וופ.

o0Invisible0o

New member
וופ.

יש לי שתי דוברות!
הכנס הזה עוד יעשה לי התקף לב.
אורחי הדגל שלי מארה"ב בטוח מגיעים! יש להם חסות והכל אבללללללללללללללללללל רק ליומיים. כנראה. אוף.

היו לי כ"כ הרבה תוכניות לדברים לעשות איתם במהלך השבוע.
יש לי מבחן ביום שישי והראש שלי כ"כ כ"כ כ"כ רחוק משם.
ואנחנו בשלב הזה שהצוות שלי, שהוא מקסים ונחמד והכל, ממש מייאש אותי. ><

אה כן, ובואו לא נשתמש פה בשמות מלאים של אנשים, טוב?
כי אינטרנט וגוגל ואינטרנט.

מישהי רואה משהו טלוויזיוני מעניין? לא רק שאני לא מתחילה שום דבר חדש ולא משלימה כלום..אחרי שסיימתי לראות את גילמור מחדש החלטתי שזה יהיה חכם לראות עוד קצת גילמור.
אני בלופ אינסופי של גילמור.

קורה בחייכן משהו מעניין? אני ממש שקועה בענייני שלי, זה ממש נורא.

o0Invisible0o

New member
את ממש נהנית, אה?

איזו עונה את כבר? אני אאל"ט פרשתי בסוף השלישית.
ואני זוכרת שראיתי את זה בערוץ 3 ולא היה לי עם מי לדבר על זה...ורק בעונות היותר מאוחרת, אחרי שפרשתי, פתאום כולם התחילו להשלים את זה.

LemonLimeLilach

New member
אני בעונה 2 רק

אבל בפרק האחרון שראיתי הם הצליחו נורא להפתיע אותי!!!!!!!! סדרה שמצליחה להפתיע אותי ככה (ועוד סדרה מלפני 10 שנים...) זה משהו מיוחד, ממש התרגשתי

Moreiro

New member
כנראה שלא היה כזה מעניין

איכשהו למרות שהן אמורות מאוד לקלוע לטעם שלי, שתי סדרות שפשוט לא תפסו אותי - 24 ולוסט (למרות שממנה כן ראיתי כמה עונות... אבל למרות המתח כביכול לא היתה לי בעיה להפסיק לאיזה כמה שנים באמצע)

LemonLimeLilach

New member
אין מצב!!!

בפרק שלפני סוף העונה הראשונה מגלים את הטוויסט המטורף!!!!!! איך לא המשכתתתתת

Moreiro

New member
חחח זה היה לפני שנים כבר

אני כבר לא זוכרת מה היה שם... אולי יום אחד אני אראה שוב, אם ממש ישעמם

Rachel47

New member
תנסי בית הקלפים

אני מאוד נהנית
אבל זה ההפך מקליל
וכמו שאמרתי אני ממש אוהבת Arrow

אממ לא משהו מיוחד אצלי
הכל מייאש כרגיל
זה סמסטר אחרון אבל הוא בלי ספק הנוראי ביותר שהיה לי
עם איכשהו יותר לחץ מכל אחד אחר ומיליון הגשות לא הגיוניות יחסית לזה שהקורסים הם לא כל כך הרבה נקודות..לא מספיק נקודות כדי להצדיק דרישות כאלה בכל מקרה..
אבל שיהיה..נעבור גם את זה..סמסטר אחרון
אני לא אופטימית לגבי ציונים לעומת זאת..

הייתה קצת דרמה בחבורה המצומצמת של האנשים שאני איתם כאן (מהתואר מין הסתם) כי אחד מאוהב בשניה והיא ממש לא והכל שייקי..אבל הוא גיבור ואני מקווה שזה לא יפגע בדינמיקה של הקבוצה (wishful thinking)

וזהו..
אני נוסעת לחג הביתה
לא ברור מה יהיה לגבי עבודה עדיין היא צריכה להגיד לי מתי לחזור לאילת..אבל לפחות סדר מין הסתם בבית ויאי

וזהו אני חושבת
אהה..לא בא לי פסח..

o0Invisible0o

New member
מה בית הקלפים.

האמת שסתם שאלתי לדעת מה אתן רואות וממה אתן נהנות לא בתור המלצות, אבל ברגע שאני אהיה מסוגלת לראות משהו חדש ולא קליל "בית הקלפים" היא בראש הרשימה.
עזבו, אני במצב שאני לא יודעת אם יהיה לי כוח למד מן. ואני אוהבת מד מן.

היי אם אני לא טועה את כבר באמצע הסמסטר האחרון, לא? תתעודדי, The end is near!

אוי באסה לבחור.
מקווה שהדינמיקה תחזור בקרוב. רגע, כל מי שאיתך בחבורה הזו מסיים עכשיו או שאתם מעורבבים בשנים שונות?

למה לא בא לך פסח?
לי לא בא פסח משתי סיבות: אין לי כוח להתארגן על אוכל ואין לי מה לאכול אם אני לא מתארגנת מראש..ואעהאעה.
וגם כי אין לי כוח למשפחה הלא מתפקדת שלי בערב חג הלא מתפקד שלנו שכולל אנשים שלא רוצים לחגוג ביחד אבל חייבים כי אחרת יחגגו לבד. יאיי. >_<

RenanaD

New member
דוברות! הוריי!

