שרשור בעיות ביוטיוב

avitali1993

New member
פרסמת את הסרטון ביוטיוב כפרטי
כלומר רק אתה יכול לצפות בו.
תיכנס להגדרות הסרטון ביוטיוב ופשוט הפוך אותו לציבורי

מקווה שעזרתי

avitali1993

New member
היי!
דבר ראשון ברכות על ההחלטה, להיות יוטיובר זה דבר כל כך כיף ומספק !
ממליצה לך בהצחלה לבקש ממישהו לעזור לך, לפחות בסרטון/שניים הראשון שמישהו יצלם אותך.
בנוגע ללראות את עצמך, יש מצלמות שיש להן מוניטור שמסתובב ואפשר לראות את מה שמצולם.
אני אישית מצלמת "על עיוור" כלומר אני מפקסת את המצלמת על הכיסא שאני יושבת עליו ופשוט מקווה שיצא בסדר.
מקווה שעזרתי ואתה מוזמן להעזר בנו בכל דבר!
בהצלחה!

ommerl

New member
שתי דרכים:
אחת זה מסך מסתובב...
שנייה זה פשוט לצלם את עצמך מרחוק ולראות אם אתה במסגרת של התמונה
&nbsp
ואם יש לך הרבה ניסיון אתה יכול פשוט לדעת מראש על פי גודל הפריים אם אתה נכנס בתוך התמונה או לא.
&nbsp
לי יש מסך מסתובב

avitali1993

New member
אין לי לינק אבל
הכוונה לצלמה שהמסך בה נפתח ומסתובב, להרבה מצלמות DSLR כיום יש את הפונקציה הזאת

khamala

New member
בעיה בהעלאת תמונה בערוץ יוטיוב

פתחתי לי ערוץ ביוטיוב ורציתי להכניס לתוך ה chanel art תמונה שיצרתי בתכונת פרמייר ( כי את הסרטונים שלי אני עורכת שם אז בניתי לי שם תמונה כי זה הצריך שימוש בכרומה קי וכו'..) את הקובץ יצאתי כ JPAG . העניין שהוא לא נותן לי להשתמש בתמונה כי היא קטנה מדיי. ניסיתי להגדילה דרך ה JPAG אבל לא הייתה אפשרות להגדילה למינמום הנדרש ביוטיוב. מה אפשר לעשות?

khamala

New member
איך אפשר לעצב "עטיפה" לסרטון ביוטיוב?

בדרך כלל יוטיוב בוחר קטע אקראי מהסרטון והופך אותו לעטיפה של הסרטון. איך אפשר לעצב עטיפה, כמו בסרטון הנ"ל?

רק להבהיר .. שזה היה רק יותר ברור זאת לא מצלמה מחשב אלא זאת מצלמה וידאו שיש בה מסך שאפשר לסובב אותוובהצלחה לך

avitali1993

New member
אם החשבון שלך וורפייד

(אחרי שאישרת אותו עם המייל, יש לזה הסברים דרך ההגדרות של יוטיוב)
נוספת לך אפשרות להוסיף תמונת "טאמבנייל" (השם הרשמי של ה"עטיפה) ושם אתה יכול להעלות תמונה מעוצבת תמונה מתוך הסרטון או אפילו סתם תמונה של עץ או כל דבר אחר שבא לך בטוב בעין.
מקווה שעזרתי!

khamala

New member
תודה :) מעניין אם הוא עושה את אותן בעיות כמו שהוא עשה לי עם

התמונה שנמצאת למעלה בערוץ שלי. כל תמונה שהעלתי הוא טען שהיא קטנה מדיי. וגם החיתוכים שלו היו הזויים. בסוף הבאתי אותה למישהו שממש טוב בפוטושופ...:(

avitali1993

New member
לפחות זה נפתר

ובנוגע לתמונת טאמבנייל, לפי דעתי אין ממש בעיה עם גדלים אלא עם משקל. אבל בכל מקרה ממליצה מראש לעצב אותן לפי ההגדרות המומלצות כי חבל לעבוד פעמיים

khamala

New member
אני עכשיו מנסה ליצור כריכה וזה לא עובד :(

אחרי שהוידאו שלי ירד , יצרתי לו כריכה דרך הפרמייר. הגעתי לוידאו מנג'ר ומשם ל "טאמבנייל" אבל יש לי רק 3 אפשרויות לבחור מהן. אין לי אפשרות לבחור אף קטע אחר בסרט, ובטח שלא להוריד קובץ שיצרתי בעצמי. איך אני מגיעה לכל האפשרויות האלו? היכן יש אפשרות להוריד קובץ שישמש ככריכה לסרטון?
תודה :)

avitali1993

New member
הייתי מנסה לפתוח בפוטושופ

או צייר אם אתה ממש מתעקש ומגדיל אותה ידנית. מה שכן זה יוריד את האיכות שלה. ממליצה להתחיל מחדש והכין את התמונה בפוטושופ לפי הגדרות היוטיוב.

khamala

New member
אני פחות מכירה את הפוטושופ :( אם יש אפשרות אחרת

לשנות את הגודל, אפילו דרך הפרמייר...אשמח לדעת :) בכל אופן תודה על התגובה...

avitali1993

New member
לא מכירה את עריכת התמונות של פרימייר.

באמת שהתשובה הכי טובה שאני יכולה לתת לך היא לערוך בצייר תמונה חדשה, חבל שהאיכות תרד בהגדלה.

שרשור בעיות ביוטיוב

כפי שכולם חובים מידי פעם זה תקלות או חוסר ידע בטיפול בתקלות אז השירשור הזה היה קדור לכול נושא של תקלה ככה שזה היה מסודר במקום אחד.המשך יום נפלא בברכה רן

ommerl

New member
אפשר שאלה על VIMEO..?

אני מטמיע סרטון VIMEO באתר שלי ולא מצליח לשנות את הגודל שלו. אני יודע איפה בקוד מוגדר האורך והרוחב וזה לא משפיע על ההופעה שלו באתר. אפילו הגזמתי והקטנתי לרוחב של עשרה פיקסלים והסרטון מוצג על כל רוחב המסך

למעלה