחזרות כשקייטי מתחילה לשיר את Firework ומפקששת ואז מבקשת להתחיל מחדש
קורעת! ואז אין ספק שקייטי שתתה קצת יותר מידי כי היא מתחילה לקשקש על זה שהיא הייתה רוצה להיות דמות קקטוס עצובה ומצוירת שאף אחד לא רוצה לחבק

ואז מראים קטע קצר של קייטי וקייסי שרות את Thinking of You של קייטי שלא הראו בסוף את הגרסה המלאה שלו
הוא ייצא אח"כ בבונוסים של הדיוידי של זה. אני מקווה שזה יצא מהר כי בא לי על זה ממש

הן שרות את Firework וזה מושלם. קייטי

כל מי שתמיד מתלונן שקייטי לא יודעת לשיר בלייב. שימות.
קייסי מוסיפה את הקטע שלה לשיר וזה משתלבש יפה.

מדברות קצת על מדונה ואליסון קראוס שמצליחות לשמור על הזהות שלהן דרך השנים. ועל כמה זה חשוב כדי להצליח לאורך זמן. אני חושבת שאליסון קראוס זו דוגמה טובה אבל מדונה ממש לא נשארת נאמנה לעצמה ליותר מאלבום אחד. אני מניחה שגם זה חשוב, לדעת להתאים את עצמך לז'אנר השולט באותו זמן ולעשות את זה בצורה אמינה אבל היא בטח לא דוגמה למישהי שמצליחה לשמור על הזהות שלה

הן מספרות על זה ש-Follow Your Arrow היה מיועד לקייטי בהתחלה אבל קייטי אמרה לה שתשמור אותו לעצמה. הקטע שקייטי מצביעה על עצמה ואז על קייסי ב-Whore-able person
ואז כשהיא אומרת לה שאט-אפ כשהיא שרה על you're just fat

אני אוהבת את קייטי בשיר הזה ממש.
והסוף הצחיק אותי ממש כששומעים בקרוז קריאה למחלקת האיפור לבמה וקייטי צוחקת על זה שכאילו אלוהים דיבר וכזה "אתה רומז שאני מכוערת?!"
כל הקטע הזה ממש הצחיק אותי

מדברות על זה שזה חשוב לכתוב שירים עם מסר ושירים שבאים מבפנים ועל כמה זה קשה לכתוב אותם.

הן שרות את I Can't Make You Love Me של בוני רייט. והפעם אני חושבת שהן בחרו שיר לא מוצלח לקאברר כי אומנם מדובר בשיר טוב אבל רק קייטי נשמעת בו טוב. קייסי נשמעת מוזר. השיר לא התאים לה ולקול שלה. לא אהבתי את הסולואים שלה בשיר.

מדברות על זה שהשירים האמיתיים מגיעים מרגשות אמיתיים שתמיד נדמה לנו שרק אנחנו מרגישים אותם ואז מגלים שעוד מיליונים אחרים עברו בדיוק את אותו הדבר.
הן מספרות שהן הולכות לבלות קצת בדרכים ביחד באוגוסט וללכת להציל כלבלבים עזובים או משהו.

הן מסיימות את התוכנית עם Roar שהיה נפלא. שתיהן נשמעות טוב.
זה היה קצר מידי. רציתי עוד שירים ועוד בדיחות של קייטי

אבל היה ממש נחמד ואני מחכה לדי.וי.די

Guncrazy

New member
קייטי הייתה ממש מצחיקה

וקייסי הייתה ממש חמודה.
אהבתי את השילוב בניהן. הן נשמעו טוב בכל השירים. הייתה להן כימיה טובה ולשתיהן יש שירים טובים.

הבגדים שלהן לעומת זאת היו מזעזעים

היה מצוין

אהבתי מאוד את כל השירים. הקולות שלהן השתלבו ממש טוב ביחד. כל אחת עשתה את הקטע שלה וזה היה מעולה.
וקייטי הרסה אותי מצחוק
במיוחד בקטע של הקקטוס ובקטע שהיא דיברה עם אלוהים

למעלה