באיחור אופנתי-התפקדות לפי תל"מ

mitmit11

New member
באיחור אופנתי-התפקדות לפי תל"מ

אז המוח שלי התעופף מעט ושכחתי, לא נעשה מזה סצנה אלא שרשור התפקדות חדש

אז כל אחת מוזמנת להגיב לחודש התל"מ שלה עם תאריך התל"מ בכותרת ובהודעה כתבו לנו:
באיזה שבוע את

מה הבדיקה האחרונה / הבאה

איך המרגש באופן כללי

כל הגיג אחר שמתחשק לכן לחלוק - מוזמנות

yoolyul

New member
אכן
לפני שבוע וקצת, בדיליי שהלחיץ אותי טוב טוב

נולדה נסיכונת לא קטנה בכלל (3890 גרם) אך חמודה להפליא, בלידה מעולה,
מהירה וטבעית לגמרי, בול כמו שרציתי למי שזוכרת...
תקציר (מקווה לכתוב בהמשך סיפור לידה מפורט):
צירים שהתחילו לקראת ערב (בעודי נותנת ארוחת ערב, מקלחת ומשכיבה את הקטנה) והתגברו מאוד החל מ-22:00.
ב-3:00 הגענו לבית חולים עם פתיחה מסתבר 7 (!!) כל הדרך שיגעתי את בעלי שמה יקרה אם זה יהיה רק פתיחה 1 או 2, שאני אמות כי זה ממש כואב (ממש לא ידעתי להעריך). צ'יק צ'ק הוכנסתי לחדר לידה טבעית כמו שרציתי ותוך שעה התינוקת היתה בחוץ

בלי התערבויות, רק בתנוחות שרציתי, בלי קרעים, בלי תפרים, שעה אחר כך כבר התקלחתי בעמידה.
לידה מעולה שמאחלת לכל אחת, תיקון מושלם ללידה הקודמת.

mitmit11

New member

תכבתי לנו את המפורט כשתמצאי זמן, נשמח
(וכידוע אני פריקית של לידות טבעיות אז בכלל
)
&nbsp
בינתיים תהני מהתוספת החדשה

פמברלי

New member
אני מחכה לספר

רק שהעלמה מהססת לצאת מסיבות שאינן מובנות די היא בהערכת משקל טובה וכו אז למה צירים בלי לידה למה?

mitmit11

New member
כדי שלא יהיה לך משעמם

דאגה לך טוב כל ההריון... אוטוטו היא פה

Karich

New member
26.06 , הבדיקה הבאה העמסת סוכר והקושי הכי גדול כרגע הוא

להמנע מקורנפלקס של ילדים (שוגי פיצפוצים, טריקס, כריות) עם מלא חלב... (2 קערות מינימום...)

היות ויש לנו בקוקטייל ההורמונים בגוף ההריוני שלנו הורמון רשע מרשע שכל תפקידו ומהות קיומו הוא להפוך פחמימות ריקות וסוכרים לשומן טהור, אני מרשה לעצמי פעם אחת בסופ"ש בלבד. גם קרואסונים ובורקסים יצאו מהתמונה... אווווף בא לי לחיות על קורנפלקס חחחחחח

הריון קל ומשעמם לכולן

EloraRose

New member
6.6

(מחר) שבוע 27
הבדיקה האחרונה היתה סקירה בשבוע 20, הבדיקה הבאה היא מעקב גלוקומטר שאתחיל לעשות שבוע הבא.
יש כאבי גב נוראיים, ברקסטונים מציקים, פיצקי שזז כל הזמן ומדגדג(!) אותי - דוחף רגליים וידיים קטנות לצלעות שלי וזה מרגיש כמו גולות קטנות מבפנים שממש מדגדגות... לא ישנה טוב ומלא פיפי והתעוררויות בלילה.
כמעט הכל מוכן לבואו של פיצקי וזה ממש כיף! אני עמוק בתוך המוד קינון

כבר ממש קשה לחכות עד שהוא יגיע, אני כל כך רוצה לפגוש אותו כבר, לחבק ולנשק ולהסניף אותו ולהניק אותו ולהתכרבל איתו

מקקה10

New member
18.7.16

יאללה שיעבור כבר הזמן!! מתה כבר להגיע לשבועות פחות מפחידים

halli1

New member
תלמ 22/8

אין לי מושג איך אשרוד את הקיץ מתנחמת בזה שאת הבכור ילדתי בשבוע 38 +4 ושלפי האולטראוסנד אני שבוע יותר אז שאלד ממש בתחילת אוגוסט מעכשיו אני מזיעה מהפחד ;)

mommytobe

New member
10.7

שבוע 22. בבטן בן חמוד וקצת גדול לגילו

בשבוע הבא סופסוף סקירה מאוחרת אצל ד"ר ערן כסיף! לא ראיתי את הקטן כבר כמעט חודשיים!
אצלי המצב בסדר בסך הכל, עדיין מרגישה די טוב אבל הבטן כבר לגמרי עם נוכחות וההפיכה הקרובה שלי לאמא ממשית, מרגשת ומלחיצה מתמיד. בעוד שבועיים עוברים דירה לבית יותר מותאם לתינוק (ובערך בזמן הזה גם נקבל את הרכב החדש שגם הוא נקנה עבור הקטן), אחלו לנו בהצלחה!

tooshka

New member
9.8 והאייקון המזיע הזה לא מעודד

שבוע 17+5, עשיתי סקירה ויש לי עוד בת בדרך :)
כבר מתחילה לחשוב על כל הסידורים שצריך לעשות, זה מתחיל להיות אמיתי :)
&nbsp

mitmit11

New member

הוא נכתב מניסיון של פעמיים חודש תשיעי באוגוסט....

שומי28

New member
שורדים את זה נכון? תגידי לי שזה לא נורא כמו שכולם אומרים לי

למעלה