ראש השנה בפתח

ליבי3617

New member
ראש השנה בפתח

אז איפה תופס אתכם החג?
החלטות, קבלות לעתיד? וסתם איפה תבלו אותו...

תשובותיי בהמשך.

(עדכון: רווח לי הרבה יותר כשהעניין מלפני חודש תפס תאוצה מבחינת הטיפול. לא אגיד שזה לא ממשיך ומפריע, אבל כשיש אור בקצה המנהרה - הכל שווה את זה).

vadas

New member
חג שמח וממותק

ליבי, מאד שמחה לשמוע את העדכון. מחזיקה לך אצבעות
שתהיה שנה טובה ומוצלחת, שתביא עימה אושר חדש והצלחות ישנות-חדשות.
תודה על הכל
הדס

ליבי3617

New member
את יודעת, יש משפט כזה...

"לפום צערא אגרא" - ובתרגום מילולי, כמו הצער כך השכר.
אני יכולה להגיד לך שהדבר הזה קרוב לפיתרון חוקי (בתביעה, אבל אין מה לעשות), והניצחון יהיה מתוק מדבש.
אז נכון, זה לא נעים מה שקרה. וזה גם לא נעים כשזה ממשיך באופן בלתי מוסרי ובלתי חוקי.
אבל דיברתי היום עם חלק מאנשי המקצוע שאני איתם בקשר.
הם יודעים בדיוק מי הקים את הקהילה.. או איך אמר לי היום אחד מהם: אמנם את לא בת 60 אבל עדיין זה מפעל חיים.

הותיקים יודעים. אנשי המקצוע יודעים.
והיושר מדבר בעד עצמו.

אחד הכירורגים אמר לי הערב שיש אנשים כאלה, אין מה לעשות. הקהילה הזו עברה משברים ועדיין נשארה על תילה.
מי שיודע באמת איפה נמצא היושר, נמצא כאן. האחרים יבואו אחר כך.

סליחה שאני מתערבת

אני מבינה שהקהילה כאן רובה ככולה מכירה כבר מלפני הפורום הזה וגם מחוצה לו. עד כאן - טוב ויפה. באשר לקבלת חברים חדשים אני מציעה שתעצרו לרגע לחשוב כיצד זה נראה מבחוץ שכותבים בצורה סמי-סודית. פעם זה על קבוצה ומפגשים שעד שלא שאלתי למה התכוונתם לא היה לי מושג על מה אתם מדברים, עכשיו מה שכתוב כאן שאני צריכה לשבור את הראש כדי להבין מי נגד מי ועל מה מדובר... לי בתור חדשה, מועמדת לניתוח, שרוצה להתיידד אתכם ולהיעזר בכם בתהליך, זה מאוד לא נעים. אני מרגישה שאני כאילו מציצה לפגישה של השביעייה הסודית בצריף והיות שאינני יודעת לומר את הסיסמה לא יכניסו אותי. אז אולי זו רק אני שמרגישה ככה, אבל ייתכן שיש עוד כמוני, שזקוקים למורי נבוכים, וקצת מהססים כשהם נתקלים בהודעות שמופנות ברמזים ובקודים רק לאנשים שמבינים את הרמזים והקודים. זה פורום ציבורי ופתוח, וככזה, עליו להיות (לפי דעתי, לפחות) מיועד (גם) לחדשים. אז או שתכניסו גם אותנו לעניינים, או שתמצאו פלטפורמות ומסרים אישיים לדון בהם על דברים שאמורים להיות מורחקים מעיני כלל הציבור שעדיין לא מכיר את החבר'ה. מה דעתכם?

ואם כבר - שאלתי על הקבוצה של ליבי

אחרי שהבהירו (למישהי אחרת ששאלה) שבזה מדובר - שאלתי אם מגיעים לקבוצה אנשי מקצוע, אם זה בתשלום - לא נעניתי.
כתבתי תגובה למישהי על OA והשקעתי בה הרבה - אפילו לא תגובה אחת מינימלית.
עכשיו, אף אחד כאן (חוץ, אולי ממישהי אחת) לא מכיר אותי וברור לי שאין פה עניין אישי מגמתי נגדי, אבל עדיין... אני מרגישה מחוץ לחבורה.
תחשבו, גם אתם הייתם פעם חדשים. אני בטוחה שהיה לכם לא נוח להיתקל בקבוצה שבה רק הוותיקים מתייחסים זה לזה ולא משתפים אתכם ולא עונים לכם לשאלות.
שנה טובה לכולם.

יפית19561

New member
אלומת אור

הי. קודם כל ברוכה הבאה לפורום.
אין כאן סודות ולא דברים נסתרים. ליבי היא מנהלת הפורום, ולפני הפורום הנ"ל היה לה פורום אחר, שמשהו עשה לה תרגיל ובפרוש "גנב" לה את הפורום הקודם.
אנו כאן כעזרה אחד לשני, וכן, יש כאן כאלה שמכירים את ליבי הרבה "זמן" (אני כשנה) ומלווים את העשיה שלה לכל אורך הדרך.
פרט לתמיכה שתקבלי כאן בשמחה, אנו נפגשים פעם בכמה חודשים להכרות, מי מאחורי ההודעות.
בנוסף יש קבוצת תמיכה שנפגשת פעם בשבועים, שהקאוצרית היא ליבי. הקבוצה היא בתשלום, כמו כל קבוצת תמיכה אחרת.
אני בטוחה שגם ליבי תתיחס להודעה שלך, לאחר החג.
ושוב כולנו כאן נשמח לעזור לך בתהליך,
ואפילו אשמח להיות איתך בקשר לכל שאלה ועזרה, כתבי לי לפרטי :[email protected]
ד.א. אני כ-11 חודש אחרי.
וכן, אני מודעת כמה חשובה התמיכה של לפני ,,,בדרך...ואחרי.
שתיהיה לך שנה של התחלות חדשות והרבה בריאות.