יהיה בסדר. את תמשיכי לקרוע את התחת ולתלוש שיערות מהראש, אבל בסוף יהיה כנס מדהים

אצלי הנאחס קצת נמשך. אמנם לא בטירוף כמו בסופ"ש ההוא
אבל לאט לאט ובטפטופים.
אתמול למשל נדפקה לנו המכונה של המים המזוקקים, ובמעבדה שעוסקת בהתפלת מים... זה קצת קריטי
ואני לא יודעת מתי הטכנאי יגיע לתקן אותה. מתפללת שמחר, אבל זה כנראה יקרה רק אחרי החג.
או שקניתי נעליים שהיו ממוספרות בעט בעקב, במקום שרואים, ולמרות שהמוכרת הבטיחה שזה יעבוד מגבונים לא הורידו את זה. אז החזרתי אותן לחנות תוך פחות מ-24 שעות, מוכרת (אחרת) חטפה עלי משום מה ג'ננה וסירבה לבטל את העסקה, רציתי לחכות למנהלת וזה עצבן אותה, אז היא התקשרה למשטרה
פעמיים, כי היתה תאונה במקום אחר והניידת היתה תפוסה! טירוף, בחיי.

o0Invisible0o

New member
רגע, מה?!?!

למה היא התקשרה למשטרה? ודפ? על החלפת נעליים? איימת עליה מילולית? פיזית? ודפ?????
מה היה עם זה בסוף? והם אשכרה מכרו לך נעליים פגומות ולא הסכימו להחליף?

רננה, Are you making this up? די, נו. לא יכול להיות.

LemonLimeLilach

New member
אני מנסה לדמיין את רננה מאיימת מילולית

ופיזית על מוכרת. וזה לא מצליח לי
כנראה שהמוכרת ההיא צריכה להתאשפז... ודפ זה הכי מתאים למקרה הזה

RenanaD

New member

הדבר היחיד שהיה זה שהתקשרתי לאמא ושמתי אותה על רמקול (המוכרת חשבה בהתחלה שזה תכסיס שלי כדי להקליט אותה מדברת, ופשוט שתקה ולא הוציאה מילה מהפה! עד שהיא קלטה שזו באמת שיחת טלפון רגילה
), והיא הודיעה להן שאם לא יטפלו בזה כמו שצריך היא תפנה למועצה לצרכנות
פורעות חוק אנחנו, הא?

RenanaD

New member
היו כתובים מספרים

על הפלטפורמה של הנעליים, בצד הפנימי שלהן, שני מספרים על כל נעל. מספר הדגם, כנראה. מנהלת החנות (או ככה לפחות היא נראתה והתנהגה) אמרה שהם מקבלים הרבה זוגות ככה ושהעט נמחק בקלות עם מגבונים, אבל לא היו לה בחנות כדי להסיר בעצמה. היא נראתה כ"כ בטוחה ורגועה לגבי זה שזה היה ממש אמין. בבית ניסינו עם שני סוגי מגבונים, ולא

חזרתי לחנות יום אחרי, ואיזה איומים?! לא איימתי ולא צעקתי ולא כלום. כן דיברתי בבטחון ובתקיפות יחסית, כי אני יודעת מה הזכויות שלי, והיא לא תתנהג אלי כמו לילדה ובבריונות. כנראה שעבר עליה יום ממש מחורבן, והתחשק לה להוציא את זה עלי... התקשרה למשטרה שתבוא לטפל בי, כשהיא בעצמה לא אמרה אפילו פעם אחת "צאי מפה" או "לכי"

יש עוד הרבה לספר אבל אין לי כח לחפור! הסיפור הזה עדיין מביא לי עצבים כשאני נזכרת בו. בסופו של דבר הוחלט שהיא תשלח את הנעליים לתיקון למפעל (הן מיוצרות בארץ) ותחזור אלי כשהן יתוקנו. נחיה ונראה מה יהיה הלאה...

o0Invisible0o

New member
ואוו. ואוו.

מה היא חשבה שיקרה כשהיא תתקשר למשטרה? איזה הזויה.
אז משטרה לא באה? היא פשוט התאפסה על עצמה [עד כמה שהיא מסוגלת..] ?

RenanaD

New member
אממ היא התקשרה פעמיים

בפעם הראשונה היא הזמינה אותם ואמרה שיגיעו תוך 15-20 דקות, אז פשוט התיישבתי לחכות בסבלנות. היא ניסתה להלחיץ אותי שבימינו הם ישר באים לטובת המוכר ולא לטובת הלקוח, ושאני אצא עם קנס מכל הסיפור הזה, אבל הראיתי לה שזה ממש לא מרגש אותי.
אחרי רבע שעה שהם לא באו היא התקשרה שוב, ואז שמעה על התאונה הזאת ושהניידת היחידה (?!) עסוקה שם ותתעכב, אז ייקח עוד 15-20 דקות. שוב לא מיהרתי לשום מקום. בסופו של דבר הגענו להסכם של שליחה לתיקון וכו' וכו', אז היא התקשרה לבטל את הקריאה.
תשמעו, יש מצב שכל הטלפונים האלה היו המצאה אחת גדולה ושהיא לא באמת דיברה עם מישהו. יש גם מצב שהיא התקשרה רק לשיטור עירוני או וואטאבר, וסתם ניסתה לעשות עלי רושם עם "משטרה משטרה". אין לי שמץ. אבל בכל מקרה, בואו נאמר שהזמן היקר שלי היה הרבה יותר חשוב לי מאשר הקנס הדמיוני שהיא טענה שאקבל

למעלה