הודעות נודדות

מוזקאית

New member
שותפה דתיה לעבודה בעגלות/ מכירות בחו"ל

הי אני בת 26 דתיה. מחפשת שותפה דתיה (שומרת שבת וכשרות וכו'..) לעבודה בעגלות בארה"ב. אין לי עדיין תאריך. התכנון בע"ה בחודשים הקרובים אם אמצא פרטנרית.
מי שמעוניינת שתיצור איתי קשר בתיבת המסרים עדיף עם מייל שאוכל ליצור קשר כי אני לא תמיד במסרים. תודה :)

Love benjosh

New member
נעלי בובה

היי בנות,
האם יש דרך לנטרל\להעלים ריח של רגליים מנעלי בובה? :)
האם אפשר להכניס למכונת כביסה? יש לי נעל בובה שיש לה כמו פייטים כאלו לא חושבת שאותה ספציפית אפשר להכניס, מהי האופציה הכי טובה להעלים ריח רע?

תודה

lovley1

New member
לימודי קלינאות תקשורת

יכול להיות שהכותרת לא מתאימה לפורום, אבל אני סמויה כאן כבר כמה זמן והבנתי שחלקכן למדו\ לומדות הפרעות בתקשורת.
לאחרונה התעניינתי בלימודי מקצוע זה ואשמח לשמוע חוות דעת מכן על הלימודים עצמם (היכן למדתן, מה הרמה, כמות הסטודנטים, האם יש חיי חברה) וכמובן על המקצוע עצמו לאחר התואר (אפשרויות עסוקה, שכר וכו')
כבר ביררתי די הרבה והייתי בימים פתוחים, אבל אני מעדיפה לשמוע מאנשים שאין להן מניעים נסתרים, כי נשארתי די מבולבלת בסופו של עניין...

תודה רבה רבה :)

kshoval1

New member
היי:) מוכרת שמלה של המעצב אלון ליבנה

מוכרת את השמלה שלבשתי לחתונה של אחותי של המעצב אלון ליבנה.
השמלה כחדשה- כאמור נילבשה רק פעם אחת בחתונה של אחותי.
מתאימה למידות small.
השמלה נקנתה ב-3,700 ואני מוכרת אותה ב-2,900.
השמלה מגיעה עם התיק בד המקורי עם הלוגו של המעצב המדהים אלון ליבנה:)

נמצאת באיזור המרכז (ראשון לציון) ומגיעה פעמיים בשבוע לאיזור הדרום (ב"ש,שדרות) במסגרת לימודים.
שובל
0525989734

kshoval1

New member
היי:) מוכרת את השמלה של המעצב אלון ליבנה

מוכרת את השמלה שלבשתי לחתונה של אחותי של המעצב אלון ליבנה.
השמלה כחדשה- כאמור נילבשה רק פעם אחת בחתונה של אחותי.
מתאימה למידות small.
השמלה נקנתה ב-3,700 ואני מוכרת אותה ב-2,900.
השמלה מגיעה עם התיק בד המקורי עם הלוגו של המעצב המדהים אלון ליבנה:)

נמצאת באיזור המרכז (ראשון לציון) ומגיעה פעמיים בשבוע לאיזור הדרום (ב"ש,שדרות) במסגרת לימודים.
שובל
0525989734

the mush

New member
לא ניסיתי מעולם על נעלי בובה,

אבל כשהייתי רוקדת בלט קלאסי הייתי משתמשת בטלק וככה הנעליים לא היו מסריחות לי. כנ"ל הייתי עושה עם נעלי ספורט...
שווה לנסות!

למעלה