באיחור אופנתי-התפקדות לפי תל"מ

mitmit11

New member
הגדול שלי יליד יוני

להניק באוגוסט הרבה יותר גרוע מחודש תשיעי. בדוק.
&nbsp
אבל אם תקפידי על מלא שתיה, מקפיא מלא בארטיקים ותכנית חסכון לחשבון החשמל בגלל המזגן - הכל יהיה סבבה

tooshka

New member
הניסיון שלי

הריון קודם הייתי בחודש שביעי באוגוסט. היה בא לי למות.

שומי28

New member
29/8 (והמשך בפנים):

אז אני ממש תחילת שבוע 15...זה רק ההתחלה וכבר אין לי סבלנות. ועכשיו כולם סביבי יולדים וזה ממיס אותי!

עשיתי שקיפות לפני שבועיים ויצא בסדר (אם הבנתי נכון,אני מקווה..עוד לא היה תור לרופא מאז).
מחרתיים סקירת מערכות ראשונה-ואני בלחץ מטורף! מרגישה פיזית בסדר (טפו טפו),אבל נורא מפחדת שחלילה ימצאו משהו...רוצה כבר להיות אחרי ולשמוע דברים טובים(אמן).

ו..אנשים מבאסים אותי עם להגיד לי כמה יהיה לי קשה לסחוב חודשים שמיני תשיעי בחמסינים של יולי אוגוסט. נקווה לטוב :)

mitmit11

New member
זה לא קל אבל אפשרי בהחלט

וחוצמזה - תשיעי בחורף נראה לי תמיד סיוט - איפה אני אמצא בגדים מתאימים?!
&nbsp
אין על ילדי קיץ, יותר נוח

שומי28

New member
סופסוף מישהו שמעודד אותי :) וגם:

אני בעצמי ילידת קיץ (סוף יולי).והאמת שחברה אחת שיולדת כל רגע אמרה לי שלדעתה לי יותר טוב כי אוכל כשאהיה ענקית,להסתובב עם שמלות רחבות קייציות וכפכפים ולא כמו אלה שבסוף ההריון בחורף תקועות עם כל מני בגדים חורפיים ... צודקת :) (נראה לי) תודה :)

7.8 אבל כל הרופאים מסכימים שכנראה אלד קודם.

שבוע 18+0, יש לנו בן בדרך ובת מדהימה בבית.
כבר הספקתי להזמין כמה חליפות 0-3 ולקבל אותן היום בדואר! לא יכולתי להתאפק...
מתרגשים מאוד וממש מוכנה להריץ קדימה את הזמן.

winterfell

New member
29.8

מתחילה שבוע 15.
יש לי עוד בן בבטן! הבדיקות הגנטיות יצאו תקינות, אנחנו מתחילים להתחבר להריון הזה...
ביום חמישי שקיפות.
בינתיים עובר לי בקלילות (שלא לומר כמעט בלי להרגיש...) מצד שני, זה גם קצת מפחיד אותי. מאוד מזכיר לי את ההריון עם הגדול (והיה לי גם בדיוק אותו תל"מ אז!) וגם אז הרגשתי נהדר כל ההריון עד שהתחילו לי צירים בשבוע 32 ונכנסתי לשמירת הריון. לא רוצה הפעם.

שומי28

New member
וואו: את בדיוק אותו תל"מ כמוני וגם:

גם לי רוב הסיכויים בן (עוד לא יודעת סופית).
היום התחלתי שבוע 15.

elator

New member
גם שלי 23.9

שבוע 11, עדיין תקועה בבחילות

בקרוב שקיפות עורפית
&nbsp

mitmit11

New member
רק 5% יולדות ממש בתל"מ

אז סיכוי מעבר לסביר שיהיה בסדר

2.10.16

שבוע 10

בדיקות לפני שבועיים שמענו דופק ומחכים לשקיפות בעוד שבועיים בדיוק
איך המרגש באופן כללי מרגישה סבבה, אבל עייפה מאוד בערב והחזה שלי רגיש במיוחד. תופעת לוואי מטרידה שהצטרפה לשעות הערב היא תחושת נפיחות היסטרית- יש למישהי טיפים בעניין?

למעלה