תודה רבה, יפית היקרה

ברוכה הנמצאת. אני יודעת על הפורום הקודם, אבל לא מודעת לכל מה שמתרחש מאחורי הקלעים, מזימות ותככים ועדכונים, לכן הרגשתי שמדברים "סודות בחברה" - אם יש משהו להגיד בפורמט הציבורי אז למה שלא כולם יבינו? אפשר פשוט לתת הסבר להדיוטות כמוני. ואם זה לא לפורמט הציבורי - מדוע זה מופיע ברי"ש גלי ולא בהודעות פרטיות?

המון תודה על הרצון הטוב

א.

ליבי3617

New member
היי אלומת אור

קודם כל תודה על ההודעה כי זה מציף דברים שאולי לא שמים אליהם לב.
קיבלתי כמה טלפונים בעבר ש X או Y מחכים לתשובתי וזה שלא הגבתי מעליב אותם. בערב ראש השנה קיבלתי עוד טלפון ממשתתפת שנעלבה מכך שלא הגיבו.
לפעמים לא שמים לב, לפעמים ממהרים ולפעמים פשוט אין מה להגיב להודעה כזו או אחרת.
אז תודה שכתבת על זה ואני ספציפית אשתדל לשים לב מעתה והלאה.

לגבי הדבר הנידון, אני נזהרת לכתוב בקודים בכוונה תחילה. מכיוון שכמו מבצע המחטף שחטא בעוון לשון הרע באופן מפורש, אני לא מעוניינת בזה. לא חוקית ולא מוסרית.
גם אם זה אומר לאבד את הקהילה על כל מה שיש בה ושיחשבו שאני אדם גרידי ומגלומן - אני לא אוציא ממה שיש לי ומהוכחות מפורשות שכוללות תכתובת מיילים אישית. אני לא כזו.
כתבתי לא מעט פעמים שנעשה מחטף לא חוקי לפורום ושכשמסתיימת תקופה שהתפרשה על ידי צד אחד כשותפות, צריך גם את זה לסיים בצורה חוקית ונורמלית.
לא ייתכן שכשזוג מתגרש, אחד מהצדדים ינעל מחוץ לביתו ללא יכולת תגובה.

יש פה לא מעט חדשים שמצטרפים אלינו ואת יותר ממוזמנת.
הקבוצה המדוברת היא קבוצה שנפגשת אחת לשבועיים ואני כקואוצ'רית ומשורוולת ותיקה מנחה אותה.

אני מבקשת ממך בקשה אישית, ברגע שמשהו לא מובן לך, תשאלי. תגידי. שאני אבין שהחדשים לא מבינים ולא "בעניינים".

תודה

מרים 882

New member
שנה טובה לכולם!

במקום לבשל "ברחתי"לחדר כושר

האמת שמאז הניתוח ירדה לי חווית הבישול.

nony4

New member
חג שמח ושנה טובה

השנה, לאחר 4 שנים החלטתי ללכת לחמתי לחג ולא לעשות בבית
אז את הבישולים וההכנות השארתי לה...
אבל את הזמן שנשאר לי אני מבלה באפיית עוגיות / עוגות לחג..(שיהיה לקפה מי שרוצה מוזמן)
אז הכנתי אלפחורס, עוגיות גרנולה, עוגיות תמרים ואגוזים, עוגת דבש, עוגת שמרים עם פטיסייר ושקדים
פאי תפוחים ומרנגים!!!!

ליבי3617

New member
נשמע טעים ומתוק

רק תחלקי את כל העוגיות האלה...
אגב אחרי השרוול אני מוצאת שפאי תפוחים הוא קל יותר מכל עוגה אחרת (כי הוא מתוק פחות)

אליה1

New member
שנה טובה ו-

בטווח הקרוב מתכוננת לחגיגה משפחתית נחמדה
עם אנשים אהובים ויקרים.

בטווח הרחוק יותר - מתכננת להסתער על תשע״ד עם הרזיה טובה ולהמשיך לפנק את
עצמי בשילוש הקדוש של דיאטנית-אופיר-שרי.

בפתח השנה החדשה הזדמנות להודות לך - שרי - על הנתינה
האינסופית שלך שנים רבות לקהילה, ועל ההשקעה שלך
בנו - באהבה וסבלנות רבה.

מאחלת לכולם שנה של מימוש והגשמות של כל השאיפות והחלומות
של כל אחד ואחד מאיתנו.

שנה מתוקה מתוקה.
אליה

ליבי3617

New member
תודה אליה ושנה טובה

מוחמאת שאני חלק מהפינוק שבחרת לך לתהליך.
שמחה להיות חלק מהתהליך שלך ושל אחרים...

ונתראה ביום רביעי הבא.

ליבי3617

New member
לא טעמתי

זה טעים? כשלמדתי נאמר שזה הממתיק הבריאותי ביותר.
אישית מעדיפה סוכר חום

למעלה